Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural

Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural

Ideální dárek pro čerstvé maminky! Praktická sada SCD301/01 pro snadnou kombinaci kojení a krmení z lahve. Obsahuje 4 kojenecké lahve, kartáč na čištění a novorozenecký důdlíček. Tvar lahví zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění a čištění lahví. Celý popis
1 189 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 551866

Popis

Výrobky z polypropylenu neobsahují BPA. Používáním kojeneckých lahví AVENT Natural s jedinečným patentovaným silikonovým dudlíkem předcházíte polykání vzduchu při krmení, a snižujete tak pravděpodobnost vzniku koliky.

Speciálně zakřivený kartáč umožňuje dokonalé vyčištění všech záhybů lahví, dudlíků, hubiček. Silikonové šidítko s ortodontickým, stlačitelným sosákem je zcela bez chuti a zápachu.

Balení obsahuje:

  • 2 kojenecké lahve AVENT Natural (125 ml) s novorozeneckým dudlíkem(inovativní dvouventilový systém snižuje riziko koliky a nepohodlí tím, že vzduch proudí do lahve a nikoli do bříška dítěte)
  • 2 kojenecké lahve AVENT Natural (260 ml) s dudlíkem s pomalým průtokem(inovativní dvouventilový systém snižuje riziko koliky a nepohodlí tím, že vzduch proudí do lahve a nikoli do bříška dítěte)
  • 1 průhledné novorozenecké šidítko (0–6 měsíců)
  • kartáč na lahve a dudlíky

Vlastnosti: sady SCD301/01

  • Tvar lahve zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení.
  • Široké hrdlo usnadňuje plnění a čištění lahve.
  • Přehledná stupnice pomáhá určit, kolik mléka dítě vypilo.

Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvemi AVENT trpěli méně kolikou a byli spokojenější než děti, které byly krmené z obyčejných lahví.

Doporučujeme další pomůcky pro krmení.

Z naší nabídky Vás také může zajímat:

Video

Avent NATURAL 1

Avent NATURAL 2