Darwin's Morče a králík special 500g
79 Kč

30 Kč

Pestré a kompletní krmivo pro morčata a králíky se zvýšeným obsahem živin, minerálních látek, vitamínů a antioxidantů. Obsahuje obiloviny, semena, bílkovinné extrakty a vedlejší výrobky rostlinného původu, ovoce, zeleninu, ořechy a kvasnice.


Versele Laga Nature Cavia - pro morčata 9 kg
1 029 Kč

857 Kč

Krmivo pro morčata s nutraceutiky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs je vhodná pro morčata s nadváhou, starší a málo aktivní morčata. Versele Laga Nature Cavia – pro morčata 9 kg neobsahuje lisované pelety a obiloviny.


Versele Laga Nature Cuni - pro králíky 9 kg
1 029 Kč

669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni – pro králíky 9 kg je bez lisovaných pelet.


Versele Laga Nature Cuni - pro králíky 2,3 kg
342 Kč

239 Kč

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni – pro králíky 2,3 kg je bez lisovaných pelet.


Versele Laga Nature Degu - pro osmáky degu 2,3 kg
377 Kč

298 Kč

Prémiové krmivo pro osmáky degu podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pro osmáky degu 2,3 kg neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.


Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg
517 Kč

415 Kč

Prémiové krmivo pro morčata podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro morčata náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg neobsahuje obilná zrna.


Versele Laga Nature Cuni Junior - pro králíky 2,3 kg
364 Kč

279 Kč

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky od 6 měsíců věku zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni Junior – pro králíky 2,3 kg je bez lisovaných pelet.


Versele Laga Nature Cuni - pro králíky 700 g
117 Kč

99 Kč

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni – pro králíky 700 g je bez lisovaných pelet.


Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg
214 Kč

163 Kč

Prémiová směs je vhodná pro králíky citlivé na určité složky potravy. Vybrané traviny a byliny přispívají optimálnímu trávení a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg je bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.


Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg
517 Kč

408 Kč

Prémiová směs je vhodná pro králíky citlivé na určité složky potravy. Vybrané traviny a byliny přispívají optimálnímu trávení a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg je bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.


Versele Laga Nature Hamster - pro křečky 2,3 kg
381 Kč

327 Kč

Prémiové krmivo pro křečky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pro křečky 2,3 kg je obohaceno o oříšky, sušené ovoce a semínka.


Versele Laga Nature Cavia - pro morčata 700 g
117 Kč

89 Kč

Krmivo pro morčata s nutraceutiky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs je vhodná pro morčata s nadváhou, starší a málo aktivní morčata. Versele Laga Nature Cavia – pro morčata 700 g neobsahuje lisované pelety a obiloviny.


Versele Laga Nature Degu - pro osmáky degu 700 g
129 Kč

116 Kč

Prémiové krmivo pro osmáky degu podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pro osmáky degu 700 g neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.


Versele Laga Nature Gerbil - pro pískomily 700 g
147 Kč

124 Kč

Prémiové krmivo pro pískomily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Obsahuje extra cereálie pro zvýšení energie a vitality. Versele Laga Nature Gerbil – pro pískomily 700 g je obohaceno o semínka, sušené ovoce a moučné červy.


Versele Laga Nature Chip - pro burunduky 700 g
175 Kč

148 Kč

Prémiové krmivo pro burunduky a zimní veverky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chip – pro burunduky 700 g je obohaceno o semínka, sušené ovoce a moučné červy.


Versele Laga Nature Cuni Junior - pro králíky 700 g
123 Kč

90 Kč

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky od 6 měsíců věku zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni Junior – pro králíky 700 g je bez lisovaných pelet.


Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg
214 Kč

163 Kč

Prémiové krmivo pro morčata podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro morčata náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg neobsahuje obilná zrna.


Versele Laga Crispy Muesli Hamsters 20 kg
899 Kč

829 Kč
+ doprava zdarma

Kompletní krmivo pro křečky apod. s vysokým obsahem bílkovin, které obsahuje všechny živiny, které vaše zvíře potřebuje ke zdravému a aktivnímu životu.


Versele Laga Nature Chinchilla - pro činčily 2,3 kg
365 Kč

285 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pro činčily 2,3 kg neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.


Versele Laga Nature Hamster - pro křečky 700 g
130 Kč

104 Kč

Prémiové krmivo pro křečky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pro křečky 700 g je obohaceno o oříšky, sušené ovoce a semínka.


Versele Laga Nature Chinchilla - pro činčily 700 g
124 Kč

92 Kč

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pro činčily 700 g neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.


Versele Laga Nature Mini Hamster - pro křečíky 400 g
91 Kč

79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prémiové krmivo pro křečíky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Obsahuje vitamin E, který přispívá k lesklé a zdravé srsti. Versele Laga Nature Mini Hamster – pro křečíky 400 g je obohaceno o oříšky, sušené ovoce a moučné červy.


Versele Laga Nature Snack Fibres 500 g
100 Kč

84 Kč

Prémiová směs zeleniny a bylinek jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Fibres 500 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.


Versele Laga Nature Snack Berries 85 g
69 Kč

58 Kč

Prémiová směs s kousky bobulovin jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Berries 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.


Versele Laga Nature Snack Proteins 85 g
69 Kč

61 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiová směs s vysokým obsahem bílkovin jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Proteins 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.


Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg
214 Kč

155 Kč

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro činčily náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg neobsahuje obilná zrna.


Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g
115 Kč

Prémiová směs s pampeliškou jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro králíky, morčata, činčily a osmáky a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.


Versele Laga Nature Timothy Hay Carrot and Pumpkin 0,5 kg
121 Kč

Bezprašné kvalitní seno sušené na slunci s mrkví a dýní je základním krmivem pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, která je pro hlodavce nezbytná. Versele Laga Nature Timothy Hay Carrot and Pumpkin 0,5 kg podporuje dobré trávení a zajišťuje zdravé zuby,


Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg
121 Kč

Bezprašné kvalitní seno sušené na slunci s řepou a rajčetem je základním krmivem pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, která je pro hlodavce nezbytná. Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg podporuje dobré trávení a zajišťuje zdravé zuby,


Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 8 kg
1 143 Kč

692 Kč

Prémiová směs je vhodná pro králíky citlivé na určité složky potravy. Vybrané traviny a byliny přispívají optimálnímu trávení a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 9 kg je bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.


Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kg
517 Kč

389 Kč

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro činčily náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kg neobsahuje obilná zrna.


Versele Laga Nature Chinchilla - pro činčily 9 kg
1 080 Kč

694 Kč

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pro činčily 9 kg neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.


Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 g
139 Kč

114 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiová směs s červenou řepou jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.


Versele Laga Nature snack Bits Bale Cornflower 55 g
139 Kč

115 Kč

Prémiová směs s chrpou jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro králíky, morčata, činčily a osmáky a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Nature snack Bits Bale Cornflower 55 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.


Versele Laga Nature Rat - pro potkany 2,3 kg
489 Kč

367 Kč

Prémiové krmivo pro potkany s vitamínem E podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pro potkany 2,3 kg je obohaceno o semínka, sušené ovoce a moučné červy.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: