Versele Laga Nature Cuni - pro králíky 700 g
117 Kč 100 Kč

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni – pro králíky 700 g je bez lisovaných pelet.

Versele Laga Nature Cuni - pro králíky 2,3 kg
342 Kč 239 Kč

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni – pro králíky 2,3 kg je bez lisovaných pelet.

Versele Laga Nature Cuni - pro králíky 9 kg
1 029 Kč 805 Kč

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni – pro králíky 9 kg je bez lisovaných pelet.

Versele Laga Nature Cuni Junior - pro králíky 700 g
123 Kč 92 Kč

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky od 6 měsíců věku zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni Junior – pro králíky 700 g je bez lisovaných pelet.

Versele Laga Nature Cavia - pro morčata 2,3 kg
342 Kč 237 Kč

Krmivo pro morčata s nutraceutiky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs je vhodná pro morčata s nadváhou, starší a málo aktivní morčata. Versele Laga Nature Cavia – pro morčata 2,3 kg neobsahuje lisované pelety a obiloviny.

Versele Laga Nature Degu - pro osmáky degu 2,3 kg
377 Kč 311 Kč

Prémiové krmivo pro osmáky degu podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pro osmáky degu 2,3 kg neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.

Beaphar Nature Rabbit 1,25 kg
199 Kč 150 Kč

Krmivo pro králíky je vhodné od 10 měsíců věku. Přispívá ke správné funkci střev díky vysokému podílu surové vlákniny. Je ideální pro přirozené opotřebení zubů. Beaphar Nature Rabbit 1,25 kg je bez obsahu obilovin.

Versele Laga Complete Cuni Sensitive 1,75 kg
329 Kč 320 Kč

100 % extrudované jednosložkové krmivo se sníženým obsahem energie, určené pro citlivé, méně aktivní nebo starší králíky. Usnadňuje trávení a podporuje správnou funkci močového ústrojí.

Versele Laga Nature Rat - pro potkany 2,3 kg
489 Kč 329 Kč

Prémiové krmivo pro potkany s vitamínem E podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pro potkany 2,3 kg je obohaceno o semínka, sušené ovoce a moučné červy.

Avicentra Premium pro činčily a osmáky 850 g
89 Kč

Kompletní krmivo pro činčily a osmáky obsahuje ovoce, zeleninu a vitamíny. Je stejně výživné jako přirozená strava v přírodě. Avicentra Deluxe pro činčily 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

NATURE LAND Complete pro králíky a zakrslé králíky 1,4 kg
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové kompletní krmivo pro králíky a zakrslé králíky. Potřebné množství vitamínů a minerálů. Bez obilnin, barviv a konzervantů. Pozitivní vliv na trávení. NATURE LAND Complete pro králíky a zakrslé králíky 1,4 kg s velkým množstvím zeleniny a bylinek podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

Versele Laga Nature Hamster - pro křečky 700 g
130 Kč 107 Kč

Prémiové krmivo pro křečky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pro křečky 700 g je obohaceno o oříšky, sušené ovoce a semínka.

Versele Laga Nature Cuni Junior - pro králíky 2,3 kg
364 Kč 337 Kč

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky od 6 měsíců věku zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni Junior – pro králíky 2,3 kg je bez lisovaných pelet.

Versele Laga Nature Cavia - pro morčata 700 g
117 Kč 98 Kč

Krmivo pro morčata s nutraceutiky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs je vhodná pro morčata s nadváhou, starší a málo aktivní morčata. Versele Laga Nature Cavia – pro morčata 700 g neobsahuje lisované pelety a obiloviny.

Avicentra Premium pro morčata 850 g
87 Kč

Kompletní krmivo pro morčata je stejně výživné jako přirozená potrava v přírodě. Obsahuje vyvážené množství vitamínů a minerálů. Avicentra Premium pro morčata 850 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

NATURE LAND Complete pro pískomily 4x300 g
236 Kč

Superprémiové kompletní krmivo pro pískomily. Potřebné množství živin, vitamínů a minerálů. Zdroj živočišné bílkoviny. Absence přidaného cukru. NATURE LAND Complete pro pískomily 4×300 g s velkým množstvím obilovin a zeleniny podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

LIMARA Seno krmné lisované 2,5 kg
104 Kč

Krmné lisované seno je vhodné pro hlodavce. Je vhodné ho umístit do seníku. Limara Seno krmné lisované 2,5 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 1 kg
109 Kč 91 Kč

Kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši ale i pískomily a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců, hlavně díky obsahu oříšků, ovoce a zeleniny. Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 8 kg
1 143 Kč 724 Kč

Prémiová směs je vhodná pro králíky citlivé na určité složky potravy. Vybrané traviny a byliny přispívají optimálnímu trávení a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 9 kg je bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.

NATURE LAND Válec Nibble s mrkví dřevěný 2x150 g
298 Kč

Doplňkové krmivo ve tvaru válce, které je určené nejen pro králíky. Účinně pomáhá k obrušování zubů. Obsahuje dřeviny, sušenou mrkev, proso, škrob. Přírodní látky ve výživném provedení. NATURE LAND Válec Nibble s mrkví dřevěný 2×150 g je chutnou potravou a zároveň i hračkou i pro větší druhy hlodavců.

Versele Laga Nature Chinchilla - pro činčily 700 g
124 Kč 120 Kč

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pro činčily 700 g neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.

Versele Laga Nature Rat - pro potkany 700 g
136 Kč 127 Kč

Prémiové krmivo pro potkany s vitamínem E podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pro potkany 700 g je obohaceno o semínka, sušené ovoce a moučné červy.

Versele Laga Nature Gerbil - pro pískomily 700 g
149 Kč

Prémiové krmivo pro pískomily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Obsahuje extra cereálie pro zvýšení energie a vitality. Versele Laga Nature Gerbil – pro pískomily 700 g je obohaceno o semínka, sušené ovoce a moučné červy.

Interkontakt Krmítko pro veverky 2014
553 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pro přilákání veverek na vaši zahradu a jejich častější a pravidelný pobyt zde. Větší průhledná plocha, usnadňuje veverkám nalezení potravy v krmítku. Veverky velmi brzy přijdou na to, jak krmítko otevřít.

Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg
214 Kč 189 Kč

Prémiové krmivo pro morčata podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro morčata náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg neobsahuje obilná zrna.

Versele Laga Nature Chip - pro burunduky 700 g
175 Kč 155 Kč

Prémiové krmivo pro burunduky a zimní veverky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chip – pro burunduky 700 g je obohaceno o semínka, sušené ovoce a moučné červy.

Versele Laga Nature Mini Hamster - pro křečíky 400 g
91 Kč 79 Kč

Prémiové krmivo pro křečíky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Obsahuje vitamin E, který přispívá k lesklé a zdravé srsti. Versele Laga Nature Mini Hamster – pro křečíky 400 g je obohaceno o oříšky, sušené ovoce a moučné červy.

NATURE LAND Complete pro králíky a zakrslé králíky MONO 2x900 g
258 Kč

Superprémiové kompletní krmivo pro králíky a zakrslé králíky. Potřebné množství živin, vitamínů a minerálů. Podpora správné funkce trávícího traktu a imunitního systému. NATURE LAND Complete pro králíky a zakrslé králíky MONO 2×900 g s velkým množstvím bylin a zeleniny podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

Avicentra Deluxe pro činčily 1 kg
119 Kč 91 Kč

Výběrové a kompletní krmivo pro činčily obsahuje vojtěšku, banány i dýni. Avicentra Deluxe pro činčily 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Vitakraft Menu Dwarf Hamster 400 g
64 Kč

Kompletní krmivo pro džungarské křečky s rostlinným i živočišným složením. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun přiměřenných porcí v rámci dne. Vitakraft Menu Dwarf Hamster 400 g obsahuje mnoho minerálních prvků a je dodáván v praktickém balení, které snadno uskladníte i přepravíte.

NATURE LAND Tyčinky Brunch s mrkví 4x2 ks
236 Kč

Doplňkové krmivo ve tvaru tyčinek určené nejen pro králíky. Bezobilné složeníi pro menší hlodavce. Přírodní látky v chutném provedení. NATURE LAND Tyčinky Brunch s mrkví 4×2 ks neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata, činčily Bez umělých barviv a s vysokou mírou antioxidantů.

NATURE LAND Brunch řepové kroužky 6x105 g
294 Kč

Bezobilná svačinka ve tvaru kroužků určena nejen pro králíky. Zastoupení hrachu i červené řepy. Přírodní látky v chutném provedení. NATURE LAND Brunch řepové kroužky 6×105 g neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata, činčily a další drobné hlodavce.

Avicentra Deluxe pro králíky 500 g
62 Kč 57 Kč

Výběrové a doplňkové krmivo pro králíky obsahuje vojtěšku, mrkev i banány. Avicentra Deluxe pro králíky 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 500 g
62 Kč 57 Kč

Kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši ale i pískomily a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců, hlavně díky obsahu oříšků, ovoce a zeleniny. Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Zolux Luční seno 8kg (240l)
501 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luční seno. Zolux luční seno slouží jako krmivo i jako podestýlka pro drobné hlodavce. Chutné, voňavé, energetické a lehce stravitelné, obohacené mladé výhonky, které byly pečlivě vybrány pro specifické vlastnosti každé z jejích složek. Červená kostřava podporuje…

Krmivo pro hlodavce

Krmivo pro hlodavce je k dostání v podobě krmných směsí pro hlodavce nebo granulí pro hlodavce. Příležitostně jsou vhodné pamlsky, v případě chybějících vitamínů jsou tu speciální vitamíny pro králíky, morčata, křečky i jiné hlodavce.

→ Doplňková krmiva pro malá zvířata:

Pamlsky pro hlodavce

Pamlsky pro hlodavce jsou k dostání v podobě keksů, sušených bylinek, ovoce či zeleniny nebo jako tvrdé dropsy. Nikdy nepřekračujte doporučené dávkování uvedené na obalu každého pamlsku!

Vitamíny pro hlodavce

Pomocí vitamínů lze jednoduše doplnit chybějící látky v těle hlodavce. Dávkování vitamínů byste měli konzultovat s veterinářem.

→ Základem zdraví hlodavců je čistá podestýlka. Stelivo pro malá zvířata vyměňujte často a pravidelně, jinak se v něm začnou tvořit plísně.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Krmivo pro malá zvířata.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Krmivo pro malá zvířata výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Krmivo pro malá zvířata akce.