Stírací mapa Česka – zlatá Deluxe XL
599 Kč 539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stírací mapa obsahující 181 památkových hraničních zón. Z toho je 162 vybraných památek a míst v Česku a 19 největsích měst. Rozměr mapy 90 × 60 cm. Baleno v dárkovém tubusu o rozměrech 65 × 8 × 8 cm.

Stírací mapa Česka – stříbrná Deluxe XL
599 Kč 539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stírací mapa obsahující 181 památkových hraničních zón. Z toho je 162 vybraných památek a míst v Česku a 19 největsích měst. Rozměry mapy 90 x60 cm. Baleno v dárkovém tubusu o rozměrech 65 × 8 × 8 cm.

Balkánský poloostrov - Lonely Planet
699 Kč 565 Kč

Balkánský poloostrov se svými neobyčejně bohatými dějinami, úžasnou kulturou a překrásnou přírodou patří k nejzajímavějším regionům v Evropě.

Poznáváme Korsika - Lonely Planet
499 Kč 375 Kč

Korsika, ležící mezi Itálií a Francií a obklopená Středozemním mořem, vyvolává nejrozmanitější pocity. Vyslovte její jméno během konverzace a ta se vydá mnoha směry: od krásy hor přes skvělé uzeniny a pláže snů až k nacionalismu.

kolektiv autorů: Rumunsko - Turistický průvodce
598 Kč 483 Kč

Vydejte se po stopách hraběte Drákuly s průvodcem Rough Guide.

Ačkoli Rumunsko není na předních příčkách při výběru letní rodinné dovolené, určitě stojí za návštěvu.

Andrews Robert: Sardinie - Turistický průvodce
598 Kč 483 Kč

Průvodce po Sardinii, pohádkově krásném středomořském ráji

Autonomní italský ostrov Sardinie je perlou Středozemí, která je svými přírodními krásami a mytickou historií vyleštěna v dokonalý šperk.

Soukup Vladimír, David Petr: Špalíček výletů - Hrady a zámky
499 Kč 403 Kč

Po čtyřech svazcích Špalíčků výletů po Čechách, Moravě a Slezsku přibývá dalších 365 tipů – pro každý den v roce jeden – věnovaných tentokrát výhradně hradům, zámkům, tedy cílům, které při našich turistických toulkách volíme obvykle nejčastěji.

Jižní Francie - Lonely Planet
799 Kč 645 Kč

Ať již toužíte po přepychovém hotelu na nábřeží, pikantních chutích místních tržišť, či po romantickém objevování malebného středomořského pobřeží, tento podrobný a aktualizovaný průvodce jižní Francií vám poskytne vše, co potřebujete k nezapomenutel

Iveta Toušlová: Toulavá kamera 30
299 Kč 269 Kč

Novinka

Další díl knižní verze populárního televizního pořadu Toulavá kamera s tipy na výlety po celé České republice. I v době uzavřených hranic můžete poznávat krásy naší vlasti. Jubilejní 30.

Nový Zéland - Velký průvodce
690 Kč 557 Kč

Nechte se inspirovat poutavými fotografiemi a objevte ta nejkrásnější místa Nového Zélandu. Průvodce popisuje také historii a současnost země, věnuje se obyvatelům, tradicím i kultuře.

Stírací mapa Vysoké Tatry – zlatá Deluxe XL
519 Kč 467 Kč

Stírací mapa obsahující 46 označených bodů – Plesa, Obce, Vrcholy a Vodopády. Rozměr mapy 90 × 60 cm. Baleno v ochranném tubusu o rozměrech 71 × 8 × 8 cm.

Svět nástěnná obecně zeměpisná mapa - nástěnná mapa
499 Kč 449 Kč

Přehledné horopisné a vodopisné uspořádání celého světa. Mapa zobrazuje všechna hlavní pohoří a jejich nejvyšší vrcholy, významné řeky, největší jezera, nejvyšší vodopády, ostrovy, souostroví a moře.

Kanárské ostrovy - Lonely Planet
499 Kč 449 Kč

Vonící borové lesy, hrozivé sopky, měsíční krajina, písčité zátoky, kilometry dun, připomínajících Saharu, letoviska přitulená k plážím nádherné a jedinečné Kanárské ostrovy mají mnoho lákavých podob.

Úchvatné evropské cyklistické trasy - Lonely Planet
699 Kč 565 Kč

V této knize najdete popis 50 úžasných evropských tras – plus dalších 150 doporučených -, kterými vás Lonely Planet inspiruje k nekonečnému množství cyklistických dobrodružství od Bretaně po Balkán.

Grznárová Martina, Chovan Jakub: Jičínsko z nebe
629 Kč 508 Kč

Jak vypadá Rumcajsovo město Jičín z ptačí perspektivy? Malebnost Českého ráje se vám v této knize ukazuje pohledem doposud nepoznaným. Nasedněte do kabiny letadla a nechte se unášet krásami Jičínska z nebe.

