Počet nalezených produktů: 116

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Willey David: TANKY: velký obrazový průvodce
599 Kč

479 Kč

Komplexní encyklopedická kniha o tancích zachycuje celou historii těchto obrněných vozidel a v závěru nabízí i výhled do budoucna. Více než 400 typů tanků, včetně bezpilotních.


MOTOCYKLY: velký obrazový průvodce
799 Kč

639 Kč

Výpravná encyklopedie zachycuje lesk a slávu na dvou kolech od samého počátku téměř do současnosti.


100 hoaxů a omylů, které napálily vědce
399 Kč

339 Kč

I vědci dostanou občas kopačky – a často od jiných vědců nebo odborníků. Některé hoaxy jsou pouze dobře míněnými žerty, zatímco jiné jsou závažnými podvody těch, co touží po slávě a penězích.


100 vynálezů, které změnily svět
399 Kč

339 Kč

Tento jedinečný svazek se zaměřuje na fascinující příběhy vynálezů, které hrají klíčovou roli v našich každodenních životech.


100 záhad, které věda vysvětlila
399 Kč

339 Kč

Od úbytku včel po teorie konce světa a ještě dál. Odborníci časopisu Popular Science odhalí tajemství vesmíru a odpoví na 100 nejzapeklitějších vědeckých otázek.


Archibald John: 1+1=1 - Rovnice života a symbiotická (r)evoluce
318 Kč

268 Kč

Fascinující témata současné molekulární, buněčné a evoluční biologie v podání jednoho z nejlepších světových odborníků Spojením dvou buněk vznikne nový život

Kniha jednoduše, stručně a především čtivě seznamuje čtenáře-neodborníka s tím, co to vl


AUTA: Velký obrazový průvodce
699 Kč

565 Kč

Publikace AUTA: Velký obrazový průvodce zahrnuje celé dějiny automobilismu a automobilu, od prvních vozů z 80. let 19. století až po současnost.


Ayala Francisco: Velké otázky. Evoluce
299 Kč

242 Kč

Série VELKÉ OTÁZKY předkládá základní otázky vědy a filosofie, které v průběhu historie trápily zvídavé jedince, a nabízí odpovědi těch největších myslitelů.


Bann David: Polygrafická příručka
499 Kč

403 Kč

Polygrafická příručka slouží jako jedinečný, praktický a přehledný zdroj, který dokáže odkrýt a objasnit každý aspekt produkce tisku od tradičních i specializovaných tiskových a vázacích technologií přes staré i nové materiály až po nejprozíravější a


Barták Roman: Co je nového v umělé inteligenci
240 Kč

194 Kč

Ze života chytré techniky.

Roboti, drony a různý software se z laboratoří přesouvají do běžného života. Již dnes řeší automatizované systémy řadu úkolů lépe než lidé, ale také dělají z lidského hlediska nepředstavitelné chyby.


Bartlett Tim: COLREG - komentovaná pravidla
299 Kč

242 Kč

COLREG je zkratka pro mezinárodní pravidla pro zabránění námořním nehodám, tato pravidla jsou platná pro všechna plavidla na moři a závazná pro jejich kapitány.


Bruno Comby: Environmentalisté pro jadernou energii
220 Kč

178 Kč

Jaderná energie může být považována za čistou energii a je naprosto nezbytná pro ochranu životního prostředí, protože je jedinou formou energie, která může uspokojit energetické potřeby planety v 21.


Cech Brigitte: Technika v antice
199 Kč

155 Kč

Velmi úspěšná kniha rakouské archeoložky na řadě textových a obrazových podkladů skvěle prezentuje, co dokázali v oblasti techniky lidé v období řeckého a římského starověku.


Clark Stuart: Hledání druhé Země
298 Kč

251 Kč

Nové objevy o dvojčeti Země – i jinde ve vesmíru může existovat život!

Roku 1995 dva švýcarští astronomové objevili planetu obíhající jinou hvězdu než naše Slunce.


Crilly Tony: Velké otázky. Matematika
299 Kč

242 Kč

Zajímá vás, jak velké je nekonečno, proč tři rozměry nestačí nebo zda může mávnutí motýlích křídel opravdu způsobit orkán?


Dvořák Rudolf: Jak létají
250 Kč

202 Kč

Odvěká touha létat dovedla člověka během jednoho století v oboru letectví k neuvěřitelnému pokroku. Původně hledal inspiraci v ptačím letu, dnes se jeho zájem přesouvá do říše hmyzu, a to díky velkému uplatnění mikroletadel.


Gordon Martin: Jak blafovat o autech
149 Kč

127 Kč

Získejte téměř okamžitě veškeré znalosti, které budete potřebovat, abyste byli považováni za experty na svět automobilů.


Harák Martin: Autobusy první republiky a protektorátu 1918-1945
469 Kč

399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Příběh výroby autobusů (a trolejbusů) v Československu v letech 1918 až 1948 je podobně spletitý jako dějiny našeho státu. Největší část trhu ovládaly tři hlavní československé automobilky: Praga, Tatra a Škoda.


Heřt Jiří, Zlatník Čeněk,: Věda kontra iracionalita 5
285 Kč

229 Kč

Ve shodě se zaměřením Klubu má publikace přispět k podpoře kritického myšlení a k porozumění vědeckému přístupu. Obsahuje 14 příspěvků psaných tak, aby byly srozumitelné širokému okruhu čtenářů.


Hovorka Libor: Primky
1 499 Kč

1 209 Kč

Druhé, rozšířené vydání úspěšné publikace.

Snad v každé české domácnosti se dodnes najdou alespoň jedny hodinky Prim — proč si tedy nevyměřit trochu času i pro poznání jejich pozoruhodné historie?


Hovorka Milan: Po nás roboti
185 Kč

149 Kč

Zdá se, že naše civilizace začíná být čím dál víc ohrožena. Manipulují námi média, sociální sítě i politická korektnost, vlády se předhánějí ve slibech, na jejichž plnění nás masivně zadlužují.


Jiránek Jiří: Země jako vesmírný terč
329 Kč

266 Kč

Představa, že vše na Zemi může v jediném okamžiku skončit a lidstvo s ostatním vyšším životem vyhyne, je sice hrozná, ale reálná.


JÍZDNÍ KOLA: velký obrazový průvodce
599 Kč

484 Kč

Výpravná encyklopedie zachycuje slovem i obrazem historii jízdních kol, od prvních kostitřasů po špičková horská a treková kola.