Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 41368307

Cannon Dolores: Kráčeli s Ježíšem - Zážitky z minulých životů s Kristem

Cannon Dolores: Kráčeli s Ježíšem - Zážitky z minulých životů s Kristem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Dolores Cannon je terapeutka zabývající se regresemi do minulých životů, která se při práci se svými klienty pravidelně setkává s historickými postavami a situacemi. Celý popis
Produkt se již neprodává
344 Kč
Zboží od: BOOKTOOK
344 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Dolores Cannon je terapeutka zabývající se regresemi do minulých životů, která se při práci se svými klienty pravidelně setkává s historickými postavami a situacemi. V knize Kráčeli s Ježíšem líčí, jak se dvě její klientky v předchozích životech setkaly s Ježíšem během jeho misie v Palestině.

*****

Obsah knihy je hluboce dojemný, přináší hmatatelný pocit Ježíšovy přítomnosti a vlivu, a také živě líčí jeho činnosti, cesty, uzdravování a osobní rozhovory. Toto jsou informace, které v Bibli nenajdete. Kniha popisuje události z jeruzalémského chrámu, návštěvy domovů a kolonií malomocných, politické intriky vedoucí k ukřižování, a také osobní pocity těch, kteří se s ním setkali. Je to pohled zasvěceného člověka přímo z Ježíšovy doby, bohatý na škálu pocitů, s hlubokým skrytým významem a podávající představu o tom, jak se věci skutečně měly.

*****

Kráčeli s Ježíšem doplňuje bohaté znalosti podané v knize Ježíš a eséni, jedné z nejprodávanějších knih na Gateway. Obě knihy přinášejí hluboký prožitek síly lásky, kterou Ježíš v sobě nosil. Nemusíte být křesťanem, abyste jej ocenili a oblíbili si jej jako živoucího, obětavého člověka, usilujícího v neklidných časech o probuzení a změnu.

*****

Dolores Cannon svým výzkumem „dávných vzpomínek“ dodává s ohromujícím a hlubokým realismem nový rozměr našemu chápání klíčových postav a doby v oné osvícené historické epoše.

  • počet stran: 254
  • produkt: Knihy – paperback
  • datum vydání: 4.4.2024
  • šířka: 130mm
  • výška: 18mm
  • hmotnost: 378g
  • ISBN: 978–80–908083–6–2
  • jazyk: česky