Počet nalezených produktů: 210

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Žanda Jan: Tajemství Isaaca L.
259 Kč

209 Kč

Napínavé čtení o tajemství dávných časů, které se prolíná do současnosti. Příběh plný mystiky, lásky, hrůzy a napětí. Kdo vytesal nilský kříž na kámen starý 3500 let? Vydá zbuzanský menhir své hrůzné svědectví?


Antares Zuzana: Malá škola čarodějnictví
120 Kč

97 Kč

uzana Antares studuje skryté skutečnosti světa, magické schopnosti člověka, hranice jeho možností a spolehlivost věšteckých umění od roku 1982.


Bandini Ditte a Giovanni: Malý lexikon pověr
258 Kč

209 Kč

Chcete-li vědět, jak od sebe odejmout rýmu, které noci jsou nejvhodnější pro nahlédnutí do budoucnosti, kdy nejlépe působí milostná kouzla nebo proč kukačka přináší štěstí, měli byste použít vědění našich předků.


Bauer Jan: Tajemné stezky – Okolo Třeboně krajem tří růží
269 Kč

218 Kč

Ať budete přijíždět či přicházet do třeboňské pánve z kterékoliv strany, otevře se před vámi jako nastavená dlaň protkaná nesčetnými stříbrnými oky rybníků. Třeboňsku se říká s trochou nadsázky „kraj dvojí oblohy“.


Bauer Jan: Tajemné stezky – Před branami Prahy
269 Kč

218 Kč

První díl nevšedního putování po nejbližším okolí našeho hlavního města nás povede po pravém břehu Vltavy. Začneme na pražských vinicích, kde v Gröbeho vile postřelila vnučka císaře Františka Josefa I. známou pražskou herečku Marii Zieglerovou.


Bauer Jan: Tajemné stezky - Toulky Vysočinou
269 Kč

218 Kč

Českomoravská vysočina, někdy nazývaná také Horácko, je krajem o poznání drsnějším než jiné končiny Čech a Moravy, zimy jsou zde syrovější a mrazivějí, jara přicházejí pozdě, zato léta bývají plná síly a barev.


Bauer Jan: Tajemné stezky – Za branami Prahy
279 Kč

226 Kč

V předcházející knize Před branami Prahy jsme se seznámili s východní částí okolí naší stověžaté matičky. Tentokrát budeme obcházet českou metropoli ze západní strany. Začneme na Zbraslavi, kde král Václav II.


Bauer Jan: Záhady českých dějin II.
249 Kč

201 Kč

V této knize se zkušenému autorovi literatury faktu podařilo znovu uplatnit svoji metodu, v níž kombinuje shrnutí zjištěných faktů a záznamů z historických pramenů s vlastní analýzou tématu – to vše podepřené schopností dívat se na téma nezaujatým po


Begich Nick: Deformace emocí, myšlenek a chtění
229 Kč

185 Kč

Vědecký výzkum už pokročil natolik, že můžeme být ve většině ohledů nadálku řízeni, aniž bychom něco tušili. Planeta se proměnila v psychickou věznici střeženou elektromagnetickými vlnami, z níž nelze uprchnout.


Bekoff Marc: Emoce zvířat
269 Kč

218 Kč

Na částečně zchromlou slonici žijící ve stádu divokých slonů v Keni její druzi a družky při svém putování čekávali, dokud se nepřišourá, a často ji i krmili.


Binder Otto O., Flindt Max H.: My jsme děti hvězd
368 Kč

297 Kč

Humanoidi všech planet, spojte se

Přidejte se k průkopníkům mimozemského výzkumu. OTTO O. BINDER a MAX H. FLINDT si vzali na mušku Darwina ohledně toho, co sami nazývají „jednou usvědčující nesrovnalostí“ v jeho evoluční teorii.


Blake Deborah: Čarodějnictví pro každý den
249 Kč

212 Kč

Najděte si čas pro svou duši v uspěchaném světě

Jděte svou vlastní pohanskou cestou s půvabem a moudrostí a začleňte duchovní praxi do svého života aspoň na několik minut týdně.


Bílek Jiří: První kněžna aneb Závrať moci
299 Kč

242 Kč

Po Bořivojově smrti se kněžna Ludmila snaží udržet český stolec pro své syny. Až smrt moravského knížete umožní návrat jejího prvorozeného syna Spytihněva a Ludmile se podaří dosáhnout toho, že ho čeští velmoži přijímají za svého knížete.


Bláznova zpověď - Konečné řešení 2034 až 2041
299 Kč

242 Kč

Tato kniha je klíčem k pochopení mnohých až neuvěřitelných záhad se kterými se setkáváme a na které velmi často marně hledáme odpověď. Jako by mnohé bylo mezi nebem a zemí.


