LOVI Savička Super Vent kaše 6m+ 2 ks

Značka: LOVI Náš kód: 1269445

Doprava zdarma

LOVI Savička Super Vent kaše 6m+ 2 ks

Savička Super Vent kaše 6m+ 2 ks Lovi vyrobený z nestejnorodých vrstev silikonu v průběhu krmení modifikuje svůj tvar a přizpůsobuje se rytmu a síle sání dítěte. Umožňuje kombinovat kojení a krmení z láhve. Ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní dítěte. V balení 2 kusy. Celý popis

149

149 Kč včetně DPH

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

V políčku za dostupností je uvedeno předpokládané datum, kdy vám bude zboží při objednání doručeno.

Doručení dopravcem :19.12.2018
Osobní odběr v Praze :18.12.2018
Osobní odběr mimo Prahu :18.12.2018

Popis

Popis produktu

Savička Super Vent kaše 6m+ 2 ks Lovi vyrobený z nestejnorodých vrstev silikonu v průběhu krmení modifikuje svůj tvar a přizpůsobuje se rytmu a síle sání dítěte. Umožňuje kombinovat kojení a krmení z láhve. Ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní dítěte. V balení 2 kusy.

Dynamický dudlík Lovi ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní dítěte:

  • Aktivní sání – dynamický dudlík a láhev Lovi jsou projektovány tak, aby „naučily” dítě při sání aktivně pracovat stejně jako při kojení, což stimuluje správný vývoj celé ústní dutiny. Profilovaný tvar láhve LOVI umožňuje správný způsob držení a láhev se může pohybovat shodně s rytmem a silou sání dítěte.
  • Vývoj řeči – výzkumy neurologopedů dokazují, že aktivní sání stimuluje místa, která se podílí na rozvoji řeči, dynamický dudlík Lovi umožňuje aktivní trénink těchto míst již od prvních dnů života.
  • Zdravý skus – široká, ústy dítěte snadno uchopitelná základna dudlíku Lovi se v průběhu krmení nedeformuje, podporuje rozvoj přirozeného, správného skusu a vytváří pěkný úsměv Vašeho dítěte.
  • Správné dýchání – tvar dudlíku Lovi vyžaduje správné přiložení rtů a učí dítě správně dýchat nosem.
  • Protikolikový dudlík – unikátní systém odvzdušňování dudlíku minimalizuje možnost vzniku dětské koliky.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Věk dítěte st. 4 - rychlý průtok 6m+
Materiál savičky Silikon

Alternativní produkty

Canpol babies Láhev se širokým hrdlem JUNGLE 120 ml
139 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tvarovaná polypropylénová** láhev** z nové kolekce JUNGLE s potiskem OPIČEK o objemu 120ml, která zaujme každou maminku svým nadčasovým designem. Velmi dobře plní, myje a drží při krmení. Láhev neobsahuje BPA.


Canpol babies Termoobal TOYS
169 Kč

139 Kč
+ doprava zdarma

Termoobal TOYS na jednu láhev je vhodný na všechny typy kojeneckých láhví. Takže je vhodný pro každou maminku s miminkem aby vydržela sváča teplá i na delší procházku.


Cherub Baby Univerzální obal na lahev - 2ks
199 Kč

143 Kč
+ doprava zdarma

Cherub baby Univerzální obal na kojenecké lahve, který změní barvu, pokud je nápoj příliš horký. Vhodný pro všechny širokohrdlé lahve na trhu. Díky silikonovému obalu se dětátku lahvička lépe drží a chrání ji před rozbitím.


Cherub Baby Netekoucí savičky na přesnídávky, 2 ks
199 Kč

141 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Cherub Baby Netekoucí savičky na přesnídávky, 2 ks podporují samostatné krmení Vašich nejmenších. Zabrání nepořádku, svým měkkým silikonem ochrání dětské dásně. Praktické řešení především na cesty.