Počet nalezených produktů: 8

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

kolektiv: Běží liška k Táboru + CD
240 Kč

194 Kč

Druhý díl populárních zpívánek pro děti. Opět 8 známých lidových písniček v obrázkové knížce s tvrdými deskami. Každá písnička je zde vyobrazena jako jeden velký obrázek s textem písně.


kolektiv: Kufřík říkanek
149 Kč

121 Kč

V kufříku najdete čtyři leporela s nejznámějšími českými lidovými říkankami.


kolektiv: Náboženství světa - Co,Jak,Proč? - svazek 14-25%
100 Kč

75 Kč

Výprodej

Co spojuje Židy a Muslimy? Jak se nazývají svaté spisy hinduismu? Proč byl Ježíš ukřižován? Tématem tohoto dílu je pět velkých světových náboženství: judaismus, křesťanství, islám, hinduismus a buddhismus.


kolektiv: Nesem vám noviny
240 Kč

194 Kč

8 nejoblíbenějších koled v obrázkové knížce s tvrdými deskami. Každá koleda je zde vyobrazena jako jeden velký obrázek s textem koledy. Děti si tak texty snadno zapamatují a již v útlém věku se seznámí s tradičními prvky Vánoc.


kolektiv: Pod naším okýnkem + CD
240 Kč

194 Kč

Třetí díl populárních zpívánek pro děti. I zde najdete 8 známých lidových písniček, z nichž každé je věnována jedna dvojstrana s velkým obrázkem a s textem písně.


kolektiv: První počítání
150 Kč

122 Kč

Celostránkové barevné ilustrace napomáhají seznámení se základní řadou číslic, počtem jednotek i jednoduchým počítáním. Provedení je obdobné jako u titulu. Z hlediska obsahu i náročnosti je knížka vhodná i pro předškoláky.


kolektiv: Tluče bubeníček + CD
240 Kč

194 Kč

16 nejznámějších říkadel pro děti. Každé říkadlo je ilustrováno názorným obrázkem, díky kterému si děti snáze zapamatují texty. Leporelo obsahuje jak jednoduché a krátké říkanky pro ty úplně nejmenší, tak i první básničky pro předškoláky.


kolektiv: V moři - Podívej se, kdo se schovává
59 Kč

48 Kč

Podívej se pod okénko a najdi toho, kdo se tam schovává. Leporelo pro děti od 1 do 6 let, které je naučí zábavnou formou poznávat zvířátka, která mohou potkat v moři – rybky, mořské koníky či hvězdice a další.