Bagry - Knížka s magnetkami
269 Kč 242 Kč

Čteme a hrajeme si s magnetkami Bagry jsou vždy připraveny pomáhat – stavět a opravovat. V lomu, na dálnici, na stavbě, ale třeba taky na pláži – tam všude najdeme nejrůznější stavební stroje. Tam všude nám pomáhají.

Disney Walt: Pohádky na dobrou noc
299 Kč 252 Kč

S Disneyho hrdiny vyrůstá už několikátá generace. Milované pohádky na dobrou noc se nyní opět vracejí, aby na cestě do říše snů doprovodily ty nejmenší děti a jejich rodičům připomněly dětství.

Aleš Sirný: Tlapková patrola - 5minutové pohádky-15%
269 Kč 228 Kč

Akce

Vydejte se s neohroženými štěňaty z Tlapkové patroly za parádním dobrodružstvím a užijte si spoustu legrace. Oblíbení hrdinové podají pomocnou tlapku každému, kdo potřebuje, a jsou vždy připraveni zachránit situaci.

Dahl Roald: Roald Dahl a jeho fantastický svět - komplet
999 Kč 799 Kč

Přijměte pozvání do úžasného světa fantazie a příběhů. Ty nejlepší ingredience garantuje nejbáječnější vypravěč na světě (a taky pan Willy Wonka)! Knihy Roalda Dahla milují děti po celém světě.

Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky!
269 Kč 226 Kč

Báječná pětiminutová dobrodružství s tlapkami Tlapková patrola vyráží znovu do akce! Parta statečných štěňat chrání pobřežní městečko Adventure Bay a podá pomocnou tlapku, kdykoli je potřeba.

Marvel - Adventní kalendář
599 Kč 539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Marvelovky jsou tu ve formátu, jaký jste ještě neviděli!

Matocha Vojtěch: Prašina 3
289 Kč 217 Kč

Je parné léto a napětí na hranicích Prašiny narůstá. Podnikatel Klement Hrouda se vrací do Prahy, aby se pomstil, a po úbočí Šibeničního vrchu obchází Krchlebani vedení záhadným Melicharem.

Macho Adrián: Gerda - box (kniha, polštářek, omalovánky)
790 Kč 664 Kč

Krásná krabička plná zážitků s oblíbenou Gerdou: omalovánky, stolní hra, roztomilý polštářek Gerda a knížka v jednom“

Otevřete stylovou krabičku a ponořte se do hlubin dobrodružství s roztomilou velrybkou Gerdou.

Disney - Pohádkový adventní kalendář - 24 pohádek do Vánoc
599 Kč 539 Kč

Těšte se na Vánoce spolu s oblíbenými hrdiny z Disney pohádek! Každý den, který zbývá do Vánoc, si přečtěte jeden klasický příběh z tohoto nevšedního adventního kalendáře. Štědrý den bude s každou pohádkou blíž a blíž!

101 pohádek před spaním
299 Kč 269 Kč

Když přijde čas na poslední pohádku před spaním, ocení rodiče sbírku krátkých příběhů, ve které můžou náhodně zalistovat a jeden z nich dětem přečíst.

Macho Adrián: Gerda 1 - Příběh velryby
299 Kč 252 Kč

Laskavé vyprávění o podmořském světě s působivými ilustracemi

Malá velryba Gerda si užívá spokojené dětství. Jednou se však přihodí něco nečekaného a Gerda zůstane sama, bez rodiny.

Lollipopz: My jsme Lollipopz
269 Kč 226 Kč

Vydej se do barevného světa nejpopulárnější české holčičí skupiny! Jsme Lollipopz a teprve když nás poznáš, dostane tvůj život tu správnou barvu!

