10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 44353860

Život v podzemí - Tunelem do světa zvířat

Život v podzemí - Tunelem do světa zvířat

Autor: neuveden
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tato kniha děti formou přehledných vyobrazení doprovodí nejrůznějšími oblastmi prostředí živých tvorů, na která se jinak nedostanou – tyto domečky se totiž nacházejí pod zemí. Celý popis
399 Kč
Zboží od: BOOKTOOK
399 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

7.8.2024 na výdejním místě
7.8.2024 - 12.8.2024 na vaší adrese

Popis

Tato kniha děti formou přehledných vyobrazení doprovodí nejrůznějšími oblastmi prostředí živých tvorů, na která se jinak nedostanou – tyto domečky se totiž nacházejí pod zemí. Živočichy se to tu jen hemží a kniha je výbornou ukázkou toho, jak je život na Zemi vzájemně propojený a jak se mu daří na více místech, než by se zdálo. Malí čtenáři ve věku 7–11 let zde uvidí, co se děje pod jejich nohama a jak neuvěřitelně rozmanitý je život na naší planetě. Poznají ty nejúžasnější podzemní biotopy světa, od vyhřátých arktických brlohů až po písečné nory v pouštích, i nejrůznější společenství druhů, jimž je domovem či úkrytem půda planety Země, ať už je bohatá na živiny nebo zmrzlá na kámen. Zjistí, jaké jsou ohromující možnosti přizpůsobení organismů na své prostředí, jejich vzájemné ovlivňování mezi sebou i to, jak působí na své okolí. Kniha nabízí poznání milovníkům přírody i z řad těch, kdo se čtení spíše vyhýbají.

Každé z podrobně vyvedených panoramat je vyobrazením jeviště rušného života pod zemí. Živočichové v hlavních rolích jsou pak přehledně uvedeni na okrajích stránek. Ilustrace také obsahují propracované detaily umožňující snadné pozorování jednotlivých stanovišť. Tohoto ideálního průvodce světem života pod zemí rozhodně stojí za to mít v knihovničce.

  • počet stran: 32
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 31.7.2024
  • šířka: 0mm
  • výška: 0mm
  • hmotnost: 0g
  • ISBN: 978–80–277–4262–2
  • jazyk: česky