Počet nalezených produktů: 12

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Wingate Lisa: Než jsme byly tvoje
359 Kč

288 Kč

Píše se rok 1939. Dvanáctiletá Rill Fossová a její mladší sourozenci si žijí bezstarostný život na Mississippi.


Bílek Jiří: První kníže aneb Předtucha moci-46%
279 Kč

149 Kč

Akce

Biografický román o historicky prvním českém knížeti Bořivoji I. (853 – 889) z dynastie Přemyslovců. Po čase bezvládí a zmatků usedá Bořivoj na knížecí stolec na Levém Hradci.


Chadwicková Elizabeth: Templářský kříž
399 Kč

319 Kč

Novinka

William Marshal, králův rytíř, je na konci svého dlouhého a slavného života. Jeho posledním přáním je, aby mu jeho věrný služebník přinesl hedvábí, které si před třiceti lety přivezl ze Svaté země.


Chadwicková Elizabeth: Zimní koruna-61%
349 Kč

134 Kč

Akce

Druhý díl historické trilogie o Eleonoře Akvitánské. Píše se rok 1154 a Alienor je královnou Anglie. Zatímco její manžel, král Jindřich II., je často na válečných taženích, její rolí je plodit a vychovávat děti a spravovat zemi.


Drosten Julia: Lvice z Maroka
399 Kč

322 Kč

Maroko 1836. Mladá Sibylla Hopkinsová přijíždí s manželem do severoafrické země, aby tu společně rozšířili obchodní impérium jejího otce. Sibyllu exotická kultura fascinuje. Naplno prožívá pestrý ruch v bazarech, cizí vůně a chvějivý žár nad pouští.


Ebertová Sabine: Mistr mystifikace
399 Kč

319 Kč

Novinka

Začátek nevšední středověké trilogie MEČ A KORUNA dějově volně předchází pentalogii o Porodní bábě.

Mistr mystifikace je úvod epické ságy, v níž nás autorka zavádí do pohnutých časů 12. století.


Mooreová Ann: Sbohem, Irsko
399 Kč

322 Kč

Gracelyn O´Malleyová se snaží uprchnout se svou dcerou z Irska. V patách jí jsou anglické úřady i démoni vlastní minulosti. Po řadě peripetií se jí podaří doplout do New Yorku, kde ji už nedočkavě vyhlíží její bratr.


Moro Javier: Na vlastní kůži
349 Kč

282 Kč

Poutavé dobrodružství, jehož autorem je zkušený novinář a osvědčený autor, popisuje skutečnou událost, kterou bychom dnes mohli nazvat humanitární misí. Na počátku 19.


Pearceová A. J.: Milá paní Birdová
299 Kč

242 Kč

Londýn, rok 1940. Emmyným velkým snem je stát se válečnou dopisovatelkou, takže když spatří v novinách vysněný inzerát, neváhá a okamžitě se o práci přihlásí.


Woodová Barbara: Poslední šamanka
399 Kč

322 Kč

Hoshi´tiva je mladá, krásná a šťastná. Hledí na svého ženicha, stojícího u Stěny paměti a nemůže se dočkat, až ji Ahoté po svatbě sevře v náručí.


Woodová Barbara: Volání minulosti
249 Kč

201 Kč

Píše se rok 1857, když se Leyla Pembertonová vrací po smrti matky na rodné sídlo svého rodu. Ačkoliv zde prožila dětství, vůbec nic si z něj nepamatuje, dokonce si nevzpomíná ani na své příbuzné, kteří ji zde přivítají.