Schaapman Karina: Dům myšek - Slavnost
298 Kč 251 Kč

Již pátý příběh Domu myšek přinese něco opravdu nečekaného! Tři zvídavé malé holčičky objeví ve městě tajnou chodbu a ta je přivede k našim kamarádům, Samovi a Julii. Společně obrátí Dům myšek vzhůru nohama, ale pak to zase všechno napraví.

Bengtsson Anna: Prababiččina pohovka
268 Kč 226 Kč

Na chatě stojí žlutá kuchyňská pohovka. Před sto lety měly skoro všechny švédské rodiny v kuchyni podobnou rozkládací dřevěnou pohovku. Nanny a Olof si takovou také koupili, když se vzali.

Csicsely Lukáš: Předvečer svatého Mikuláše
298 Kč 251 Kč

Každý rok se v den sv. Mikuláše po městě prohání tlupy maskovaných čertů a ze všech koutů znějí petardy, štěkot a křik. A malý Petr letos bude u toho. Poprvé! Těší se, ale jak už to tak bývá, všechno dopadne jinak, než si vysnil.

Fischerová Viola: Co vyprávěla Dlouhá chvíle
398 Kč 335 Kč

Nemocný Jakub měl doma v posteli dlouhou chvíli a třeskutě se nudil… Nudil se tak, že očima skoro posouval ručičky hodin, aby čas rychleji ubíhal a maminka se už konečně vrátila z práce domů.

Hiršal Josef: Hiršalův skicák
298 Kč 251 Kč

Výbor z rozsáhlého Hiršalova básnického díla pro děti je první prací svého druhu, a proto dává prostor různorodosti básníkova stylu: zahrnuje říkadla a popěvky, groteskní a jazykově hravý verš, dále básnického průvodce po dřevařských řemeslech i poez

Jašová Jana: Psí dny
398 Kč 335 Kč

Prázdninové dobrodružství šesťačky Rebeky Voříškové plné legračních kliček, honiček a stříleček, kočkování i peskování.

Kovanda Jaroslav: Cirkus Bruno
268 Kč 226 Kč

Do Zlína právě přijíždí pestrobarevný vlak! Vlak, který přiváží Cirkus Bruno – třeba slona z Bombaje, opice v pyžamech, velbloudy, žirafy, krokodýly, šašky, ale i provazochodkyni a cvičenou blechu.

Lindgrenová Barbro: Tajné bratrstvo
298 Kč 251 Kč

V Honzíkově království žije spousta svérázných bytostí, přesně tak, jak to bývá i v životě. Každý si tu uvažuje po svém.

Lindgrenová Barbro: Tajné bratrstvo III.
298 Kč 251 Kč

Závěrečný díl slavné trilogie Barbro Lindgrenové.

„PJNS. PROČ JSME NA SVĚTĚ. V Honzíkově království běží život dál v zajetých kolejích. Pižmovka stále píše své tklivé básně. Ruda se stará o Puntičku a ta se pořád někde ztrácí.

Mrkvičková Iva: Kryštofe, hoď mi žlutou!
298 Kč 251 Kč

Znáte nějaké dítě, které by nemělo rádo lego? Školák Kryštof tráví prázdniny u babičky a dědy ve středověkém domku uprostřed starobylého Tábora. Když jej jednou dědeček vezme do muzea na výstavu lega, začnou se dít neuvěřitelné věci.

Nejedlý Jan: Hororová čítanka
298 Kč 251 Kč

Nová kniha autorské dvojice, která se zaměřila na mapování a zpřístupňování lidové dětské slovesnosti.

Nikl Petr: Jiné taje opic
698 Kč 587 Kč

Druhá kniha Zlatou stuhou ověnčených a na prestižní cenu Czech Grand Design nominovaných Jino tajů opic je zde – a dotváří tak komplexní opičí atlas, opět včetně opičí abecedy, kterou si děti mohou rozstříhat a tvořit z ní své texty.

Pecháčková Emma: Holub Kolumb
268 Kč 226 Kč

Road movie zamilovaného poštovního holuba ve výslužbě. Ptačí říši se dětem velmi úspěšně snažil přiblížit již Josef Lada. Nový pohled na chytré ptactvo, které si vždy ví rady, nabízí dobrodružný a napínavý příběh holuba Kolumba.

Pecháčková Emma: Pilot Pírko
268 Kč 226 Kč

Jaké to je, když neumíte létat? Pro člověka asi nic neobvyklého, ale pro ptáka, navíc z rodiny slavného poštovního holuba, je to PROBLÉM.

Persson Klara: Molly & Zuza
268 Kč 226 Kč

Autorská kniha Molly & Zuza mladé ilustrátorky a spisovatelky Klary Persson se ve Švédsku stala Knihou roku 2012 a současně nejlepším debutem ve své kategorii. Vyprávění o dvojčatech spojených copy je příběhem vzájemného pouta.

Persson Klara: Slova, kde jste?
268 Kč 226 Kč

Slova, kde jste? je nová kniha švédské autorky úspěšného příběhu Molly & Zuza. A opět se vrací k věčnému tématu vztahů a lásky. Tentokrát však nejde o lásku sesterskou, ale romantickou, a taky o to, jak je někdy těžké vyjádřit ji slovy.