Zverolekárka Katka a jej zázračný kufrík
320 Kč 276 Kč

Malá Katka sa veľmi rada hrá na povolania. Jedného dňa sa rozhodne, že bude zverolekárkou. Dokonca má aj zverolekárky kufrík. Pravdaže, nie obyčajný. Katkin kufrík je najlepší (a NAJZÁZRAČNEJŠÍ) na celom svete! Je v ňom VŠETKO potrebné, vďaka čomu sa ..

Macho Adrián: Gerda 2 - Příběh moře a odvahy
299 Kč 252 Kč

Oblíbená velryba Gerda se vydává na další podmořské dobrodružství Od doby, co se Gerda znovu shledala se svým ztraceným bratrem Larsem, zpívají si společně uspávanku, kterou je jako malá velrybátka naučila maminka.

Samová Virginy L.: Deník odhodlané prudilky 1: Fany a její rady
279 Kč 226 Kč

Nevím, jak to vidíte vy, ale podle mě je život příšerná nuda. Myslím jako, když vám stačí, že děláte to, co je normální, co se má a smí. Já jsem se rozhodla protestovat! Nechci být zdvořilá, nechci dělat všechno správně a být na všechny milá.

Ledové království - Kouzelné čtení
169 Kč 142 Kč

Oblíbené pohádky s 3D efektem! Sestry Anna s Elsou vyrostly odloučené jedna od druhé. Elsiny mocné kouzelné schopnosti způsobí, že v dospělosti se vzdálenost mezi nimi ještě zvětší. Anna se s tím ovšem nehodlá smířit.

Peppa Pig - Příhody ze školky
249 Kč 209 Kč

Novinka

Peppa chodí ráda do školky! Peppa s Tomem chodí moc rádi do školky. Mají tam spoustu kamarádů a zažívají tam hodně legrace. Tentokrát se s vámi podělí o tři nové, zajímavé příběhy.

Nosov Nikolaj: Neználkovy příhody-25%
359 Kč 269 Kč

Akce

Neználkovy příhody patří mezi oblíbené knížky mnoha generací malých českých čtenářů a jsou vydávány pravidelně znovu a znovu.

Stavební deník A4
119 Kč 106 Kč

slouží k dennímu vedení záznamů o všech důležitých skutečnostech od odevzdání staveniště, zahájení až po ukončení stavby

samopropisovací

formát A4 na výšku

obsahuje 3 × 15 číslovaných listů pro denní záznamy + 8 listů pro ostatní důležité záznamy

Oldřich Růžička: Pohádkový biograf: Perníková chaloupka
349 Kč 314 Kč

Klasická pohádka o Perníkové chaloupce v netradičním provedení s panoramatickým otočným biografem plným pohádkových překvapení. Kniha pro rodiče i děti, která děti zaujme svým provedením a budou si ji chtít prohlížet stále dokola

Bohdan Lukáš: Kontrastní zvířátka
129 Kč 116 Kč

Leporelo plné vysoce kontrastních černobílých obrázků zaujme miminka již od dvou týdnů života a pomůže jejich rozvoji.

Adrián Macho: Gerda příběh velryby
299 Kč 269 Kč

Malá velryba Gerda si užívá spokojené dětství. Jednou se však přihodí něco nečekaného a Gerda zůstane sama, bez rodiny. A tak osamocená a smutná bloudí oceánem, až nakonec potká nové přátele. Kosatky, tučňáky, racky nebo třeba chobotnice.

Od pohádky k pohádce - Tlapková patrola 2
149 Kč 126 Kč

Oblíbení hrdinové v nové sérii pohádkových příběhů! Tlapková patrola opět zasahuje! Vydejte se s oblíbenou partou statečných štěňat za dobrodružstvím.

Doskočilová Hana: Krtek a Vánoce
249 Kč 209 Kč

Krtkovy Vánoce! Byla zima a zvířátka tvrdě spala ve svých teplých pelíšcích. Ale Krtek ne, ten běhal venku. Chtěl přichystat pro své kamarády z lesní stráňky báječné vánoční překvapení.

