Počet nalezených produktů: 65

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Cameron Christian: Tyran - Bouře šípů
299 Kč

242 Kč

Příběh z doby Alexandra Velikého

Athénský válečník Kineiás urazil dlouhou cestu od doby, kdy byl propuštěn z Alexandrovy armády a kdy ho rodné město poslalo do vyhnanství.


Carr Caleb: Legenda o Brokenu
499 Kč

403 Kč

Osudy opevněného města, kde panuje pořádek nastolený ostřím meče – byť v celé říši tajné kliky snují intriky na jeho ovládnutí.


Cornwell Bernard: Blázni a smrtelníci
349 Kč

282 Kč

Uprostřed alžbětinské Anglie sní Richard Shakespeare o oslnivé herecké kariéře. Prozatím se díky využívání hezké tváře, obratného kradení a pozoruhodné výmluvnosti protlouká, jak se dá.


Cornwell Bernard: Masakr
299 Kč

242 Kč

Kronika Nathaniela Starbucka Už přes rok trvá válka Severu proti Jihu. Statečnost Jižanů a důmysl generálů Leea a Jacksona jim dosud pomáhaly vítězit nad Severem, který má ve všem naprostou převahu. Teď se však zdá, že se karta obrací.


Cornwell Bernard: Plamenonosič
299 Kč

242 Kč

Od prvního dne, kdy mi byl Bebbanburg zrádně ukraden, jsem snil o tom, že ho znovu získám. Mí předci vybudovali mocnou pevnost na skále nad mořem. Bebbanburg je nedobytný a patří mně. V Británii trvá nejistý mír.


Cornwell Bernard: Pohanský pán
299 Kč

242 Kč

V letech po smrti krále Alfreda se Británie těší míru. Na severu země vládnou Dánové, zatímco Sasové si drží jih. Pro bojovníky je však neklidná mírová doba tou nejobtížnější výzvou, neboť umožňuje dominovat opatrným a bázlivým.


Cornwell Bernard: Prapor
299 Kč

242 Kč

Kronika Nathaniela Starbucka

Třetí kniha ze čtyřdílné Starbuckovské série o občanské válce ve Spojených státech líčí události léta 1862.


Cornwell Bernard: Prázdný trůn
299 Kč

242 Kč

Vládce Mercie Athelred umírá, aniž po sobě zanechal mužského potomka, a začíná boj o uvolněný trůn.


Cornwell Bernard: Smrt králů
299 Kč

242 Kč

Román Bernarda Cornwella Smrt králů přináší další příběh Uhtreda z Bebbanburgu, velmože ve službách wessexského krále Alfreda, později zvaného Veliký.


Cornwell Bernard: Válečníci bouře
299 Kč

242 Kč

Válečníci bouře je devátá kniha Anglosaské kroniky. Uhtred se ocitá v situaci, která nemá snadné řešení. Je nucen rozhodovat se mezi svým rodem a loajalitou k Athelflaed, mezi osobními ambicemi a povinnostmi k saskému světu.


Davisová Lindsey: Nepřítel v domě
299 Kč

242 Kč

Co otrok, to nepřítel Bohatí novomanželé jsou zavražděni ve vlastní posteli a po jejich drahocenném stříbře se slehla zem. Podle názoru vigilů je zabili jejich otroci.


Davisová Lindsey: Svátek hojnosti
299 Kč

242 Kč

Vlády nad Římem se ujal paranoidní císař Domicián a věčné město zachvátila epidemie podivných úmrtí. A blíží se oslavy bohyně Cerery, které pro nepředvídatelného, vypočítavého a chytrého vraha představují přímo roh hojnosti.


de Jong Eleanor: Dalila
269 Kč

218 Kč

Síla učinila ze Samsona legendu. Ale vůči Dalile byl bezmocný…

Cena za pokušení je vysoká…

Ve Svaté zemi probíhají krvavé boje mezi Izraelity a Filištíny.


de Jong Eleanor: Jezábel
299 Kč

242 Kč

Její jméno je věhlasné. Její odvaha mimořádná. Její příběh pozoruhodný. Stala se symbolem ženské špatnosti…

Jezábel, mladé tyrské princezně, je souzeno provdat se za izraelského krále Achaba.


Fabbri Robert: Vespasián 3 - Falešný římský bůh
299 Kč

242 Kč

Třetí román autorovy série o Vespasiánovi začíná roku 34. Kvestor Vespasián slouží na odlehlé výspě Římské říše, řeší místní problémy a hájí římský způsob života.