Dominikánská republika - Lonely Planet
599 Kč 484 Kč

Dominikánská republika patří ke geograficky nejrozmanitějším karibským zemím. Zahrnuje úchvatné horské scenerie, křovinaté polopouště, působivou koloniální architekturu i množství pláží.

Mareš Jaroslav V.: Největší záhady kriminalistiky
299 Kč 239 Kč

Publicista Jaroslav Mareš se ponořil do bádání největších českých i československých kriminálních případů. Prošel tisíce stran spisů, znovu vyzpovídal některé svědky a odkryl příběhy plné zločinu a tajemna. Napětí ještě podtrhují dobové fotografie.

Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě
399 Kč 359 Kč

Vložte řízek mezi chleby a vydejte se za čtvrtým prázdninovým dobrodružstvím s Ladislavem Ziburou. Tentokrát vás čeká 14 000 kilometrů stopem napříč Evropou.

Marek Holeček: Dotknout se nebe - Zápisky Marouška blázna
399 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

365 dní. Jedním slovem byl to kalup! Křižoval jsem vzduchem mezi kontinenty a horstvy naší malebné planety jak stěhovavý dravec bez hnízda. Deník se mi rychle zaplňoval řádky zachycujícími pestrost dnů. Moje druhá knížka zaznamenává dvanáct měsíců úpisu s ďáblem.

Hocek Jan: Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku
499 Kč 403 Kč

Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku

•Přes 1600 km pěšky, na kole, lodí i na lyžích •Jednodenní výlety s dětmi i výpravy pro dobrodruhy •Příroda deseti národních parků a šestnácti chráněných oblastí •Profesionální a panoramatické f

Kréta - Lonely Planet
499 Kč 375 Kč

Kréta je kouzelný koberec utkaný z nádherných pláží, starověkých pokladů a zákoutí zahrnujících rušná města i snové vesničky, jejichž obyvatelé se s vámi rádi podělí o své tradice, výtečnou kuchyni a vřelou pohostinnost.

Kristýna Tronečková: Cesty za štěstím
349 Kč 314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Říká se, že některé věci je lepší prožít, než se je pokoušet definovat. O štěstí to platí dvojnásob. Vydejte se spolu s autorkou do třech různých zemích – do Bhútánu, Izraele a na Island – a zjistěte, co jejich obyvatele činí šťastnými.

Zibura Ladislav: Prázdniny v Evropě
399 Kč 336 Kč

Stopování nezemřelo. To jen někteří stopaři. Vložte řízek mezi chleby a vydejte se za čtvrtým prázdninovým dobrodružstvím s Ladislavem Ziburou. Tentokrát vás čeká 14 000 kilometrů stopem napříč Evropou.

Krkonoše a Podkrkonoší Ottův turistický průvodce
249 Kč 71 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Průvodce se zaměřuje na nejvýznamnější přírodní i historické památky. Výlety jsou navrženy tak, aby začínaly i končily ve větším městě s možností hromadné dopravy i občerstvení, možnost občerstvit se nechybí ani v terénu.

Kadeřábek Josef Káďa: Motorkářský průvodce po Čechách
399 Kč 322 Kč

Jste ostřílený motorkář, který už procestoval kde co? Nebo jste začátečník? Ať tak nebo tak, nabízíme vám tipy na výlety na motocyklu po naší republice. Je jedno, jestli máte volné odpoledne nebo celý den.

Toulavá kamera 29

Toulavá kamera 29

Hodnocení: 4
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Další díl knižní verze populárního televizního pořadu Toulavá kamera s tipy na výlety po celé České republice.

Jizerské hory, Frýdlantsko 1:50 000 - turistická mapa
89 Kč 80 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Frýdlantský výběžek, Ještěd, ale zejména zakulacené hřebeny Jizerských hor jsou oblíbeným cílem běžkařů a sjezdařů v zimě a pěších a cykloturistů v létě.

Česko autoatlas 1 : 150 000
269 Kč 242 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jeden z nejprodávanějších atlasů vychází v aktualizované verzi pro rok 2020. Nové vydání obsahuje, mimo jiné, všechny úpravy v klasifikaci rychlostních silnic a dálnic, změny na silnicích nižších tříd a nové plánky placených úseků na území Česka.

Kréta / MP průvodce nová edice
269 Kč 242 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovních průvodců Marco Polo s cestovním atlasem a přiloženou mapou.

Petra Jirglová: Letuška z economy aneb co na Instagramu neuvidíte
269 Kč 242 Kč

Tato kniha je shrnutím roku jedné letušky v Dubaji. Objeví se v ní pár trapných a nemístných vtipů a poznámek, trocha rasismu a sexuálních narážek, špetka pomluv a stereotypů. Na druhou stranu se nejedná o nic šokujícího ani revolučního. Bukowski nejsem, ani Hemingway.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Knihy mapy a cestování.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Knihy mapy a cestování výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Knihy mapy a cestování akce.