Konzervované potraviny

Ze široké nabídky produktů z kategorie konzervované potraviny si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
  • Objednané zboží z kategorie konzervované potraviny doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 6 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

Kromě zboží konzervované potraviny prodáváme u nás na MALL.cz další 2 milion produktů, mezi nimi také grilování, refraktometr, barová židle, led pásky nebo deskové hry.

mother's Recipe Zázvorovo-česneková pasta 300g

mother's Recipe Zázvorovo-česneková pasta 300g

65 Kč

Vysoce kvalitní hutná pasta na vaření s česnekem a zázvorem je vynikajícím vynálezem asijské kuchyně!  V Indii a Thajsku se používá téměř jako náhrada čerstvého česneku a zázvoru což urychluje proces vaření. 

Partner: Swagat.cz
Bazalkové pesto

Bazalkové pesto

89 Kč

Už nikdy nebudete muset shánět čerstvou bazalku na poslední chvíli. Vynikající chuť jemného bazalkového pesta s Parmigianem, oříšky a česnekem podtrhne chuť čerstvých těstovin, mozzarelly a všech ostatních pokrmů, kam bazalka patří.

Zigante Černý lanýž ve skle malý

Zigante Černý lanýž ve skle malý

329 Kč

Vybrané černé lanýže, které si můžete vychutnat i mimo sezónu. Unikátní způsob uchování chrání vlastnosti a kvalitu lanýže a umožňuje dlouhou trvanlivost.

TRS Okra ve slaném nálevu 400g

TRS Okra ve slaném nálevu 400g

49 Kč

Okra je oblíbenou zeleninou v indických pokrmech, ale také v pokrmech z woku. Okra je jednou z nejstarších zeleninových rostlin a mimořádně oblíbená v indické kuchyni.

Partner: Orient food