Fabbri Robert: Vespasián 4 - Padlý římský orel
299 Kč

242 Kč

Na počátku roku 41 se Řím zmítá v nepokojích. Sabinus a členové pretoriánské gardy vedení Sabinovým švagrem Clementem zavraždili Caligulu a císařem prohlásili Claudia.


Falconer Colin: Isabela - Neohrožená královna
299 Kč

242 Kč

Zachránkyně trůnu Isabele je pouhých dvanáct let, když je provdána za anglického krále Eduarda II. Pro francouzskou princeznu je to láska na první pohled, ale Eduardovo skrývané tajemství hrozí zničit nejen její lásku, ale i anglické království.


Falconer Colin: Kolos
299 Kč

242 Kč

Syrový starověk bez příkras ožívá… Píše se rok 323 př. n. l. a Alexandr Makedonský ovládá téměř celý Řekům tehdy známý svět.


Falconer Colin: Stigmata
299 Kč

242 Kč

Krveprolití a ukrutnosti války Píše se rok 1205 a rytíř Filip de Vercy bojuje s nevěřícími ve Svaté zemi. Po dlouhých měsících strádání a krvavých bitev se vrací domů, ale ani ve Francii ho nic příjemného nečeká.


Falconer Colin: Valhalla Atlantida
349 Kč

282 Kč

Po moři k nim připlouvají jejich bohové Když se skupinka Seveřenů vydává po stopách Leifa Erikssona osídlovat Vinland, zdá se, že je to výprava jako každá jiná. Jejího vůdce však pronásledují podivná vidění, která si nedokáže vysvětlit.


Falconer Colin: Velká láska malých rozměrů
299 Kč

242 Kč

Diego Vasquez byl obdařen úžasným talentem a jeho obrazy zdobí sevillské kostely, do vínku však dostal také groteskně malé tělo, které mu přináší mnoho trápení a posměchu.


Harperová Karen: Zemřít s přílivem
249 Kč

201 Kč

Detektivní příběh z alžbětinské Anglie Alžběta se vrátila z venkovského vyhnanství do Londýna. Dnes je den její korunovace, ale i ve chvíli, kdy se průvod přibližuje k paláci ve Westminsteru, ozve se výstřel.


Holsinger Bruce: Kniha ke spálení
349 Kč

282 Kč

První román amerického profesora středověké literatury, a především poezie, Bruce Holsingera, který působí na Virginské univerzitě, nazvaný Kniha ke spálení, je jakousi středověkou detektivkou.


Kristian Giles: Havran - Odinovi vlci
299 Kč

242 Kč

Vikingové putují za slávou Autor pokračuje ve vyprávění příběhu záhadného chlapce Osrika, který se dostal do světa pohanských Norů a jako Havran Krvavé oko se stal jedním z nich.


Low Robert: Dračí hlava
299 Kč

242 Kč

Není chvíle odpočinku – boj o švédský trůn

Orm a muži z jeho přísežného bratrstva ve čtvrtém díle Lowovy vikinské ságy bojují…

Přísežné bratrstvo zbohatlo a získalo si věhlas i úctu ve vikinském světě.


Low Robert: Vraní kost
299 Kč

242 Kč

Na ostrově Man leží léta Páně 979 na smrtelné posteli starý křesťanský mnich, který prozradí, že má poselství, jež si nemůže vzít s sebou do hrobu. Své tajemství musí předtím, než vydechne naposledy, předat Olafovi Tryggvassonovi, zvanému Vraní kost.


Mosse Kate: Citadela
449 Kč

363 Kč

Carcasonne, rok 1942

Odvážná a energická dívka Sandrine zjistí, že ji události vtáhly do odboje proti německé okupaci.


O’Brienová Anne: Králova konkubína
299 Kč

242 Kč

Alice Perrersová, narozená v roce 1348, kdy řádil mor, opuštěná a vychovaná v tísnivé atmosféře kláštera, odmítla stát se jeptiškou v přesvědčení, že ji čeká lepší osud.


Penmanová Sharon Kay: Lví srdce 1
299 Kč

242 Kč

Plantagenetům přezdívali „ďáblovo plémě“, ale nikdo se jim to neodvážil říct do očí. Richard, druhorozený syn Jindřicha II.


