Počet nalezených produktů: 19

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Breston Walter: Judith
149 Kč

121 Kč

Příběh tragické lásky židovky a německého špiona za druhé světové války, nebo text, jehož hlavním smyslem jsou tajné zprávy, o jejichž rozluštění již dlouho usilují kryptografové po celém světě?


Bullington Jesse: Obcování se smrtí
389 Kč

314 Kč

Americký autor Jesse Bullington přináší českému čtenáři noir historický román s fantaskními až magickými prvky. Své Obcování se smrtí staví na reálných historických základech – Evropa přelomu 15. a 16.


Decoin Didier: Úřad pro zahrady a rybníky
349 Kč

294 Kč

Krystalicky průzračný styl, díky němuž vším prostupuje krása.

Na březích japonské řeky Kusagawa leží chudá vesnice. Je domovem muže s výjimečným talentem. Rybář Kacuró ovládá umění lovu nesmírně vzácných kaprů.


Denemarková Radka: Peníze od Hitlera (Letní mozaika)
219 Kč

177 Kč

Druhá autorčina prozaická kniha je opět groteskně potemnělým příběhem, panoptikem, v němž se ve dvou časových rovinách léta 1945 a léta 2005 odvíjí osud Gity Lauschmanové, dívky, která po návratu z koncentračního tábora, zjistila, že se nemá kam vrát


Gale Iain: Pravidla války
299 Kč

242 Kč

Jack Steel je znovu vržen do víru bojů války o dědictví španělské a pod velením vévody z Marlborough vede své granátníky do jedné z nejvýznamnějších bitev této války, bitvy o Ramillies.


Hobizal František: Šumavská trilogie
399 Kč

322 Kč

V novém vydání vychází stále žádané dílo autora, které zachycuje poválečné období, kdy byli z rodné Šumavy odsunuti němečtí obyvatelé a nastoupili „zlatokopové“… S jejich odchodem často mizela i víra a pustly kostely.


Kohout Pavel: Hodina tance a lásky
248 Kč

201 Kč

Kde sehnat v bouři války učitelku tance? Ke všemu 6. 6. 1944, kdy se v Normandii vyloďují Spojenci?


Kučík Vladislav: Čína, má láska
299 Kč

242 Kč

Ve 2. světové válce působil v Číně tým českých lékařů. Tato skutečnost, nepříliš známá, se mi stala podnětem k napsání románu "Čína, má láska.


Moran Michelle: Nefertiti - Dcera věčnosti
149 Kč

121 Kč

Patnáctiletá Nefertiti přijde ke královskému dvoru jako nová manželka následníka trůnu Amenhotepa IV. Velkou sokyní se mladé královně stane první faraonova žena Kija, s níž soupeří o postavení první manželky a vliv u dvora.


Peterman Mik: Tajemství papežovy knihovny 2 - Cínové ostrovy
377 Kč

305 Kč

Vnímavému čtenáři román předkládá další překvapující pohled do vzrušujícího zákulisí převratných událostí první poloviny 16. století. Ve třech dějových liniích se rozvíjí napínavý příběh reálných historických postav.


Peterman Mik: Tajemství papežovy knihovny 3 - Giordano Bruno,
388 Kč

314 Kč

Zajímavá historie druhé poloviny 16. století podbarvená napětím a úvahami o smyslu života – to je hlavní náplň závěrečného dílu trilogie Tajemství papežovy knihovny. Mladý Giordano Bruno, ústřední postava románu, zbytečně moc čte a přemýšlí.


Tingel Robert: Korsický lev a francouzská holubice
290 Kč

235 Kč

Ohromná zvlněná paleta hýřící barvami, provoněná macchií a láskou dvou hlavních aktérů. Osud, žal, nenaplněná touha, vzájemně se prolínající životní příběhy, které čtenáři berou dech a zároveň ho nutí k hlubokému zamyšlení.


Tučková Kateřina: Vyhnání Gerty Schnirch - brož.
229 Kč

185 Kč

Noc z 30. na 31. 5. 1945. Gerta Schnirch, matka několikaměsíční dcerky, je jen s osobními věcmi „odsunuta" společně s ostatními brněnskými Němci směrem na Vídeň.


Vlček Vladislav: Inkvizitor-83%
259 Kč

44 Kč

Výprodej

Inkvizitor

Harald MacGowan sloužil Bohu jako inkvizitor. Byl to on, kdo chránil lidi před čarodějnicemi a jinými nečistými silami – s nasazením a vášnivým smyslem pro povinnost. O tom byl přesvědčen.


Wellner Luděk Václav: Právo azylu
329 Kč

266 Kč

Končí čtvrté století před naším letopočtem a veleříše Alexandra Velikého se drolí. Vznikají nová nástupnická království a nastává epocha tzv. helénismu, kdy se do celého známého světa šíří řecká kultura.