Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu

Typ škůdce: hmyz

  • Typ škůdce
    hmyz
    ×
-25%
Kynast Lapač hmyzu
7x

Kynast Lapač hmyzu

209 Kč
155 Kč

Elektrický lapač hmyzu Kynast pro vás bude ideální volbou, pokud už vás nebaví nechat se neustále obtěžovat dotěrným hmyzem. Lapač hmyzu láká létající hmyz do elektricky nabité kovové mřížky pod vysokým napětím, která hmyz bez výjimky pozabíjí. Kromě toho nepoužívá žádné chemikálie, takže je neto

Partner: Aga24
G21 Náhradní zářivka pro lapač hmyzu GT-40 (63904850)
1x

G21 Náhradní zářivka pro lapač hmyzu GT-40 (63904850)

229 Kč
195 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní zářivka pro lapač hmyzu G21 GT-40. Tento elektrický lapač hmyzu využívá UV-A světlo lákající hmyz, který je následně paralyzován. Náhradní zářivka má výkon 20 W.

Od prodejce MALL
G21 Lapač hmyzu GS-16
5x

G21 Lapač hmyzu GS-16

1 499 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Účinný přístroj k hubení létajícího hmyzu. G21 GS-16 je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, je šetrný k životnímu prostředí a nevyužívá žádné chemikálie. Patentovaná konstrukce zajišťuje vysokou účinnost, bezpečnost a efektivitu. Unikátní design láká hmyz ze všech stran. Lapač je možné namontovat na stěnu.

Od prodejce MALL
G21 Lapač hmyzu GTS-30
5x

G21 Lapač hmyzu GTS-30

2 299 Kč
2 253 Kč
Doprava zdarma

Účinný přístroj k hubení létajícího hmyzu. G21 GTS-30 je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, je šetrný k životnímu prostředí a nevyužívá žádné chemikálie. Patentovaná konstrukce zajišťuje vysokou účinnost, bezpečnost a efektivitu. Unikátní design láká hmyz ze všech stran. Lapač je možné namontovat na stěnu.

Od prodejce MALL
Grundig Lapač na komáry
3x

Grundig Lapač na komáry

532 Kč
Doprava zdarma

Další nabídka za 328 Kč

Lapač na komáry od značky Grundig ví, jak se efektivně zbavit hmyzu. Fialovým světlem ho naláká a ventilátor následně nasaje. Je ideální do vnitřních i vnějších prostorů. Účinnost až do 20 m². Především vás osloví svým tichým provozem. 

Od prodejce MALL
JATA Mostrap MELI0420 lapač 2v1
2x

JATA Mostrap MELI0420 lapač 2v1

1 302 Kč
Doprava zdarma

Solární lampa a lapač hmyzu od značky JATA. Určeno do interiéru i exteriéru. Dosah až 40 m2. Spotřeba 5 W. Dobíjeno prostřednictvím USB kabelu nebo solární energie. Obsahuje 4 ultrafialové LED lampy. Rozměry 16,5 × 21,5 cm. Hmotnost 0,6 kg. Celkem 3 úrovně osvětlení s maximem 40 lm.

Od prodejce MALL
Ardes Elektrický lapač hmyzu a komárů 6S09
3x

Ardes Elektrický lapač hmyzu a komárů 6S09

579 Kč
526 Kč
Doprava zdarma

Ardes AR6S09 je ekologický elektrický lapač hmyzu a komárů. Optimální způsob, jak vyřešit problém s létajícím hmyzem komáry, vosami, moly, ovády atd.), v obytných prostorách, restauracích, barech apod. Pracuje ekologicky bez kouře, chemických prostředků a jedů! Elektrický lapač hmyzu je vybaven ultrafialovou lampou

Od prodejce MALL
Ardes Elektrický lapač hmyzu a komárů AR6S01
7x

Ardes Elektrický lapač hmyzu a komárů AR6S01

359 Kč
328 Kč
Akce

Lapač hmyzu s ultrafialovým světlem. Ardes AR6S01 je účinný v prostoru do 10m2. Pro svou funkci nepoužívá žádné chemikálie a nepracuje na akustickém principu, proto se hodí do obytných prostor. Hmyz je usmrcen výbojem na mřížce v lapači. Energeticky velmi úsporné.

