Široká nabídka produktů z kategorie led světla do jídelny na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Nečekejte zbytečně – zboží doručíme ještě dnes přímo na vaši adresu.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Rozměrnější produkty vám pomůžeme vynést až do bytu.
  • Máte dotazy ke zboží z kategorie led světla do jídelny nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovující zboží můžete vrátit do 14 dní bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

Kromě zboží LED světla do jídelny prodáváme u nás na MALL.cz další 1 milion produktů, mezi nimi také nespresso kapsle, konferenční stolek, sedací vak, houpací křeslo nebo mlýnek na kávu.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 460 TW WT LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 460 TW WT
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 460 TW WT

Užijte si chytrou domácnost díky světlu SMART + WIFI Orbis Sparkle RD 460 TW WT od výrobce LEDVANCE. Svítidlo je vyrobeno z kombinace oceli a polykarbonátu v bílé barvě a díky svému jednoduchému designu se hodí do každé místnosti. Navíc si můžete nastavit barvu světla dle svých aktuálních potřeb. A to vše ovládáte pohodlně pomocí aplikace.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 560 TW WT LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 460 TW WT
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 560 TW WT

Užijte si chytrou domácnost díky světlu SMART + WIFI ORBIS SPARKLE RD 560 TW WT od výrobce LEDVANCE. Svítidlo je vyrobeno z kombinace oceli a polykarbonátu v bílé barvě a díky svému jednoduchému designu se hodí do každé místnosti. Navíc si můžete nastavit barvu světla dle svých aktuálních potřeb. A to vše ovládáte pohodlně pomocí aplikace.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS GAVIN RD 500 TW BK LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 460 TW WT
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS GAVIN RD 500 TW BK

Užijte si chytrou domácnost díky světlu SMART + WIFI ORBIS GAVIN RD 500 TW BK od výrobce LEDVANCE. Svítidlo je vyrobeno z kombinace oceli a polykarbonátu v černé barvě a díky svému jednoduchému designu se hodí do každé místnosti. Navíc si můžete nastavit barvu světla dle svých aktuálních potřeb. A to vše ovládáte pohodlně pomocí aplikace.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS LISA RD 500 TW BK APLED LONG WOODLINE BACKLIT 42W 120x30cm, stropní/přisazené přírodní dřevo dub
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS LISA RD 500 TW BK

Užijte si chytrou domácnost díky světlu SMART + WIFI ORBIS LISA RD 500 TW BK od výrobce LEDVANCE. Svítidlo je vyrobeno z kombinace oceli a polykarbonátu v černé barvě a díky svému jednoduchému designu se hodí do každé místnosti. Navíc si můžete nastavit barvu světla dle svých aktuálních potřeb. A to vše ovládáte pohodlně pomocí aplikace.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
APLED LONG WOODLINE BACKLIT 42W 120x30cm, stropní/přisazené přírodní dřevo dub APLED LONG WOODLINE BACKLIT 42W 120x30cm, stropní/přisazené přírodní dřevo dub
APLED LONG WOODLINE BACKLIT 42W 120x30cm, stropní/přisazené přírodní dřevo dub

Moderní designové LED svítidlo, stropní – přisazené, 42W, 3900lm, 4000K, IP20, úsporná LED technologie vyrobeno z masivního přírodního dubového dřeva.

můžete mít 25.4. - 26.4.

LYSNE.PL Závěsná lampa OVIEDO, dno, černý rám APLED LONG WOODLINE BACKLIT 42W 120x30cm, stropní/přisazené přírodní dřevo dub
LYSNE.PL Závěsná lampa OVIEDO, dno, černý rám

Stropní svítidlo OVIEDO je ztělesněním nejnovějších interiérových trendů a klasické elegance. Nadčasovost je důležitou vlastností tohoto typu osvětlení. Jednoduché, stylové a elegantní. Univerzální forma a jednoduchý design se perfektně hodí do jakéhokoli interiéru – zařízené v jakémkoli stylu.

můžete mít 29.4. - 2.5.

LYSNE.PL Lustr do obývacího pokoje VIZELA T5 GOLD 5xE27, chromový rám LYSNE.PL Lustr do obývacího pokoje WAIKIKI W5 GOLD 5xE27, staré zlato rám
LYSNE.PL Lustr do obývacího pokoje VIZELA T5 GOLD 5xE27, chromový rám

VIZELA T5 GOLD je závěsné svítidlo s inovativním designem pavouka. Závěsný lustr do obývacího pokoje se skládá z 5 válcových trubicových stínidel o průměru 15 cm a výšce 35 cm, potažených kvalitní holandskou textilií.

můžete mít 29.4. - 2.5.

LYSNE.PL Lustr do obývacího pokoje WAIKIKI W5 GOLD 5xE27, staré zlato rám LYSNE.PL Lustr do obývacího pokoje WAIKIKI W5 GOLD 5xE27, staré zlato rám
LYSNE.PL Lustr do obývacího pokoje WAIKIKI W5 GOLD 5xE27, staré zlato rám

WAIKIKI W5 GOLD je dalším návrhem mezi závěsnými svítidly typu SPIDER. Tento lustr se vyznačuje neobvyklou jednoduchou a minimalistickou formou. Lampa se skládá z pěti kabelů o maximální délce 200 cm, zakončených stínidly, která jsou upevněna na objímkách se závitem E27.

můžete mít 29.4. - 2.5.

LYSNE.PL Nástěnná lampa HVAR staré zlato rámeček LYSNE.PL Lustr do obývacího pokoje WAIKIKI W5 GOLD 5xE27, staré zlato rám
LYSNE.PL Nástěnná lampa HVAR staré zlato rámeček

HVAR je moderní nástěnné svítidlo, které působí jako jedinečný doplněk k uspořádání kanceláří, hotelů, restaurací i obývacích pokojů, ložnic a hal. Svítidlo zaujme svou univerzálností díky široké škále barevných variant rámu a stínidel. Nástěnná lampa je 23 cm široká a 25 cm vysoká.

můžete mít 29.4. - 2.5.

LYSNE.PL Noční lampa se stínidlem PASADENA stříbrný rám APLED RONDO WOODLINE 24W Ø30 cm, stropní/přisazené, přírodní dřevo dub
LYSNE.PL Noční lampa se stínidlem PASADENA stříbrný rám

Moderní noční lampička PASADENA upoutá pozornost a znamená, že nikdo nemůže lhostejně projít kolem. Silnou stránkou tohoto svítidla je také neuvěřitelně vysoká kvalita zpracování a to, že se používá při výrobě vysoce kvalitních materiálů.

můžete mít 29.4. - 2.5.

LYSNE.PL Moderní závěsné svítidlo PUEBLO 3xE27, chromový rám APLED RONDO WOODLINE 24W Ø30 cm, stropní/přisazené, přírodní dřevo dub
LYSNE.PL Moderní závěsné svítidlo PUEBLO 3xE27, chromový rám

Lampa PUEBLO je vybavena až třemi stínidly ve tvaru válce, která lze libovolně barevně konfigurovat. Výška, ve které se budou nacházet, závisí také na nás! To vše díky možnosti úpravy převisů, na kterých jsou stínidla umístěna. Vhodnými zdroji světla pro tento lustr budou žárovky s paticí E27.

můžete mít 29.4. - 2.5.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné LED světla do jídelny.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii LED světla do jídelny výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii LED světla do jídelny akce.