10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hračky pro ty nejmenší zaplatíte až po doručení

mall pay

U všech těchto výrobků nemusíte platit předem. Stačí při placení vybrat „Zaplatím do 14 dní“. A nedáte za to ani korunu navíc.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Bino Kočárek pro panenky růžová Bino Kočárek pro panenky růžová
Bino Kočárek pro panenky růžová

Kočárek trojkolka pro malé maminky v růžovo-hnědé kombinaci s moderním květinovým vzorem se stane nepostradatelnou a oblíbenou součástí vycházek s panenkou. V zadní části má kočárek praktický úložný prostor pro všechny nezbytnosti.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Woody Houpací kruh modrý 85cm Bino Kočárek pro panenky růžová
Woody Houpací kruh modrý 85cm

Ať už děti nebo dospělí, tuhle netradiční houpačku si na vaší zahradě užije opravdu každý. Zákazníky skvěle hodnocený závěsný kruh s vypleteným dnem lanem má průměr 85cm. Na kruhu se tak mohou houpat i dvě děti najednou. Houpačka je určena pro venkovní použití. Kruh získal ocenění Hračka roku 2011 a 2013 v kategorii Venkovní hračky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Woody Vila Anna-Marie Bino Kočárek pro panenky růžová
Woody Vila Anna-Marie

Vila Anne-Marie je precizně provedený výrobek s množstvím designových a funkčních prvků. Má magnetický odnímatelná balkon, variabilní schody a funkční dveře na pantech. Díky otevřeným prostorům je snadno přístupný ve všech místnostech. V balení jsou dvě figurky a doplňky.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Woody Vila Wisteria EP Line Pejsek Floppy
Woody Vila Wisteria

Vila pro panenky ve viktoriánském stylu je ve všech patrech plně vybavena nábytkem. Její součástí jsou i dvě panenky, které v domě bydlí. Vila je pro hraní přístupná ve všech svých patrech, má otvírací křídlové dveře a mobilní schodiště.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
EP Line Pejsek Floppy EP Line Pejsek Floppy
EP Line Pejsek Floppy

Pejsek Floppy je opravdu bláznivé štěně, které rádo chodí na procházky. Chytněte ho za vodítko a sledujte, jak legračně bude za vámi poskakovat. Jeho ťapky jsou zdrsněné a vhodné pro kterýkoli povrch. Nejsou potřeba žádné baterie.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Boffin 750 EP Line Pejsek Floppy
Boffin 750

Vzdělávací stavebnice Boffin 750 je určená nejen hravým dětem. Stavebnice poskytne poutavým způsobem představu o zapojování základních elektrických obvodů. Skládá se z 80 dílků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Merkur 6 stavebnice, 957 dílů, 100 modelů Merkur 6 stavebnice, 957 dílů, 100 modelů
Merkur 6 stavebnice, 957 dílů, 100 modelů

Velká čtyřvrstvá klasická stavebnice. Tato stavebnice obsahuje většinu součástek jako Merkur M5 a ještě celou řadu dalších součástek jako jsou velká traktorová kola, ozubená převodová kola, dlouhé úhelníky, pásky atd. Součástí stavebnice je velká návodová knížka s návodem na stavbu 100 různých modelů jako je traktor, velký jeřáb, kolesové rypadlo, nákladní automobil atd. Mladý konstruktér má dostatek součástek na sestavení modelů dle své fantazie.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO City 60198 Nákladní vlak Merkur 6 stavebnice, 957 dílů, 100 modelů
LEGO City 60198 Nákladní vlak

Přepravuj náklady se sadou 60198 Nákladní vlak od LEGO® City! Použij vysokozdvižný vozík, abys naložil kontejnery, a pak je zvedni pomocí jeřábu. Zapoj všechny vagóny za lokomotivu, naskoč do kabiny, zapískej a rozjeď to! Doruč náklad včas a zajisti, aby ve městě LEGO City vše hladce fungovalo!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Classic 10698 Velký kreativní box Merkur 6 stavebnice, 957 dílů, 100 modelů
LEGO Classic 10698 Velký kreativní box

S tímto obrovským boxem plným klasických kostek LEGO ve 33 různých barvách zažiješ skutečnou stavební horečku. Sada obsahuje množství rozmanitých oken a dveří a celou řadu dalších speciálních dílů, takže se můžeš nechat unášet svou fantazií.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem, 130 dílů
LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon

Zamiř ke hvězdám ve vesmírné lodi Millennium Falcon od LEGO® Star Wars! Se 7500 dílky je super rychlá Corellianská loď Hana Sola skutečně nabitá úžasnými detaily a zábavnými prvky. Hvězdné války můžou začít!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem, 130 dílů Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem, 130 dílů
Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem, 130 dílů

Vláčkodráha s plastovými prvky nás přenese do kamenného dolu, kde nákladní jeřáb v horní části nakládá kámen, který se po plastovém sjezdu bleskově transportuje dál. Dřevěné kolejiště lze variabilně poskládat.

můžete mít 9.12.

Od MALL
Akce
Woody Vláčkodráha osmička s elektrickou mašinkou Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem, 130 dílů
Woody Vláčkodráha osmička s elektrickou mašinkou

Dřevěná vláčkodráha ve tvaru osmičky je základní set pro malé mašinfíry. Tento set obsahuje elektrickou mašinku se zpátečkou, vagónky, stromy, domečky, auta a další příslušenství.

můžete mít 9.12.

Od MALL