Penmanová Sharon Kay: Lví srdce 2
299 Kč

242 Kč

Děj druhé knihy románové ságy Lví srdce zavádí čtenáře do Svaté země v době vleklé války mezi sultánem Saladinem a Richardem I. Anglickým, přezdívaným pro výjimečnou statečnost a bezhlavou odvahu Lví srdce.


Quinnová C. S.: Lovec zločinců
299 Kč

242 Kč

Klíč, vrah a tajemství… Čarodějnice vaří lektvary, hazardní hráči míchají karty a alchymisté předstírají zázraky… Píše se rok 1665 a v Londýně řádí černá smrt – mor.


Ransley Peter: Cena za krále
299 Kč

242 Kč

Cromwellovo požehnání Anglie, rok 1647: Parlament zvítězil v občanské válce, ale nemůže vládnout bez krále. Karel I., toho času v domácím vězení, to moc dobře ví, a kuje pikle, aby využil rozepří mezi svými nepřáteli.


Ransley Peter: Dítě moru
299 Kč

242 Kč

První část trilogie o Tomu Neavovi Oxford 1625

Matthew Neave odváží těla zemřelých lidí do morové jámy. Jednou je poslán pro tělo novorozeněte. Cestou k hromadnému hrobu zaslechne žalostný pláč: ďěťátko žije.


Riches Anthony: Centurioni 1 - Zrada
299 Kč

228 Kč

Novinka

Z přátel se stávají oběti intrik

Řím roku 68 n. l.: Císař Nero spáchal sebevraždu a v zemi zavládl chaos. Neronův nástupce Galba se dopouští fatální chyby.


Riches Anthony: Římané 7 - Císařovi zabijáci
299 Kč

242 Kč

V sedmém díle románové série Římané se Marcus Aquila vrací do Říma, aby tam pronásledoval muže, který měl na svědomí vyvraždění jeho výchozí rodiny.


Riches Anthony: Římané 8 - Hněv bohů
299 Kč

242 Kč

Marcus se vydává na východ impéria V osmé knize historické řady Římané se centurio Marcus Aquila a jeho přátelé z Druhé Tungrské kohorty vydávají na nebezpečnou misi na východ impéria, aby zde osvobodili město obléhané parthskými vojsky.


Riches Anthony: Římané 9 - Krvavý oltář
299 Kč

242 Kč

Tungrové se vrátili z bojů v Parthii a další rozkaz je posílá za Rýn, na území barbarské Germánie, kde mají zajmout nebezpečnou kněžku jednoho z místních kmenů.


Sansom C. J.: Nadvláda
399 Kč

322 Kč

Co kdyby se v roce 1940 nestal britským premiérem Wisnton Churchill, ale lord Halifax? Británie by rychle uzavřela mír s Hitlerem, odpovídí C. J. Sansom, a v roce 1952 by byla dávno v úplném područí Německa. A právě v roce 1952 začíná román Nadvláda.


Scarrow Simon, Andrews T. J.,: Aréna
349 Kč

282 Kč

V roce 41 našeho letopočtu je město Řím nebezpečným místem. Optio II. legie Lucius Cornelius Macro, nedávno vyznamenaný za odvahu na bojišti, se nemůže dočkat, až nechá rušné město za zády.


Scarrow Simon: Bratři ve zbrani
349 Kč

282 Kč

Muži císařského tajemníka Narcissa dopadnou na římské ulici posla nebezpečných spiklenců. Při mučení vyzradí podrobnosti plánu, jehož cílem je překazit římské tažení proti Caratacovi, veliteli britských kmenů, které dosud vzdorují Římu.


Scarrow Simon: Británie
349 Kč

282 Kč

Římská provincie Británie roku 52 našeho letopočtu. Zatímco centurion Macro, který utrpěl zranění během hlídky, je nucen zůstat v pevnosti, prefekt Cato táhne s legionáři do srdce hor ovládaných nepřáteli.


Scarrow Simon: Centurion
349 Kč

282 Kč

Římští legionáři rozhodují o osudu dvou říší

Nad Římskou říší visí v prvním století našeho letopočtu nová hrozba.


Scarrow Simon: Den císařů
349 Kč

282 Kč

Píše se rok 54 n. l., císař Claudius je mrtev a na trůn usedá jako nástupce Nero. Nároky na císařský purpur ovšem vznáší také jeho nevlastní bratr Britannicus. Pretoriánská garda je rozpolcená, na čí stranu se přiklonit.