Bible, překlad 21. století (hnědá)
590 Kč 477 Kč

Nejnovější, již 5. opravené vydání populárního překladu Bible do současné češtiny. Od r. 2009, kdy Bible21 poprvé vyšla, se stala bestsellerem s více než 120.000 prodanými výtisky.

Jan Konfršt: Poutník
390 Kč 351 Kč

Netradiční pohled na životní příběh Ježíše Krista. Jan se při jedné ze svých toulek horami nečekaně setká s mužem, který na něj vlastně čeká, aby mu splnil jeho odvěký sen – dozvědět se o Ježíši víc, než je psáno.

Jiřina Langhammerová: České tradice v proměnách času
389 Kč 350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha přibližuje významné hodnoty českého lidového umění a tradic z pohledu běhu času. Sleduje dvě základní linie, průběh lidského života a kalendářního roku. Zároveň odkrývá rozdílnost dvou linií studia lidové kultury, okruh materiálních a duchovních statků.

Vít Kuntoš: Astrologie pro samouky
380 Kč 342 Kč

Revoluční kniha o astrologii přináší nový přístup k výuce výkladu horoskopu. Systematicky, srozumitelně a přehledně vede k pochopení nezbytných astrologických principů.

Ájurvéda
358 Kč 322 Kč

Vůbec poprvé má čtenář k dispozici knihu, která jasně vysvětluje principy a praktická uplatnění ájurvédy, nejstaršího léčebného systému na světě.

Anton Szandor LaVey: Satanská bible
349 Kč 314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V knize Satanská bible objasňuje její autor, věhlasný americký satanista a spisovatel Anton Szandor LaVey filozofii satanismu daleko pronikavěji než kterýkoli z jeho předchůdců.

Kludská Dagmar: Velký snář
399 Kč 322 Kč

Obnovené vydání Snáře, nejúspěšnější knihy Dagmar Kludské, známé kartářky a astroložky, v němž přichází ke čtenářům v roli vykladačky snů.

Pierre Franckh: Zákon rezonance - 49 karet v praktické krabičce
299 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Síla myšlenek může změnit život a realitu. Tato sada karet Zákon rezonance se 49 posilujícími afirmacemi na energetizačních oscilogramech je skvělým nástrojem: Prostřednictvím svých přání může člověk cíleně ovlivňovat příčiny i dopady a šťastně se vydat na cestu.

RavenWolf Silver: Kniha stínů
399 Kč 322 Kč

Kniha stínů je určena pro nové, začínající čarodějnice. Nabízí vhled do historie a rozvoje moderního čarodějnictví a magie západního světa.

Bible 21 - standardní

Bible 21 - standardní

Hodnocení: 3
390 Kč 315 Kč

Nejoblíbenější „základní“ verze Bible21 je zpět v nové podobě, tentokrát jako kvalitní a praktický paperback. Překlad 21. století se ihned po svém vydání v r. 2009 stal českým bestsellerem (dodnes vyšlo již 145.000 výtisků).

Eva-Marie Mora: Andělské děti světla
288 Kč 259 Kč

Příchod andělských dětí. Nový svět Nová generace Nový výchova Proč je stále více hyperaktivních dětí, proč jsou stále častěji přecitlivělé, zdánlivě nezvladatelné?

Jeroným Klimeš: Křesťanství, vztahy a sex
278 Kč 250 Kč

Kniha přináší přehled praktických a realizovatelných morálních zásad sexuální a vztahové výchovy. Stabilita vztahů totiž netrápí jen dospívající děti z křesťanských rodin, ale i děti nevěřících rodičů.

Millman Dan: Čísla života
349 Kč 289 Kč

Světoznámý autor „filozofie pokojného bojovníka“ přináší mimořádně rozsáhlý a ucelený numerologický systém, založený na prastaré pythagorejské moudrosti. Čísla života pomohla statisícům lidí objevit nový smysl a směr svého života.

