Abú Dhabí do kapsy - Lonely Planet
249 Kč

201 Kč

Největší ručně tkaný koberec, nejrychlejší horská dráha, nejvíce nakloněný mrakodrap – vítejte ve vzrušujícím městě, kde nic nezůstává beze změny…


Abram David: Korsika - Turistický průvodce
548 Kč

443 Kč

Průvodce Korsika patří do početné skupiny světoznámých bedekrů edice Rough Guides, které jsou proslulé svým mimořádným záběrem a rozsahem a současně přesností, aktuálností a také poutavým stylem.


Afrika - Inspirativní průvodce pro cestovatele
249 Kč

212 Kč

Na Afriku stačí jen pomyslet a už se vznášíme na křídlech fantazie.

Vybavujete si nádherné scenerie z filmů Vzpomínky na Afriku nebo Casablanca ?Pak se jen těžko ubráníte snění o tom, jaké by to bylo spatřit tato místa na vlastní oči.


Algarve do kapsy - Lonely Planet
249 Kč

201 Kč

Algarve je ztělesněním středomořské idyly s naprosto úchvatnými plážemi, nad nimiž se vznáší vůně borovic, rozmarýnu, vína a grilovaných ryb.


Aljaška - Lonely Planet
699 Kč

565 Kč

Veliká Aljaška ohromí svou krásou a divokou štědrostí; jen málo míst na světě a žádné jiné v USA se muže pyšnit panenskou divočinou, vznešenými horstvy a takovým množstvím divokých zvířat jako Aljaška.


Amann Peter: Merian - Kalábrie
249 Kč

201 Kč

Špičku italské kozačky, protáhlou směrem k jihu, ohraničují dvě protikladná pobřeží: východní pobřeží u Jónského moře připomíná svými otevřenými, dlouhými, plochými a lákavými plážemi atmosféru Řecka.


Amsterdam - City Map 1:15000
179 Kč

145 Kč
 • praktický kapesní formát
 • odolné proti povětrnostním vlivům
 • optimální měřítko
 • jasné a detailní
 • s rejstříkem ulic
 • s mnoha turistickými informacemi
 • s mapou městské dopravy

Amsterdam - Poznejte
279 Kč

226 Kč

18 prohlídkových tras, které vás dokonale seznámí s Amsterdamem. Objevte to nejlepší z tohoto slavného města: síť vodních kanálů, Rembrandtovy obrazy, výlety na kole, rušný noční život a mnoho dalšího.


Amsterdam - Víkend
259 Kč

209 Kč

Průvodce Michelin vychází poprvé česky. Vychutnejte si památky, romantická zákoutí i uvolněnou atmosféru.


Andalusie a Costa del Sol - Inspirace na cesty
199 Kč

161 Kč

Užívejte si průzračné moře nebo se vydejte do vnitrozemí: Andalusie dokáže okouzlit každého. Pláže jsou úžasné a sluníčko celoročně svítí zhruba devět dnů z deseti.


Andalusie - Lonely Planet
599 Kč

484 Kč

Vůně kvetu pomerančovníků, rytmus flamenkové kytary, pohled na bílou vesnicku v kopcích: vzpomínky na Andalusii s vámi zůstanou tak jako nasbírané suvenýry.


Andalusie - Poznejte
279 Kč

226 Kč

Nový průvodce pro hloubavé cestovatele. Andalusie je proslavená především sluncem, pískem a mořem na nádherném nekonečném pobřeží; to je však jen část toho, co nabízí. Tento region vyniká také mimořádně bohatou historií, uměním a kulturou.


Anděra Miloš: Národní parky střední Evropy
499 Kč

403 Kč

Atraktivní a ucelený přehled o všech národních parcích střední Evropy. Koncepce průvodce vychází z rozsáhlé encyklopedie Národní parky Evropy a zahrnuje šest zemí – Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rakousko a Slovinsko.


Šanghaj do kapsy - Lonely Planet
249 Kč

201 Kč

Hlavní zajímavosti – největší zajímavosti spolu se zasvěcenými radami jak si zpříjemnit pobyt. Jak se žije v Šanghaji – průvodce po oblíbených zákoutích vám pomůže objevit pravou tvář města.


Anglie - Lonely Planet - 2. vydání
899 Kč

726 Kč

Dobře se vyspěte uvnitř prehistorického kamenného kruhu v Avebury. Zkuste, kolik vydržíte, až vyrazíte večer v Newcastle za zábavou. Naučte se rozlišovat mezi „Zeleným králem“ a „Černou ovcí“ aneb staňte se expertem na anglické pivo.


Asie - Inspirativní průvodce pro cestovatele
249 Kč

212 Kč

Asie, největší světadíl planety, fascinuje nejen svými rozměry.

Někteří sem přijíždějí, aby spatřili velkolepé chrámy a blíže poznali dálněvýchodní buddhismus.


Athény - Inspirace na cesty
199 Kč

161 Kč

Centrem starověkých Athén byla Akropole s posvátnými chrámy vybudovanými na vrcholku skály, pod níž se rozkládalo město. Dnes je tato oblast stále plná řeckých a římských památek promíchaných s novější zástavbou.


