Nepil František: Já Baryk
179 Kč

145 Kč

Jestlipak víte, který měsíc v roce je měsíc čiperných blech, měsíc urousaných pacek či měsíc svěšené oháňky? Pokud ne, dobrodružství psa Baryka, kterého mají rádi velcí i malí pejskomilové, vám to prozradí.


Macho Adrián: Gerda, příběh velryby
299 Kč

252 Kč

Laskavé vyprávění o podmořském světě s působivými ilustracemi

Malá velryba Gerda si užívá spokojené dětství. Jednou se však přihodí něco nečekaného a Gerda zůstane sama, bez rodiny.


Kratochvíl Miloš: Modrý Poťouch
229 Kč

185 Kč

Poťouch bývá různě velký a různě barevný. Každý Poťouch má trumpetkové našeptávadlo, dva z pěti prstů na ruce výrazně delší, těm se říká popichovadla, a zbylé tři prsty jako přísavky. Štětiny na šišaté hlavě se odborně nazývají svědidla.


Vyprávění na dobrou noc-53%
349 Kč

161 Kč

Výprodej

Zde najdete 21 originálních příběhů na dobrou noc, které budou bavit jak děti, tak rodiče či prarodiče. Vstupte do světa veselých příběhů!


Dahl Roald: Roald Dahl a jeho fantastický svět - komplet
999 Kč

799 Kč

Přijměte pozvání do úžasného světa fantazie a příběhů. Ty nejlepší ingredience garantuje nejbáječnější vypravěč na světě (a taky pan Willy Wonka)! Knihy Roalda Dahla milují děti po celém světě.


Etrychová Pavla: Průzkumník Žárovka
299 Kč

242 Kč

Oblíbený hrdina z časopisu Puntík v knižní podobě

Byla jednou jedna zahrada, v té zahradě domeček, v tom domečku chlapeček… Chlapeček se jmenuje Žárovka a v domečku hospodaří spolu s pejskem Edisonem.


Dahl Roald: Karlík a továrna na čokoládu
249 Kč

201 Kč

Karlík Bucket, chlapec z chudé rodiny, souhrou šťastných náhod získá los, jenž mu umožní spolu s dalšími dětskými výherci navštívit továrnu na čokoládu pana Willyho Wonky.


Bernerová Rotraut Susanne: Léto – Obrázkové příběhy
249 Kč

202 Kč

Po knížce o jaru přichází Léto. Rotraut Susanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti.


Sekora Ondřej: Knížka Ferdy Mravence
349 Kč

282 Kč

Ferda si poradí s pracemi všeho druhu: zapřáhne do kočáru pana Hlemýždě, ochočí si zeleného koníka, uspořádá hostinu pro rodinu malých ploštiček, nešťastně se zamiluje a nakonec jen taktak unikne nespravedlivému výprasku a uprchne do světa.


Fexová Ivana: Dobrodružství Fany a Beryho
259 Kč

209 Kč

V malé vesničce mezi starobylými městy Telč a Dačice žijí na farmě dva psi – Fany a Bery. Jsou to pěkní nezbedové, rádi utíkají z farmy a vyvádějí nejrůznější lumpárny, jimiž rozčilují svého souseda krkavce Emana.


Kid Cube: Deník malého Minecrafťáka
299 Kč

252 Kč

Deník jednoho obyčejného kluka v neobyčejném světě Minecraftu.

Humorem nabitý deník malého vesničana na cestě za kariérou bojovníka ve světě Minecraftu. Včera v noci jsem měl naprosto živý sen.


Kid Cube: Deník malého Minecrafťáka 6
299 Kč

252 Kč

Deník jednoho obyčejného kluka v neobyčejném světě Minecraftu pošesté!“

Minuse ani Alizée ani ve snu nenapadlo, že by se na své cestě za Věčnou kovárnou mohli setkat se svými kamarády. I je totiž vyslal starosta na zvláštní misi…


Dvořáková Alžběta: Modrá hodina
299 Kč

255 Kč

Pohádková knížka vypráví o bytostech, které přicházejí na svět ze snů lidí a zvířat, o netopýrech, kteří na půdě vychovávají svá mláďata a ochotně se ujmou i jednoho malého dráčka, o dvou sourozencích na letních prázdninách, o jejich dědečkovi, který


Disney Walt: Postýlková sbírka pohádek
399 Kč

336 Kč

Šup do postýlky se senzačními příběhy o oblíbených animovaných hrdinech a jejich dobrodružstvích

Nechte si vyprávět pohádky o vašich oblíbených hrdinech ze známých animovaných pohádek a filmů!


Válková Veronika: Karel IV. - Slavný český král
349 Kč

297 Kč

Život Karla IV., Únos v Paříži, Osudový turnaj

Šestisté čtyřicáté výročí úmrtí Karla IV. připomínáme speciálním vydáním, v němž najdete oba příběhy, které Bára s Karlem zažila.


Šrut Pavel: Velká kniha českých pohádek
349 Kč

282 Kč

Svět víl a kouzelníků, skřítků a vodníků, statečných princů a krásných zakletých princezen, hloupých i prohnaných čertů, venkovských chasníků a lidožravých obrů – tak pestrý a kouzelný je pohádkový svět, který najdete v této knížce.