Magašvári Lucia: Strašidelnická
369 Kč 309 Kč

Nádherně ilustrovaný příběh z pražského metra pro všechny zvídavé čtenáře Jednoho dne si bráškové Ondra a Vítek přinesou domů z metra opravdické strašidlo – střapáče! Hned se s ním spřátelí, ale to ještě netuší, co má tenhle tvor za lubem.

Pohádky o mašinkách

Pohádky o mašinkách

Hodnocení: 5
199 Kč 129 Kč

Knížka Pohádky o mašinkách je souborem dvaceti pohádkových vyprávění z pera známého autora desítek knih pro děti Jozefa Pavloviče. Autor svým dětským čtenářům předkládá veselé i vážné či napínavé, ale vždy poučné příběhy s neobvyklými hrdiny – mašinkami.

Petra Braunová: Rošťák Oliver a Marica čarodějka
179 Kč 161 Kč

Rošťáka Olivera už možná znáte z první stejnojmenné knížky. Teď je Oliver o rok starší, moudřejší, a stále zamilovaný do černovlasé spolužačky Marici. Končí druhá třída a přichází smutné loučení.

Bylo nebylo - Pohádky pro malé čtenáře
349 Kč 282 Kč

V této knížce najdeš své nejoblíbenější pohádky, spolu s překrásnými ilustracemi. Vše je napsáno velkými písmenky, takže se ti knížka bude snadno číst. Tak hurá do čtení!

Domácí zvířátka - Zvuková knížka
259 Kč 233 Kč

Báječná zvuková knížka pro děti. Setkají se zde s pejsky, kočičkami, papoušky a dalšími. Stisknou tlačítko a můžou si poslechnout, jaké zvuky daná zvířátka vydávají. Velice populární, interaktivní knížka potěší všechny děti.

Tlapková patrola - Knížka na celý rok
249 Kč 224 Kč

Tým neohrožených štěňat vyráží do akce! Užijte si s Tlapkovou patrolou spoustu legrace a pusťte se do řešení úkolů s oblíbenými hrdiny v hlavní roli. S knížkou plnou her a bezva štěněcích dobrodružství se nebude nudit ani chviličku.

Grey Romi: Jmenuji se Orel
349 Kč

Může kočka domácí jíst radši okurky než chytat myši?

Může mít slepice ráda hlazení? A kolik vlastně snáší vajíček?

A vůbec, je možné, aby veverka jezdila na kocourovi s podezřelým jménem Gothaj? A co bobr? Žije v jižních Čechách?

de Saint-Exupéry Antoine: Malý princ
599 Kč 504 Kč

Klasika ve výjimečné úpravě s fotoilustracemi z Islandu Elišky Podzimkové“

Když opuštěný letec potká v africké poušti malého prince, netuší, co všechno mu setkání přinese. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem.

Mr Stink
459 Kč 413 Kč

David Walliams' bestselling book Mr Stink, has gone FULL COLOUR in a brand-new anniversary edition. This beautiful hardback gift book is the perfect present for children of any age, and contains an introduction from David Walliams himself. Available for a limited time only!

Velké čištění zubů v ZOO
249 Kč 207 Kč

Zvířátka se rozhodla, že si přestanou čistit zuby, a tak se kolem zoo šíří nepěkný puch. S tím se musí něco udělat – rozhodne ředitel Alfréd Prudký a vyšle ježka Ignáce na životní misi. S pastou na zádech a odvahou v srdci se Ignác vydává do výšky za ..

Fišarová Michaela: Kanálníčci Strašidla z podzemí
299 Kč 242 Kč

Sliz Blemcavý je tak staré strašidlo, že se sotva pohne. Smrďouch se živí pachem z různých smrdutých věcí. Můra Vysávalka vysává energii z dětí, co v noci nespí a hrají počítačové hry.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Beletrie pro děti do 10 let.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Beletrie pro děti do 10 let výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Beletrie pro děti do 10 let akce.