Tescoma Multifunkční otvírák PRESTO, ALL in 1
139 Kč

Raději než si ublížit při otevírání lahve holou rukou, vyzkoušejte multifunkční otvírák PRESTO od značky Tescoma. Otevírání lahví s korunkovým uzávěrem, plechovek, konzerv s kroužkem, ale i PET lahví a zavařovacích víček je nyní snadné. Lze jej mýt v myčce.

Tefal COMFORT otvírák na konzervy K1290514
419 Kč 409 Kč

VÍKENDOMÁNIE: Sleva 20 % na všechny produkty značky Tefal po zádání kódu TECZ20 (platí od 25. 4. do 28. 4. nebo vyprodání zásob)!****Otvírák na konzervy Tefal Comfort díky technologii bezpečnostního řezu umožňuje přesnou práci a vytváří hladké hrany, které snižují nebezpečí nehod.

Fackelmann Otvírák multifunkční 4v1 14,5 cm
129 Kč

Multifunkční pomocník na otevírání různých uzávěrů lahví. Otvírák od značky Fackelmann si hravě poradí s korunkovými uzávěry, víčky od PET lahví, konzervami a sklenicemi.

Tescoma Otvírák na konzervy PRESTO
189 Kč

Otvírák na konzervy PRESTO je vynikající pro snadné otevírání konzerv a lahví s korunkovými uzávěry. Ergonomicky tvarovaný šroub pro jemné a snadné ovládání.

KitchenAid Otvírák na konzervy
890 Kč 739 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hladce a snadno otevírá všechny plechovky. Nezanechává žádné ostré okraje na zadní části víčka nebo na okraji plechovky a nepřijde do styku s obsahem. Ergonomicky tvarovaný šroub pro jemné a snadné ovládání.

Tescoma Otvárak na konzervy President (638646)
419 Kč

Otvírák na konzervy z řady President je vyroben z kvalitní ušlechtilé nerez oceli a odolného plastu. Rukojeti jsou zakončeny praktickými očky pro zavěšení. V žádné domácnosti by tento pomocník rozhodně neměl chybět.

Fackelmann Otvírák na konzervy 20 cm, SENSE
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický otvírák na konzervy SENSE v délce 20 cm od výrobce Fackelmann. Vyroben z nerezové oceli a s měkkým držadlem pro lehkou manipulaci. Pomůže nejen s konzervou, ale navíc je doplněn otvírákem na lahve a děrovačkou. Elegantní černo-stříbrné provedení. A o mytí se postará myčka.

Kela Otvírák na konzervy RONDO, nerez
495 Kč 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Otvírák na konzervy s kterým snadno otevřete každou pochoutku. Toto kuchyňské náčiní z kolekce Rondo je vyrobené z nerezové oceli a má praktické oka k zavěšení.

Fackelmann Otvírák na konzervy MONACO nerez
329 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Otvírák na konzervy MONACO od značky Fackelmann by neměl chybět žádému kuchaři. Je vyroben z nerezové oceli. Měkká a protiskluzová rukojeť pro příjemnější uchopení.

Tefal Ingenio otvírak na korkové zátky
409 Kč 369 Kč

Ingenio otvírák na korkové zátky značky Tefal je vyroben z nylonu a zesíleno přidáním 15% skelných vláken pro větší pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Robustní a pevná rukojeť z ABS materiálu vydrží i největší zatížení.

WMF Set na víno WMF 2 ks
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

POPIS Společnost WMF je již 160 let expertem na výrobu kulinářského vybavení a poskytuje to nejlepší pro vaše vaření i stolování. Denně lidé využívají výrobky značky WMF k vaření, pečení, servírování v prostředí jejich domovů, taktéž jako profesionální kuchaři v restauracích, hotelích atd.

Tescoma Otvírák na konzervy GrandCHEF
209 Kč

Otvírák, který ulehčí otevírání konzerv tradičním nástrojem k tomu určeným. Tento od značky Tescoma plynule otevírá víko bez vynaložení síly. Krom toho jej lze dát i do myčky.

Zwilling Otvírák na konzervy
1 265 Kč 1 139 Kč

Otvírák na konzervy TWIN Pure od ZWILLING se usadí ve vaší kuchyni po prvním použití. Konzervy používáme v kuchyni často, a je proto potřeba mít doma kvalitní a spolehlivý otvírák.