Nejkrásnější pohádky pro nejmenší
199 Kč

161 Kč

Kniha obsahuje výběr nejoblíbenějších pohádek pro nejmenší, jako jsou O poslušných kůzlátkách, O zlé koze, Budka, O nevděčném kuřátku či Koblížek na vandru. Veselými obrázky knihu doprovodila známá ilustrátorka dětských knih Vlasta Švejdová.


Kid Cube: Deník malého Minecrafťáka 2
299 Kč

252 Kč

Deník jednoho obyčejného kluka v neobyčejném světě Minecraftu.

Stát se bojovníkem, to není žádná legrace. Nestačí jen chodit do školy a být mezi nejlepšími.


kolektiv autorů: Auta - Nejkrásnější kolekce
399 Kč

336 Kč

Skvělé příběhy kamarádů na kolech ve velké obrázkové knížce!

Chtěli byste si změřit rychlost se slavným závoďákem Bleskem McQueenem nebo se vypravit s jeho nejlepším kamarádem, odtahovým autem Burákem, do dobrodružné akce jako špioni?


Gough Julian, Field Jim: Brumla a Remcík 1: Nečekané přátelství
199 Kč

161 Kč

Dobrosrdečná a věčně optimistická medvědice a remcající králík škarohlíd. To je dvojka k pohledání! Brumla ještě nikdy nestavěla sněhuláka. Ani Remcík ne, ale je rozhodnutý, že sněhulák králičí musí vypadat líp než sněhulák od medvědice.


Miler Zdeněk, Miler Kateřina: Krtek a rybka
199 Kč

161 Kč

Knížka o Krtkovi. Tentokrát zachrání malou roztomilou rybku před dravou zubatou štikou. A není na to sám, jsou s ním jeho oblíbení kamarádi mravenečci, žabka, motýlek admirál, housenka, šneček, žížalky a další. Rybka se dokonce schová u Krtka doma.


Petiška Eduard: Alenčina čítanka
259 Kč

209 Kč

Víte, děti, že malá Alenka má doma moře? A jste zvědavé, co všechno může zažít na výletě s dědečkem, nebo když se obuje do maminčiných střevíčků?


Žáček Jiří: Ezopovy Bajky
249 Kč

201 Kč

Podle dějepisce Herodota žil v Malé Asii v 6. století před Kristem otrok Aisopos čili Ezop. Byl prý hrbatý, znetvořený a koktavý, ale hlavu měl bystřejší a myšlení pronikavější než lidé urostlí a zdraví.


Dahl Roald: Čarodějnice
249 Kč

201 Kč

Skutečná čarodějnice schlamstne dítě se stejnou chutí, jako když sníš talíř jahod se šlehačkou!


Myst Magnus: Nejzlejší zlokniha na světě
249 Kč

201 Kč

Je to sice malá kniha, ale zato s velkými plány: Chce se stát tou nejzlejší knihou na světě. K tomu ale potřebuje vaši pomoc. Vyřešte všechny lstivé hádanky a přečtěte si strašidelné příběhy.


Disney - 5minutové Mickeyho pohádky
349 Kč

294 Kč

Hurá na kutě s pohádkami o malém myšákovi“

Vydejte se se slavným myšákem za dobrodružstvím! Mickey se vypraví do lunaparku, postaví úžasný domeček na stromě a čeká ho i sjíždění divoké řeky s kamarády.


Barilová Zuzana: Malá Ema
229 Kč

195 Kč

Už jste někdy viděli prasátko, jak trénuje skok do výšky? Paní sousedku, která se smetákem v ruce honí splašeného králíčka? Nebo baletky, které místo piruet skáčou před bílými myškami na parapety?

Šestiletá Ema tohle všechno už zažila.


Sís Petr: Robinson
349 Kč

282 Kč

Petr Sís ve své nejnovější knize pro malé děti proplétá legendární příběh Robinsona Crusoe se zážitkem z vlastního dětství. Po jednom školním maškarním bálu se hrdina ocitne na pustém tropickém ostrově, který se stane jeho novým domovem.


Macourek Miloš: Pohádky - Miloš Macourek
349 Kč

282 Kč

ČESKÁ POHÁDKOVÁ KLASIKA OD AUTORA SLAVNÉ ČARODĚJNICE SAXÁNY Na humorných, absurdních pohádkových příbězích spisovatele Miloše Macourka už vyrostlo několik generací českých dětí.


Kinney Jeff: Deník malého poseroutky 2 - Rodrick je king-21%
229 Kč

179 Kč

Akce

Léto skončilo a Greg je vlastně docela rád. A ani se ho neptejte, co dělal o prázdninách, protože o tom fakt netouží mluvit… nejradši by zkrátka s novým školním rokem na všechno zapomněl, obzvláště na JEDNU trapnou událost…


Horáček Petr: Husa Líza
159 Kč

136 Kč

Husa Líza by moc chtěla být jiná než ostatní husy. Chtěla by umět klapat zobákem tak silně jako tukan, plavat jako tuleň a skákat tak jako klokan. Ale když se pokusí zařvat tak silně jako lev, pochopí, že být jednou z davu taky není tak špatné.


Rowlingová Joanne Kathleen: Harry Potter a kámen mudrců
299 Kč

252 Kč

Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: