Počet nalezených produktů: 178

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Alfons Mucha - Plakáty ze sbírky Ivana Lendla
999 Kč

799 Kč

Reprezentativní publikace je i katalogem výstavy plakátů Alfonse Muchy z unikátní sbírky Ivana Lendla, která čítá přes 120 plakátů.


Alfons Mucha - Plakáty ze sbírky Ivana Lendla
399 Kč

322 Kč

Reprezentativní publikace je i katalogem výstavy plakátů Alfonse Muchy z unikátní sbírky Ivana Lendla, která čítá na 120 plakátů.


Anderle 2012 - nová monografie
999 Kč

807 Kč

Jiří Anderle se nám svým dosavadním dílem jeví jako uvědomělý člověk 20. století, jako článek řetězu v kulturně historickém vývoji evropského umění. Proto také není obtížné předpovědět jeho další vývoj.


Assante Ernesto: Woodstock 69 - Rocková revoluce
699 Kč

595 Kč

Barvitá výprava za příběhem Woodstocku, která přichází k českému čtenáři téměř rovných padesát let po jeho konání. Zavede nás přímo doprostřed dění tohoto proslulého festivalu rockové hudby.


Bade Patrick: Gustav Klimt doma
499 Kč

403 Kč

Kniha Gustav Klimt doma zkoumá, jak do Klimtova života a díla zasáhla Vídeň i další místa, kam jezdil a jež nazýval svým domovem. Klimt byl jedním z nejvýznamnějších členů hnutí Vídeňské secese.


Bartoš Juraj: Viem zastaviť čas
711 Kč

574 Kč

Fotograf Juraj Bartoš svojským spôsobom dokumentuje život ľudí a mesta už vyše 50 rokov.


Berger John: Způsoby vidění
265 Kč

214 Kč

Jedna z nejinspirativnějších a nejvlivnějších knih o umění a vizualitě, která je právem považována za zakladatelskou klasiku oboru vizuálních studií.


Boněk Jan: Praha Alfonse Muchy
299 Kč

249 Kč

Když se Alfons Mucha procházel v Paříži po bulváru St. Michel, zastavovala se auta a lidé mu tleskali. Jeho ateliér byl na přelomu 19. a 20. století centrem společenského života.


Burckhardt Jacob: Kultura renesance v Itálii
498 Kč

402 Kč

Po předlouhé odmlce se českým čtenářům dostává do rukou jedno ze základních děl evropské historiografie Kultura renesance v Itálii, které Jacob Christoph Burckhardt vydal roku 1860 a které v dosud jediném českém překladu vyšlo roku 1912.


Caravaggio - Život, osobnost a dílo
499 Kč

425 Kč

Tato publikace předkládá ucelený pohled na dílo jednoho z nejosobitějších malířů své doby. Caravaggio tvořil svá plátna velice osobitým způsobem, aniž by se nechal poutat ustálenými konvencemi, a jeho tvorba se významně otiskla do dějin umění.


David Petr: 333 památných míst České republiky
499 Kč

403 Kč

Další z řady tematických publikací o zajímavých místech naší země. Za knihami o nejrůznějších turistických zajímavostech (444 historických měst a městeček ČR, 999 turistických zajímavostí České republiky atd.


Dohnalová Jana: Na poslední cestě
129 Kč

105 Kč

Hřbitov je místem, kde se dá proces zániku sledovat stejně jako vznik pohybu v kukátku nickelodeonu. Samotný proces zániku tady vlastně vzniká.


Dvořáček Petr: Masky
398 Kč

322 Kč

Všechny lidské civilizace vytvářely masky. Najdeme je na všech kontinentech, ve všech klimatických pásmech, u všech ras a národů, od úsvitu dějiny po současnost.


Řehounek Jan: Nymburk literární
380 Kč

307 Kč

První část knihy se věnuje tématu Nymburk ve starší české literatuře vychází ze zmínek ve středověkých kronikách, představuje místní humanistické básníky a spisovatele, připomíná lidovou slovesnost a přes období národního probuzení se dopracuje až k


El Greco - Géniové umění
299 Kč

242 Kč

Každá z knih této velké kolekce přináší kompletní informaci o jednom velikánovi světového výtvarného umění: životopisná data, původ, popis a fotografie děl, ohlasy kritiků i ukázky z literární tvorby.


Fahrová-Beckerová Gabriele: Umění východní Asie
1 999 Kč

1 614 Kč
+ doprava zdarma

Grandiózní architektonické komplexy, malířství, umělecké řemeslo a předměty denní potřeby, sochařství, tanec, kaligrafie a poezie tvoří pestrobarevnou mozaiku fascinující kultury východní a jihovýchodní Asie, jež trvale ovlivnila i kulturu Západu.


Farinaux-Le Sidaner Yann: Poslední impresionista Henri Le Sidaner (1862-1939)
1 990 Kč

1 606 Kč
+ doprava zdarma

Po úspěchu sedmi výstav konaných v Evropě věnovaných v posledních dvaceti letech Le Sidanerovi, dále výstavy zorganizované v loňském roce v pěti japonských muzeích a při příležitosti retrospektivy, která začne příští podzim v Holandsku, vydáváme tuto


Fiksa Radek: Encyklopedie bodyartu
129 Kč

105 Kč

Víte, kdo nebo co je to Ausulo, Anci Pini, Bokashi, Chaklag, Chain piercing, Enata, Fanaua a dalších několik set výrazů z oblasti bodyarts – tetování, piercing, henna, bodypainting apod.


Fritz Miloš: Stará Praha štětcem a objektivem
499 Kč

425 Kč

Ve výpravné barevné publikaci autor porovnává vždy na dvoustraně půvabný 100 let starý akvarel českého krajináře a ilustrátora staré Prahy – Václava Jansy s fotografií zobrazeného místa v současnosti.


Gitz-Johansen Aage: Postavy grónské mytologie
198 Kč

159 Kč

Výtvarník Aage Gitz-Johansen (1897–1977) se narodil v dánském Odense a vystudoval v ateliéru grafiky na Umělecké akademii v Kodani.


Grey Alex: Transfigurace
549 Kč

456 Kč

V letech, kdy Alex Grey v márnici lékařské školy připravoval lidská těla k pitvě a studoval jejich anatomii, měl řadu mystických zážitků, které proměnily jeho agnostický existencialismus v osvícený transcendentalismus.


Grimm Jan: Retrospektiva
460 Kč

372 Kč

Monografie uceleného přehledu umělecké tvorby Jana Grimma, představitele linie figurace, která v rámci umělecky silné generaci 70. let navazovala na předválečnou českou tradici umění.


Handy Ch. W.: Tetování na Markézách
129 Kč

105 Kč

Během pobytu na Markézách v roce 1921 pořídila autorka kresby a fotografie tetování na tělech domorodců.


Heiting Manfred: Helmut Newton - Work
999 Kč

807 Kč

Svět Helmuta Newtona je nanejvýš složitý a mnohovrstevný. Jestliže bylo jeho dílo považováno v 60.