Bohové Řecké Mytologie
399 Kč

322 Kč

Světu vládli z vrcholu hory Olympus. Ve skutečnosti ale byli bohové řecké mytologie mnohem lidštější, než by si kdo vůbec dokázal představit!


Burachovič Stanislav: Karlovy Vary - Lázeňská metropole západních Čech
289 Kč

234 Kč

Karlovy Vary jsou naším nejznámějším lázeňským městem. Přesto skrývají mnohá tajemství, která teprve čekají na svá odhalení. Vydejme se za nimi spolu s historikem a spisovatelem Stanislavem Burachovičem, čeká na nás nejedno překvapení.


Calleman Carl Johan: Globální mysl a počátek civilizace
368 Kč

297 Kč

Nový pohled na původ lidstva ve světle mayského kalendáře

Je možné, aby vědomí v našem mozku vznikalo v globální mysli, která lidské vědomí vývojově přetváří podle předem daného kosmického plánu?


Cílek Václav: Makom - kniha míst - 2. vydání
298 Kč

241 Kč

Slovo makom pochází z hebrejštiny. Znamená místo, ale je to spíš místo v srdci, protože vesmír jsou (jak se říká) hlavně vztahy. V kabale je význam slova makom ještě závažnější představuje šesté nebe, kde se vše předurčuje.


Cooper Diana: Moudrost Atlantidy
338 Kč

273 Kč

Ve Zlatém věku Atlantidy dosáhla planeta nejvyšší duchovní úrovně v celé své historii. Lidé se tehdy těšili z neuvěřitelných nadpřirozených darů a jejich technické a duchovní schopnosti přesahovaly veškeré naše současné chápání.


Cori Patricia: Odkud pocházejí faraoni
328 Kč

265 Kč

Po traumatické vzpomínce na minulý život, ve kterém umírala strašlivou smrtí, se proslulá vizionářka patricia Cori vydává na cestu objevování lidské nesmrtelnosti.


Cotterell Maurice: Keltské kroniky
280 Kč

226 Kč

Maurice Cotterell při stopování a sledování Keltů, od jejich prvního objevení v čínské poušti Taklamakan přes Evropu do Irska, luští jejich šifry a odhrnuje závoj tajemství.


Däniken Erich von: Cesta na Kiribati
259 Kč

209 Kč

Brilantní cestopisné dílo, ve kterém nás světoznámý badatel a archeolog zavede na ostrovy Kiribati, kde byl objeven skvěle fungující kamenný kompas a další podivuhodné megalitické stavby.


Däniken Erich von: Oči sfingy
299 Kč

242 Kč

Nové pohledy na prastarou zemi na Nilu V této knize se autor vydává po stopách prastarých národů, jež budovaly své civilizace na březích Nilu.


Däniken Erich von: Šok z bohů
229 Kč

185 Kč

V této knize brilantní vypravěč Däniken putuje historií všech kontinentů (počínaje rokem 1492 a konče žhavou současností) a se sugestivní naléhavostí podpořenou úctyhodnou vědeckou akribií dokazuje, že Zemi v minulosti dávné i nejbližší nesčetněkrát


Däniken Erich von: Poselství věčnosti - Znamení planiny Nazca
299 Kč

242 Kč

Čemu sloužily gigantické linie a obrazce na planině Nazca v Peru? Světoznámý badatel a archeolog, díky němuž vešly tajemné kresby ve známost, informuje o svých nejnovějších objevech přímo na místě.


Däniken Erich von: Výbušná archeologie
319 Kč

258 Kč

Erich von Däniken a světoznámí archeologičtí experti pokládají tucty znepokojivých otázek a s velkou přesvědčivostí na ně odpovídají: Záhadné podzemní stavby starověkých Egypťanů – to že jsou díla faraonů?


Däniken Erich von: Zlomek času
259 Kč

209 Kč

V tomto povídkovém dílku autor líčí své vlastní zážitky, doplněné fantazií. Zabývá se cestováním v čase i chybnými směry vývoje naší společnosti.


Doyle Arthur Conan: Z krajin soumraku
239 Kč

199 Kč

Arthur Conan Doyle (1859 – 1930) je po právu považován za osobnost mezinárodního významu. Měl velmi široký záběr, působil jako lékař, kazatel, spiritista, historik a reformátor občanského života.


Dvořáček Petr: Tajemná místa naší země
269 Kč

218 Kč

Jsou místa, která mají v sobě něco zvláštního, zneklidňujícího. Může to být dávnými událostmi, které jsou již skoro zapomenuty.


Dvořák Jiří , Verner Václav, Marek Vital: Pověsti Litoměřicka
349 Kč

282 Kč

Pověsti Litoměřicka. Unikátní soubor 219 pověstí, které se zrodily v kraji pod Řípem, ve starých Litoměřicích, kolem hradů, tvrzí a vrchů Českého středohoří. Některé známé, jiné již mnohdy skoro zapomenuté.