10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ze široké nabídky produktů z kategorie led pásky si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
  • Objednané zboží z kategorie led pásky doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

Kromě zboží LED pásky prodáváme u nás na MALL.cz další 1 milion produktů, mezi nimi také nespresso kapsle, konferenční stolek, sedací vak, houpací křeslo nebo mlýnek na kávu.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Aga WiFi RGBW LED pásek 5m + ovladač + zdroj Aga Bluetooth RGB LED pásek 5m + ovladač + zdroj
Aga WiFi RGBW LED pásek 5m + ovladač + zdroj

Už jste objevili LED pásky? Mají mnoho výhod, které oceníte. Jsou stylovým osvětlením, šetří výrazně spotřebu energie a mají vysokou svítivost a dlouhodobou životnost.

můžete mít 5.12.

Aga RGB LED pásek za televizi 4x50 cm Aga Bluetooth RGB LED pásek 5m + ovladač + zdroj
Aga RGB LED pásek za televizi 4x50 cm

Osvětlení za televizorem pomocí LED pásků je velmi efektní způsob jak si ozvláštnit sledování Vašich oblíbených televizních pořadů a filmů.

můžete mít 5.12.

Aga Bluetooth RGB LED pásek 5m + ovladač + zdroj Aga Bluetooth RGB LED pásek 5m + ovladač + zdroj
Aga Bluetooth RGB LED pásek 5m + ovladač + zdroj

Už jste objevili LED pásky? Mají mnoho výhod, které oceníte. Jsou stylovým osvětlením, šetří výrazně spotřebu energie a mají vysokou svítivost a dlouhodobou životnost.

můžete mít 5.12.

Aga 2x Bluetooth RGB LED pásek 5m + ovladač + zdroj Aga 2x Bluetooth RGB LED pásek 5m + ovladač + zdroj
Aga 2x Bluetooth RGB LED pásek 5m + ovladač + zdroj

Už jste objevili LED pásky? Mají mnoho výhod, které oceníte. Jsou stylovým osvětlením, šetří výrazně spotřebu energie a mají vysokou svítivost a dlouhodobou životnost.

můžete mít 5.12.

AUR RGB LED pásek s dálkovým ovládáním - 5 metrů Aga 2x Bluetooth RGB LED pásek 5m + ovladač + zdroj
AUR RGB LED pásek s dálkovým ovládáním - 5 metrů

Chcete vašemu interiéru dodat originalitu a moderní vzhled? LED pásek o délce 5m vytvoří skvělou atmosféru! Je perfektní jako podsvícení obývacích stěn, kuchyňských linek, barů,ale i třeba do výlohy ve vašem obchodě

můžete mít 6.12.

Berge LED pásek RGB - 2,5M - IP20 + ovladač IR44 + napájecí zdroj (sada) Berge LED pásek RGB - 2,5M - IP20 + ovladač IR44 + napájecí zdroj (sada)
Berge LED pásek RGB - 2,5M - IP20 + ovladač IR44 + napájecí zdroj (sada)

Sada se skládá z: 1× RGB LED pásek 30 SMD 5050 12V 2,5m IP20 LED zásuvný zdroj 18W IR44 řídicí jednotka   Funkce dálkového ovládání: 20 hlavních barev 5 efektů: blesk, plynulý, stroboskop, plynulý přechod, blednutí + automatická funkce plynulé stmívání, rozjasňování (stmívač) změna sytost

můžete mít 8.12.

Berge Sada LED pásků 20m RGB Smart WIFI MOBILE Berge LED pásek RGB - 2,5M - IP20 + ovladač IR44 + napájecí zdroj (sada)
Berge Sada LED pásků 20m RGB Smart WIFI MOBILE

Sada obsahuje: Balení 2× 10m páska Dálkové ovládání Napájení WiFI ovladač Lepicí páska Hlavní vlastnosti produktu: Dodejte interiéru svého domova originální atmosféru. RGB LED páska je díky své jednoduché a jemné barvě lahodící oku ideální pro výzdobu stěn jakékoli místnosti, zejména místností, ja

můžete mít 8.12.

Berge LED pásek RGB - 1M - IP20 + ovladač IR44 + napájecí zdroj (sada) Berge LED pásek RGB - 2,5M - IP20 + ovladač IR44 + napájecí zdroj (sada)
Berge LED pásek RGB - 1M - IP20 + ovladač IR44 + napájecí zdroj (sada)

Sada se skládá z: 1× RGB LED pásek 30 SMD 5050 12V 1m IP20 LED napájecí jednotka se zástrčkou 12W IR44 řídicí jednotka   Funkce dálkového ovládání: 20 hlavních barev 5 efektů: blesk, plynulý, stroboskop, plynulý přechod, blednutí + automatická funkce plynulé stmívání, rozjasňování (stmív

můžete mít 8.12.

Berge LED pásek RGB - IP65 - 5m + dálkové ovládání + napájecí adaptér - SADA Berge LED pásek RGB - IP65 - 5m + dálkové ovládání + napájecí adaptér - SADA
Berge LED pásek RGB - IP65 - 5m + dálkové ovládání + napájecí adaptér - SADA

Sada se skládá z: ⭐️ 5 metrů pásky RGB 4,8 W/m ⭐️ Dálkové ovládání IR24 (baterie uvnitř dálkového ovládání!) ⭐️ 24W napájecí zdroj. ⭐️ Ovladač pro dálkové ovládání.   Hlavní vlastnosti produktu: ✅Kompletní sada RGB připravená k použití. ✅Odolnost proti dešti, odolnost proti dešti. ✅Nízká spotře

můžete mít 8.12.

Nous F3 20m WiFi Tuya LED pásek Berge LED pásek RGB - IP65 - 5m + dálkové ovládání + napájecí adaptér - SADA
Nous F3 20m WiFi Tuya LED pásek

Chytrý LED pásek RGB NOUS F3 20m WiFi Tuya

můžete mít 12.12. - 13.12.

commshop RGB LED pásek s dálkovým ovládáním - 5 metrů Berge LED pásek RGB - IP65 - 5m + dálkové ovládání + napájecí adaptér - SADA
commshop RGB LED pásek s dálkovým ovládáním - 5 metrů

Chcete vašemu interiéru dodat originalitu a moderní vzhled? LED pásek o délce 5m vytvoří skvělou atmosféru! Je perfektní jako podsvícení obývacích stěn, kuchyňských linek, barů,ale i třeba do výlohy ve vašem obchodě

můžete mít 6.12.

LED pásky

LED pásky jsou variabilní a úsporné, díky tomu mají takřka neomezené možnosti využití. RGB LED pásky mají barevné podsvícení dotvoří jakoukoliv atmosféru. Nejvíce se hodí do kuchyní, ložnic a obývacích pokojů. LED pásky na baterie nemusíte umisťovat ani poblíž elektrické zásuvky.

LED pásky můžete instalovat kamkoliv, jsou úsporným zdrojem světla

LED pásky tvoří řada čipů připevněných na ohebný pásek s šířkou 8 – 12 mm o délce až několik desítek metrů. Instalace LED pásek je snadná a časově nenáročná. Běžné balení LED pásek:

  • LED pásky 5 m – balení obsahuje 5 běžných metrů LED pásku, obvykle postačí k instalaci pod kuchyňskou linku apod.
  • LED pásky 10 m – v balení je 10 metrů LED pásek. LED pásky lze jednoduchým ustřižením zkrátit dle potřeby na požadovanou délku.

LED pásky do kuchyně prosvětlí pracovní plochu

LED pásky jsou skvělým řešením do kuchyní, kde je nedostatek světla. Pásku jednoduše nalepíte na horní skříňky kuchyňské linky a pracovní plochu budete mít dokonale osvětlenou. Do kuchyní se nejvíce hodí studené bílé denní světlo LED pásek.

Barevné RGB LED pásky mění barvy dle libosti

LED pásky mohou svítit jakýmikoliv barvami, které jednoduše přepnete pomocí ovladače. RGB (red-green-blue) tvoří 3 základní barvy – červenou, zelenou a modrou, ze kterých lze vytvořit všechny ostatní barvy. U některých modelů můžete měnit také intenzitu svícení a režimy blikání.

LED pásky s ovladačem

Součástí LED pásku je dálkový ovladač. Jeho výhodou je větší komfort při rozsvěcení i zhasínání LED pásků a obvykle také větší možnosti volby, co se týče intenzity a způsobu svícení.

LED pásky na baterie nevyžadují zapojení do el. sítě

Většina LED pásků vyžaduje zapojení do zásuvky, k dostání jsou ale i LED pásky na nabíjecí i jednorázové baterie. Ty využijete i na místech, kde není přístup k elektrické energii. Často se užívají také jako přechodné dekorace.

LED pásky do auta

LED pásky do auta jsou oblíbené zejména při tuningu automobilů, kdy je možné s jejich pomocí efektivně nasvítit podvozek nebo interiér auta.

→ Vybírat můžete také z řady LED svítidel do kuchyní, koupelen, obývacích i dětských pokojů apod.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku produktů z této kategorie naleznete i na Allegro.cz - LED pásky