10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 43728649

Paříž - Víkend

Paříž - Víkend

Autor: neuveden
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Nechte se unést atmosférou míst, kudy kráčela historie. Francouzská metropole se pyšní jedinečným kulturním a architektonickým bohatstvím. Je to ale také město světel, módy, elegance a rafinovanosti. Průvodce představí to nejzajímavější. Celý popis
279 Kč
Zboží od: BOOKTOOK
279 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

27.5.2024 na výdejním místě
27.5.2024 - 29.5.2024 na vaší adrese

Popis

Nechte se unést atmosférou míst, kudy kráčela historie. Francouzská metropole se pyšní jedinečným kulturním a architektonickým bohatstvím. Je to ale také město světel, módy, elegance a rafinovanosti. Průvodce představí to nejzajímavější.

*****

Zažijte v Paříži víkend, na který se nezapomíná. Paříž nabízí okouzlující směsici světel, harmonie, elegance, rafinovanosti, intelektu a elit. Pyšní se jedinečnou kulturou a architekturou i společenskou pestrostí, kterou lze pozorovat v různých čtvrtích osobitého rázu.

*****

Navštivte historické památky a muzea, dopřejte si výlet do galerií a butiků, relaxujte na pobřeží Seiny u šálky dobré kávy a vyzkoušejte proslulou francouzskou kuchyni. V průvodci najdete desítky tipů na zajímavá místa v Paříži a okolí. Před nejznámějšími památkami vás mohou zaskočit nekonečné fronty. Poradíme vám, jak se jim vyhnout a užít si každý den v Paříži naplno.

*****

Průvodce popisuje tyto čtvrti a oblasti:

* Současná Paříž

* Île de la Cité a nábřeží Seiny

* Louvre

* Opéra a Palais-Royal

* Maraisa a Les Halles

* Latinská čtvrť

* Saint-Germain-des-Prés a Montparnasse

* Invalidovna a Eiffelova věž

* Musée d’Orsay

* Trocadéro, Chaillot a Alma

* Champs-Élysées a západ

* Montmartre a Pigalle

* Canal Saint-Martina a La Villette

* Bastille a východ

*****

S orientací ve městě vám pomohou plánky jednotlivých čtvrtí, doporučená místa jsou na mapkách označena barevnými terčíky s číslem. Červeně uvedené souřadnice (např. C2) odkazují na rozkládací mapu Paříže (vloženou vzadu v průvodci). Průvodce nabízí i speciální mapku Nákupy v Paříži.

*****

Kromě popisu památek najdete v průvodci řadu zajímavostí, například z oblasti historie, architektury, výtvarného umění, ale také o revoluci a proměnách města.

*****

Na klopách obálky najdete stručný česko-francouzský slovníček. Chcete-li být jazykově lépe připraveni, přibalte s sebou na cestu podrobnější francouzskou konverzaci.

  • počet stran: 192
  • produkt: Knihy – paperback
  • datum vydání: 24.4.2024
  • šířka: 120mm
  • výška: 0mm
  • hmotnost: 0g
  • ISBN: 978–80–7508–972–4
  • jazyk: česky