Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 551866

Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural

Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural

Ideální dárek pro čerstvé maminky! Praktická sada SCD301/01 pro snadnou kombinaci kojení a krmení z lahve. Obsahuje 4 kojenecké lahve, kartáč na čištění a novorozenecký důdlíček. Tvar lahví zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění a čištění lahví. Celý popis
959 Kč
Zboží od: MALL
959 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
Jiní prodejci
S novou kartou za

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Prodlužte si možnost vrácení do konce ledna 2023

Už žádné nevhodné dárky. Získejte možnost vrácení nepoškozeného, nepoužitého zboží do 31.1.2023. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Výrobky z polypropylenu neobsahují BPA. Používáním kojeneckých lahví AVENT Natural s jedinečným patentovaným silikonovým dudlíkem předcházíte polykání vzduchu při krmení, a snižujete tak pravděpodobnost vzniku koliky.

Speciálně zakřivený kartáč umožňuje dokonalé vyčištění všech záhybů lahví, dudlíků, hubiček. Silikonové šidítko s ortodontickým, stlačitelným sosákem je zcela bez chuti a zápachu.

Balení obsahuje:

  • 2 kojenecké lahve AVENT Natural (125 ml) s novorozeneckým dudlíkem(inovativní dvouventilový systém snižuje riziko koliky a nepohodlí tím, že vzduch proudí do lahve a nikoli do bříška dítěte)
  • 2 kojenecké lahve AVENT Natural (260 ml) s dudlíkem s pomalým průtokem(inovativní dvouventilový systém snižuje riziko koliky a nepohodlí tím, že vzduch proudí do lahve a nikoli do bříška dítěte)
  • 1 průhledné novorozenecké šidítko (0–6 měsíců)
  • kartáč na lahve a dudlíky

Vlastnosti: sady SCD301/01

  • Tvar lahve zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení.
  • Široké hrdlo usnadňuje plnění a čištění lahve.
  • Přehledná stupnice pomáhá určit, kolik mléka dítě vypilo.

Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvemi AVENT trpěli méně kolikou a byli spokojenější než děti, které byly krmené z obyčejných lahví.

Doporučujeme další pomůcky pro krmení.

Z naší nabídky Vás také může zajímat:

Video

Avent NATURAL 1

Avent NATURAL 2