Od prodejce MALL
Alum online Lapač hmyzu USB
6x

Alum online Lapač hmyzu USB

349 Kč

Už žádný otravný hmyz. Aby u vás konečně opět zavládl klid v obývacích pokojích, ložnicích, kancelářích a také v restauracích nebo na schodištích, LED lapač hmyzu.

Partner: Alum
JATA Mostrap MATR0120 vábnička
1x

JATA Mostrap MATR0120 vábnička

899 Kč
869 Kč
Doprava zdarma

Vábnička a lapač hmyzu do interiéru od značky JATA. Ekologické hubení komárů pomocí dehydratace. Dosah až 50 m2. Spotřeba 5 W. Napájeno prostřednictvím USB kabelu. Obsahuje vyjímatelný zásobník. Rozměry 12,5 × 21,5 cm. Hmotnost 0,35 kg. Balení obsahuje kazetu CMB9×3 s náplní.

Od prodejce MALL

Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu

Jak se zbavit obtížného hmyzu? Řešením může být lapač, odpuzovač nebo plašič. Nejefektivnější jsou elektrické lapače, které vás zbaví hmyzu spolehlivě během chvíle, nejdostupnější pak mucholapky, které hmyz nalákají a přilepí.

Lapač vs. odpuzovač hmyzu

Hmyzí odpuzovače pomocí vůně nebo zvuku pouze odpudí hmyz interiéru, okolí terasy apod. Na podobném principu fungují také plašiče hmyzu.

Lapače hmyzu přilákají a chytí hmyz, případně ho zneškodní.

Elektrický odpuzovač hmyzu

Elektrický odpuzovače hmyzu se plní tekutou nebo pevnou chemickou látkou, která se po zapojení odpuzovače do zásuvky zaktivuje. Výhodou je snadná instalace odpuzovače, nevýhodou může být chemické složení.

Ultrazvukový odpuzovač hmyzu

Ultrazvukový odpuzovač vydává vysokofrekvenční tón, který hmyz odradí. Napájí se pomocí elektřiny nebo baterií. Přestože jsou tyto odpuzovače pro většinu lidí neslyšitelné, děti nebo citliví jedinci mohou tón vnímat jako nepříjemný.

Odpuzovač hmyzu do stanu

Na trhu jsou také cestovní odpuzovače hmyzu, které můžete jednoduše zavěsit do stanu. K napájení stačí baterie. Vybírat můžete také odpuzovače klíšťat nebo moskytiéry.

Svíčky proti hmyzu

Repelentní svíce proti hmyzu jsou levným a estetickým řešením. Vonné látky uvolňující se během hoření hmyz efektivně odpudí.

Síť proti hmyzu

Síť a moskytiéra proti hmyzu fyzicky zabrání hmyzu vniknout do interiéru okny, dveřmi a podobně. Moskytiéru lze zavěsit také na terasu nebo nad postel.

Elektrický lapač hmyzu

Elektrický lapač hmyzu patří k nejefektivnějším a nejúspěšnějším. Pořídíte ho v řadě designů jako samostojný nebo závěsný lapač. Obvykle funguje na principu vyzařujícího UV světla a elektrického výboje, jejichž kombinace hmyz přiláká a poté zahubí.

Elektrická plácačka na mouchy vydává drobné elektrické výboje, které hmyz zahubí pouhým dotekem.

Mucholapka

Mucholapka patří k nejdostupnějším lapačům hmyzu. Její povrch je vysoce lepivý, pomocí vonných látek hmyz naláká, a poté přilepí.

→ Pořídit můžete také odpuzovače krtků na zahrádku, odpuzovače kun vhodné do auta nebo lapače vos apod.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu akce.