10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Lešení využijete při stavbě domu, při rekonstrukcích obytných domů i při dalších pracích ve výškách. Pojízdné lešení je vhodné na menší opravy, trubkové lešení se hodí pro náročnější údržbu či rekonstrukci fasády a hliníkové lešení je lehké, ideální pro práci na nižších budovách.

Zobrazit více

Pojízdné lešení

  • Praktické, vícepatrové lešení může být opatřeno kolečky. Slouží ke krátkodobým stavebním úpravám v interiéru i exteriéru. Snadno ho přemístíte za pomoci koleček, je však třeba dbát na kvalitní a stabilní plochu, na které stojí.

Fixní lešení

  • Fixní lešení se užívá pro dlouhodobou práci na budovách. Pevně se fixuje do stěny budovy. Jedná se o nejstabilnější systém lešení pro náročné úkony na stavbě.

Rámové lešení

  • Rámové lešení se skládá z jednotlivých komponentů s velmi nízkou hmotností. Jedná se o stabilní lešení ideální pro lehčí stavební práce, jako je výmalba interiérů, sádrokartonářské práce nebo montáže. Výhodou lešení je nenáročná demontáž a snadná přeprava.
TIP!

Pro méně rozsáhlé a náročné práce postačí kvalitní a stabilní žebříky.

Trubkové lešení

  • Trubkové lešení se skládá, jak už název napovídá, z jednotlivých ocelových trubek a dalších spojovacích komponentů. Jedná se o velmi stabilní lešení, jeho nevýhodou je však vysoká hmotnost a náročnější stavba, hodí se tak proto na dlouhodobou práci například na rodinném domě.

Systémové lešení

  • Systémové lešení je moderní druh lešení, které je výrazně lehčí a jeho stavba je rychlá a snadná, přesto je lešení stabilní. Jednotlivé modulové dílce se skládají na sebe. Systémové lešení použijete při stavbě či rekonstrukci rodinných i bytových domů. Je ideální k opravě fasád, oken apod.

Ocelové lešení

  • Velmi odolné a prostorné lešení s dlouhou životností, jeho nevýhodou je však vysoká hmotnost pro manipulaci. Ocelové lešení se hodí na dlouhodobé projekty, při revitalizacích městských bytových domů, průmyslových staveb a všude tam, kde se pohybuje na lešení více pracovníků.

Hliníkové lešení

  • Jedná se o moderní druh pracovní plošiny, jehož předností je nízká hmotnost, nevýhodou pak horší stabilita oproti ostatním druhům. Jedná se o nejvyužívanější druh, který je však vhodný k méně náročné práci na budově.

Lešení kostka

  • Neboli žebříkové lešení či pracovní plošinu využijete pro méně rozsáhlé práce na stavbě, např. lokální oprava fasády. Lešení lze obvykle nastavit do maximální výšky cca 3 metrů. Lešení tvoří dva boční žebříky, mezi kterými je ukotvená plošina.

→ V menší míře jsou k dostání také bambusová a dřevěná lešení.

Info:

Při práci na lešení a ve výškách dodržujte vždy zásady bezpečnosti práce. Pořiďte si kvalitní pracovní obuv, ochrannou pracovní přilbu a další potřeby.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Venbos Pracovní plošina, 2x6 tectake Mobilní pracovní plošina multifunkční hliníkové lešení
Venbos Pracovní plošina, 2x6

Pracovní plošina Venbos s úpravou na schody. Počet příček 2×6, Lze použít jako štafle nebo výsuvný opřený žebřík.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
tectake 2 Lešení výškově nastavitelná, skládací tectake Mobilní pracovní plošina multifunkční hliníkové lešení
tectake 2 Lešení výškově nastavitelná, skládací

Pevné lešení tectake, vyrobené z ocelových čtvercových trubek, má díky nastavení výšky velmi všestranné použití. Po práci lze lešení jednoduše složit a snadno uložit nebo přepravovat.

můžete mít 14.12. - 18.12.

tectake Mobilní pracovní plošina multifunkční hliníkové lešení tectake Mobilní pracovní plošina multifunkční hliníkové lešení
tectake Mobilní pracovní plošina multifunkční hliníkové lešení

Naprosto všestranná domyšlená sestava hliníkového mobilního lešení, z kterého lze v okamžiku sestavit hliníkové štafle tedy lehký dvoják, nebo hliníkový žebřík se stavitelnou výškou. Celkové rozměry této stavebnice vyhovují jak práci v interiéru tak i venku.

můžete mít 14.12. - 18.12.

Alutruss Stavební konstrukce , Bilock BQ2-PAT 35H, 90° LEŠENÍ.CZ 70 - Sada nového rámového lešení s dřevěnými podlahami - 56 m2
Alutruss Stavební konstrukce , Bilock BQ2-PAT 35H, 90°

Úhel 90° – stavební konstrukce značky Alutruss, barva stříbrná.

můžete mít 11.12. - 12.12.