Kenneth Grant: Aleister Crowley a skrytý Bůh
270 Kč 243 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Aleister Crowley a skrytý bůh je podrobná a kritická studie o Crowleyho systému sexuální magie a o zvláštních obřadech, které Crowley prováděl a prosazoval za účelem podpoření Zákona svobody, jehož heslem je „láska pod vůlí“.

Goodmanová Linda: Sluneční znamení
348 Kč 281 Kč

Postavení planet při narození zkoumali hvězdáři již od nepaměti. Již tenkrát věřili, že vlastnosti jednotlivých planet a jejich vzájemné postavení výrazně určuje osud, předpoklady, nadání i životní úskalí každého člověka.

Jeho Svatost dalajlama, Tutu Desmond: Kniha radosti
348 Kč 281 Kč

Jeho Svatost Dalajlama a arcibiskup Tutu jsou spirituálními mistry a významnými duchovními vůdci dnešní doby. Jsou také známí svým radostným přístupemk životu, a to navzdory nelehkému osudu jak svého vlastního, tak celého národa.

Anima Noira: Tarot - hra Osudu na každý den
249 Kč 224 Kč

Věštění nemusí být vážné a nemusí být těžké. Existuje cesta, jak otevřít svůj šestý smysl a naučit se věštit z tarotových karet a tou je Hra Osudu s jednou kartou na den.

Jan Mendel: Cesta ven ze šíleného světa
249 Kč 224 Kč

Žijeme ve světě, kde je stále těžší uchovat si psychické zdraví a vnitřní rovnováhu. Mnoho lidí se proto začíná odklánět od hektického a materialistického životního stylu a snaží se vést alternativnější a duchovnější způsob života.

Loyd Simon: Indigová realita
299 Kč 258 Kč

Indigová realita je volným pokračováním knihy Indigový svět.

Účinné techniky a praktiky vedoucí k osobnímu a duchovnímu růstu Hlavním tématem knihy je spirituální a osobní rozvoj.

Drunvalo Melchizedek: Žít v srdci
239 Kč 215 Kč

My lidé jsme byli před dávnými časy ve své podstatě velmi odlišní, než jsme nyní. Komunikovali jsme mezi sebou způsobem, kterému nyní v moderních dobách rozumí už jen velmi málo lidí.

Neale Donald Walsch: Hovory s Bohem I. - neobvyklý dialog
238 Kč 214 Kč

Je opravdu neobvyklé hovořit s Bohem – v Boha věřit, k Bohu se modlit, Boha prosit, Boha se bát anebo pochybovat o jeho existenci – ano, tomu rozumíme. Ale hovořit s ním? Autor, sám hluboce věřící, se toho odvážil a vytvořil velmi inspirující dílo.

Franckh Pierre: Zákon Rezonance
289 Kč 249 Kč

Toužíte po šťastných okamžicích, ale ony se zdají být naprosto nedosažitelné? Chcete sdílet nekonečnou hojnost vesmíru a být na něj naladění?

Boháčová Martina Blažena: Karmický Saturn (kniha + karty 27 ks)
299 Kč 242 Kč

Planeta Saturn, je velice důležitá a její postavení hovoří nejen o našem karmickém zadání, ale také o poselství našich předků. Každý člověk ve svém životě prožívá události, podle vzorců duše, podle programů, které získal od svých předků.

Rinpoche Tenzin: Probouzení zářivé mysli
299 Kč 242 Kč

Místo toho, abyste hledali podporu okolo sebe, je lepší ji hledat uvnitř, tvrdí autor Tenzin Rinpoche. V této knize vám nabízí přímou cestu k tomu, jak se stavět k životním výzvám a jak s nimi správně zacházet.

Deida David: Cesta pravého muže
289 Kč 234 Kč

Má můj život smysl a cíl? Jaké je moje životní poslání? Co vlastně ženy doopravdy chtějí? A jak je milovat a zůstat při tom volný? Těmito a podobnými otázkami se již někdy zaobíral každý muž. Nebylo na ně ale snadné nalézt odpověď.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Knihy esoterika a náboženství.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Knihy esoterika a náboženství výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Knihy esoterika a náboženství akce.