Sháníte zboží z kategorie koloběžky pro děti od 4 let? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie koloběžky pro děti od 4 let vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

JD Bug Koloběžka Junior Street 100 černá
11x

JD Bug Koloběžka Junior Street 100

1 290 Kč

Krásná koloběžka pro děti od 4 let na každodenní projížďky po blízkém okolí. Pěkná, pevná, s jednoduchým skládacím mechanismem, který svými vlastnostmi odpovídá vyhlášené kvalitě značky JD Bug. Koloběžka je osazena větším předním kolem, které malým dětem zajišťuje bezpečnější jízdu.

Od prodejce MALL
Yedoo Koloběžka Mau red
1x

Yedoo Koloběžka Mau

4 590 Kč
4 489 Kč
Doprava zdarma

Další nabídky od 4 590 Kč

První samostatná jízda. Teď už je nikdo nezastaví. Vylepšená koloběžka Yedoo Mau je nejlehčí a nejmenší model pro předškoláky a školáky. Je ideální pro vstup do světa koloběžek. Nejdůležitějším parametrem je nízká hmotnost, správná výška stupátka a samozřejmě prvky pro větší bezpečnost.

Od prodejce MALL
Yedoo Koloběžka Mau Emoji žlutá
1x

Yedoo Koloběžka Mau Emoji

4 590 Kč
4 289 Kč
Doprava zdarma

Vstupní model, nejlehčí a nejmenší koloběžka Yedoo, toho zvládne za den pozoruhodně hodně. Naplní představy začínajících jezdců a jezdkyň a rozptýlí obavy rodičů, ideální výškou stupátka pro hladkou jízdu začátečníků, správně nafouknutými koly s top ložisky a množstvím bezpečnostních prvků. Protiskluzové stupátko, madla s ochrannými konci, spousta reflexních prvků, kvalitní V brzda. Na konec pak jezdce čeká nekonečný volný pohyb.

Od prodejce MALL