Atlas světa
349 Kč

279 Kč

Novinka

Přehledný a praktický příruční atlas světa s aktuálními ověřenými informacemi o naší planetě nabízí politické a fyzické mapy světa ve vynikajícím rozlišení.


Austrálie - Inspirace na cesty
279 Kč

226 Kč

Austrálie je obrovská země zabírající celý kontinent. Má několik různých klimatických pásem a tři pásma časová.


Bali a Lombok - Lonely Planet
599 Kč

484 Kč

"Již pouhá zmínka o Bali vyvolává představy o ráji. Je to mnohem víc než místo; je to nálada, touha, tropický stav mysli.


Bali a Lombok - Lonely Planet
599 Kč

484 Kč

Již pouhá zmínka o Bali vyvolává představy o ráji. Je to mnohem víc než místo; je to nálada, touha, tropický stav mysli.


Bali do kapsy - Lonely Planet
249 Kč

201 Kč

Skvělé pláže, surfování světové úrovně, výtečné stolování, nádherné západy slunce, krásné procházky a báječné nákupy – Bali je prostě nepřekonatelné.


Bali & Lombok - Velký průvodce
690 Kč

557 Kč

Vydejte se za exotikou s naším podrobným průvodcem! V knize najdete to nejlepší z Bali a Lomboku, ale poznáte i místa méně navštěvovaná.


Bali - Poznejte
299 Kč

242 Kč

12 prohlídkových tras, které vás dokonale seznámí s Bali, aktuální novinka. Objevte to nejlepší z tohoto exotického ostrova: tepající města a rybářské vesnice, posvátná místa, nádhernou panenskou přírodu i nekonečné pláže.


Bangkok - Inspirace na cesty
199 Kč

161 Kč

Nový průvodce po Bangkoku představuje jedno z nejzajímavějších měst jihovýchodní Asie. Bangkok je natolik různorodý, že se zde nikdy nudit nebudete. Kniha popisuje hlavní turistické lokality a kulturní události.


Barcelona - Inspirace na cesty
179 Kč

145 Kč

Nové aktualizované vydání průvodce po této přímořské metropoli. Seznámí vás s bohatou historií, kulturou a velkým množstvím památek, ale poznáte také současnost města.


Barcelona - Lonely Planet
549 Kč

444 Kč

Sluncem zalitá a Středozemním mořem omývaná Barcelona přetéká kulturním bohatstvím, od středověkých uliček s lucernami po zářivá mistrovská díla Gaudího.


Barcelona - Poznejte
279 Kč

226 Kč

19 prohlídkových tras, které vás dokonale seznámí s Barcelonou. Odhalte to nejlepší, co skýtá toto dynamické město: gotickou a modernistickou architekturu, unikátní umělecká muzea, působivé okolí a mnoho dalšího…


Barcelona - Víkend
259 Kč

209 Kč

Vychutnejte si Barcelonu všemi smysly a nechte se inspirovat její jedinečnou atmosférou stejně jako mnoho věhlasných umělců před vámi.

V Barceloně se snoubí a prolínají různé styly reprezentující různá staletí.


Barcelona - Zažijte
289 Kč

234 Kč

Průvodce za zážitky pro zkušené cestovatele, aktuální novinka. Obsahuje 100 tipů a doporučení, která místa navštívit a co podniknout.

Barcelona je odvážně moderní město.


Basel - City Map 1:15000
179 Kč

145 Kč
 • praktický kapesní formát
 • odolné proti povětrnostním vlivům
 • optimální měřítko
 • jasné a detailní
 • s rejstříkem ulic
 • s mnoha turistickými informacemi
 • s mapou městské dopravy

Baumann Bruno: Tulák po pouštích
348 Kč

281 Kč

Vzrušující výpravy Bruna Baumanna do písečných moří světa.

Dobrodruh a fotograf Bruno Baumann již více než dvacet let prochází ohromujícími krajinami písečných i horských pouští Afriky a Asie, které zažil tak intenzivně jako žádný jiný Evropan.


Bedford,Eberle: Vídeň a okolí - Lonely Planet
299 Kč

242 Kč

Představíme vám Vídeň tak, jak je to obvyklé u Lonely Planet. Ukážeme vám nádherné barokní paláce, ale také vás provedeme těmi nejrázovitějšími skrytými uličkami.


Belfordová Ros: Sicílie - Turistický průvodce
598 Kč

483 Kč

Průvodce po Sicílii, po ostrově měst a vinic na svazích Etny.

Sicílie je autonomním regionem Itálie s rázovitými a temperamentními obyvateli. Je největším středomořským ostrovem, k němuž náleží pár desítek dalších ostrovů a ostrůvků.


Beneš Jiří: City map - guide PRAGUE 1:7 000
40 Kč

33 Kč

Mapa historického centra Prahy pro turisty s fotografiemi památek s průvodními texty ve třech jazycích( angličtina, ruština, španělština ) a schematem metra.Mapa má aktuální stav tramvajových linek s názvy zastávak k roku 2013.