Peychlová Bohumíra: Lesní soud
298 Kč 251 Kč

Konečně jsme se po dalších prázdninách dočkali pokračování dobrodružné a napínavé. Rozhledny na houby. Holub Doupňák přináší Lucce, Klárce a Krišmovi zprávu, že se jejich přátelé loupečníci ocitli v krajně nepříjemné situaci.

Peychlová Bohumíra: Rozhledna na houby
268 Kč 226 Kč

Už jste někdy zničehonic potkali na silnici malého hrocha? A poznali byste, že to je hroch? Nespletli byste si ho s malým divočákem? Byli už jste někdy na rozhledně?

Pilátová Markéta: Kiko a tulipán
268 Kč 226 Kč

Desetiletá Kiko pochází z Japonska, ale žije na Moravě a ještě k tomu na zámku. Jenže – už se zase musí stěhovat! Tentokrát z Kroměřížského zámku na zámek ve Velkých Losinách, kde její tatínek restauruje další tajemnou knihu.

Pilátová Markéta: Velký úklid
298 Kč 251 Kč

Jak již sám název napovídá, nová kniha respektované spisovatelky Markéty Pilátové Velký úklid je věnovaná všem nepořádným dětem. Hlavní hrdinka Maruška je opravdu hodně nepořádná a její nervózní a přepracovaná maminka si s ní už neví rady.

Roche Peter J.: Dráček/Little Dragon
268 Kč 226 Kč

Veverčák Ořešák našel ve Velkém lese před pěti lety malého opuštěného Dráčka. Jak se v lese takový zvláštní Dráček ocitl? A jak by se mohl dostat domů, zpátky mezi draky?

Schaapman Karina: Dům myšek - ABC
298 Kč 251 Kč

Další kniha z cyklu Dům myšek pro malé čtenáře! Tentokrát v podobě hravého leporela pro ty nejmenší děti. Naučte se abecedu se svými oblíbenými kamarády, myškami Julií a Samem.

Schaapman Karina: Dům myšek - Piknik
298 Kč 251 Kč

Sam a Julie vyrážejí s trojčaty na výlet. Sbalili si s sebou spoustu dobrot, protože jdou uspořádat opravdický piknik! Ale jak sjedou s vozíkem z těch strmých schodů? Julie naštěstí zná tajnou stezku.

Stančík Petr: Jezevec Chrujda dobývá vesmír
198 Kč 167 Kč

V novém příběhu si vynalézavý jezevec Chrujda z lesa Habřince s pomocí geniální sůvičky Stáni postaví kosmickou raketu. Na její palubě doletí až na Pidilunu, což je malický měsíc našeho Měsíce.

Stančík Petr: Jezevec Chrujda našel velkou lásečku
198 Kč 167 Kč

Oblíbený dětský hrdina jezevec Chrujda z lesa Habřince, zvídavý a kamarádský stavitel podzemních chodeb a nor, se ve svém novém příběhu osudově zamiluje. A to do krásné lasičky Aničky – jenomže není sám, kdo by Aničku rád získal.

Stančík Petr: Jezevec Chrujda ostrouhá křen
198 Kč 167 Kč

Již šesté pokračování oblíbených příběhů jezevce Chrujdy nás znovu zavede do lesa Habřince. Chrujda se svými kamarádkami lasičkou Aničkou a sůvičkou Stáňou čelí úkladům hlavního záporňáka, tchoře Smradolfa.

Stančík Petr: Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů
198 Kč 167 Kč

V sedmém příběhu o oblíbeném jezevci Chrujdovi přišla do lesa Habřince zima. Zvířátka hned začala sáňkovat, lyžařit a koulovat se. Zimní radovánky a klid zimního spánku ovšem narušilo hejno netopejrů. Svou kapelou Big Bat Beat halasí na celý les!

Stránský Jiří: O chamtivém králi
268 Kč 226 Kč

Nová pohádka pro děti i rodiče od Jiřího Stránského s výtvarnými ilustracemi Matěje a Josefíny Formanových. Král Jindřich, vládce horního království, zatouží po bohatství svého švagra, vládce dolního království.

Stránský Jiří: O dešťovém kameni
148 Kč 125 Kč

Stará pověst praví, že na okraji velikánské skály, na níž stojí slavný hrad Buchlov, trčí ze země velikánský kámen, který je kouzelný.

Tureček Petr: Vlasy se vrací
298 Kč 251 Kč

Ludvík je celkem normální desetiletý kluk, který má na světě ze všeho nejraději svoje dlouhé vlasy. Právě kvůli nim se dostane do konfliktu s učitelkou angličtiny, Přeučenou Ruštinářkou. On je totiž tak trochu spratek.

Veselá Jirousová Marta: Pět domů
268 Kč 226 Kč

Texty i olejové malby v knize vznikaly ze společného vyprávění a vymýšlení příběhů autorky a jejích čtyř dětí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské knihy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské knihy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské knihy akce.