SkyShowtime zdarma
ALUMET Hliníková pracovní plošina 2 × 7 (SM 4007) LEŠENÍ.CZ 70 - Sada nového rámového lešení s dřevěnými podlahami - 56 m2
ALUMET Hliníková pracovní plošina 2 × 7 (SM 4007)

Multifunkční hliníkové lešení s celkem 14 příčkami po obou stranách. Pracovní plošina s protiskluzovou vrstvou z voděodolné překližky. Maximální nosnost o 150 kg. Kompletace bez nutnosti použití nářadí. Plastové zakončení opěrných části pro lepší stabilitu. Pojízdná funkce s dvojicí koleček. Hmotnost o 12,2 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LEŠENÍ.CZ 70 - Sada nového rámového lešení s dřevěnými podlahami - 56 m2 LEŠENÍ.CZ 70 - Sada nového rámového lešení s dřevěnými podlahami - 56 m2
LEŠENÍ.CZ 70 - Sada nového rámového lešení s dřevěnými podlahami - 56 m2

Povrchová úprava pozink, šířka 0,70 m, délka 9 m, výška 6,2 m. Výška poslední pracovní podlahy 4,2 m. Počet lešenových polí lešení 3 m – 2. Počet polí průlezných podlah 3 m – 1. Počet polí úhlopříčných ztužení 3 m – 1. LESENI.CZ 70 je rozměrově a technicky obdobné s lešením systému PLETTAC, MJ UNI.

můžete mít 15.12. - 19.12.

LEŠENÍ.CZ 73 - Sada nového rámového lešení - 523 m2 LEŠENÍ.CZ 70 - Sada nového rámového lešení s ocelovými podlahami - 56 m2
LEŠENÍ.CZ 73 - Sada nového rámového lešení - 523 m2

Povrchová úprava pozink, šířka 0,73 m, délka 36,84 m, výška 14,2 m. Výška poslední pracovní podlahy 12,2 m. Počet lešenových polí lešení 3 m – 11. Počet polí průlezných podlah 3 m – 1. LESENI.CZ 73 je rozměrově a technicky obdobné s lešením Alfix/MJ UNI CONNECT/Layher.

můžete mít 15.12. - 19.12.

LEŠENÍ.CZ 70 - Sada nového rámového lešení s ocelovými podlahami - 56 m2 LEŠENÍ.CZ 70 - Sada nového rámového lešení s ocelovými podlahami - 56 m2
LEŠENÍ.CZ 70 - Sada nového rámového lešení s ocelovými podlahami - 56 m2

Povrchová úprava pozink, šířka 0,70 m, délka 9 m, výška 6,2 m. Výška poslední pracovní podlahy 4,2 m. Počet lešenových polí lešení 3 m – 2. Počet polí průlezných podlah 3 m – 1. Počet polí úhlopříčných ztužení 3 m – 1. LESENI.CZ 70 je rozměrově a technicky obdobné s lešením systému PLETTAC, MJ UNI.

můžete mít 15.12. - 19.12.

LEŠENÍ.CZ 70 - Sada nového rámového lešení s dřevěnými podlahami- 93 m2 LEŠENÍ.CZ 70 - Sada nového rámového lešení s ocelovými podlahami - 56 m2
LEŠENÍ.CZ 70 - Sada nového rámového lešení s dřevěnými podlahami- 93 m2

Povrchová úprava pozink, šířka 0,70 m, délka 15 m, výška 6,2 m. Výška poslední pracovní podlahy 4,2 m. Počet lešenových polí lešení 3 m – 4. Počet polí průlezných podlah 3 m – 1. Počet polí úhlopříčných ztužení 3 m – 1. LESENI.CZ 70 je rozměrově a technicky obdobné s lešením systému PLETTAC, MJ UNI.

můžete mít 15.12. - 19.12.

LEŠENÍ.CZ 73 - Sada nového rámového lešení - 57 m2 Little Giant Multifunkční teleskopický výsuvný žebřík Velocity M26
LEŠENÍ.CZ 73 - Sada nového rámového lešení - 57 m2

Povrchová úprava pozink, šířka 0,73 m, délka 9,21 m, výška 6,2 m. Výška poslední pracovní podlahy 4,2 m. Počet lešenových polí lešení 3 m – 2. Počet polí průlezných podlah 3 m – 1. LESENI.CZ 73 je rozměrově a technicky obdobné s lešením Alfix/MJ UNI CONNECT/Layher.

můžete mít 15.12. - 19.12.

Little Giant Multifunkční teleskopický výsuvný žebřík Velocity M26 Little Giant Multifunkční teleskopický výsuvný žebřík Velocity M26
Little Giant Multifunkční teleskopický výsuvný žebřík Velocity M26

Až 6 možností konfigurací žebříku za cenu jednoho! Lehký, teleskopický kloubový žebřík pro vysoké zatížení s konfiguracemi štafle, výsuvný žebřík, na schodiště, 90° poloha nebo lešení. Rozšířené nohy pro vyšší stabilitu.

můžete mít 13.12. - 15.12.

SkyShowtime zdarma
ALUMET Hliníková pracovní plošina 2 × 6 (SM 4006) Little Giant Multifunkční teleskopický výsuvný žebřík Velocity M26
ALUMET Hliníková pracovní plošina 2 × 6 (SM 4006)

Multifunkční hliníkové lešení s celkem 12 příčkami po obou stranách. Pracovní plošina s protiskluzovou vrstvou z voděodolné překližky. Maximální nosnost o 150 kg. Kompletace bez nutnosti použití nářadí. Plastové zakončení opěrných části pro lepší stabilitu. Pojízdná funkce s dvojicí koleček. Hmotnost o 11,5 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Lešení

Lešení využijete na krátkodobé i dlouhodobé práce na fasádě i v interiéru. Fixní lešení je vhodné pro dlouhodobou a náročnou práci, pojízdné lešení s kolečky využijete, pokud se při práci potřebujete často přemisťovat. Oblíbené a stabilní je ocelové lešení, které je dostatečně pevné pro práci většího množství lidí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lešení.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lešení výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lešení akce.