Zircon M0143 MONOBLOCK SINGLE SLIM LINE
397 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LNB konvertor testován společností Skylink, navržen pro použití v České a Slovenské republice. Konvertor je určen pro příjem signálu z dvou družic s rozestupem 4,3° a připojení jednoho satelitního přijímače. Ideálně pracuje v kombinaci s parabolou o velikosti 80 cm.

Zircon L201 TWIN ECO LNB

Zircon L201 TWIN ECO LNB

Hodnocení: 4,9
349 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LNB konvertor ZIRCON L201 TWIN ECO LNB je určený pro příjem signálu z jedné satelitní družice a vhodný pro připojení dvou satelitních přijímačů. Výstupní F konektor, zisk 58 – 63 dB.

Zircon M0243 MONOBLOCK TWIN SLIM LINE
899 Kč 756 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LNB konvertor testován společností Skylink, navržen pro použití v České a Slovenské republice. Konvertor je určen pro příjem signálu z dvou družic s rozestupem 4,3° a připojení dvou satelitních přijímačů. Ideálně pracuje v kombinaci s parabolou o velikosti 80 cm.

Zircon M0443 MONOBLOCK QUAD SLIM LINE
1 299 Kč 1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LNB konvertor testován společností Skylink, navržen pro použití v České a Slovenské republice. Konvertor je určen pro příjem signálu z dvou družic s rozestupem 4,3° a připojení až čtyř satelitních přijímačů. Ideálně pracuje v kombinaci s parabolou o velikosti 80 cm.

Zircon L801 OCTO ECO LNB
999 Kč 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální LNB konvertor ZIRCON L801 OCTO ECO LNB je určený pro příjem signálu z jedné satelitní družice a vhodný pro připojení 8 satelitních přijímačů. Výstupní F konektor, zisk 58–63 dB.

AB LNB01 Octo konvertor

AB LNB01 Octo konvertor

Hodnocení: 5
1 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LNB konvertor AB LNB01 Octo je určený pro příjem signálu z jedné satelitní družice a vhodný pro připojení osm satelitních přijímačů.

AB LNB01 MQuad konvertor
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LNB konvertor AB LNB01 MQuad je určený pro příjem signálu z jedné satelitní družice a vhodný pro připojení čtyř satelitních přijímačů. Slim provedení pro toroidní nebo multifokální paraboly.

AB LNB01 MNB Single konvertor
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LNB monoblock konvertor AB MNB Single s rozsahem 4,3° je určený pro příjem signálu ze dvou satelitních družic Astra 1 19,2° a Astra 3A 23,5° se zabudovaným DiSEqC přepínačem a je vhodný pro připojení jednoho satelitního přijímače.

AB LNB01 Quad konvertor

AB LNB01 Quad konvertor

Hodnocení: 3,7
573 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LNB konvertor AB LNB01 Quad je určený pro příjem signálu z jedné satelitní družice a připojení čtyř satelitních přijímačů.

Zircon L404 QUATTRO ECO LNB
397 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální LNB konvertor ZIRCON L 404 QUATTRO ECO LNB je určený pro multipřepínače. Výstupní F konektor, zisk 55 dB. Rozdělení výstupů: 1× V nízké pásmo, 1× H nízké pásmo, 1× V vysoké pásmo, 1× H vysoké pásmo.

Zircon L401 QUAD ECO LNB

Zircon L401 QUAD ECO LNB

Hodnocení: 4,8
449 Kč 369 Kč

LNB konvertor ZIRCON L401 QUAD ECO LNB je určený pro příjem signálu z jedné satelitní družice a vhodný pro připojení čtyř satelitních přijímačů. Výstupní F konektor, zisk 58 – 63 dB.

Zircon L101 SINGLE ECO LNB

Zircon L101 SINGLE ECO LNB

Hodnocení: 4,2
139 Kč 119 Kč

LNB konvertor ZIRCON L101 SINGLE ECO je určený pro příjem signálu z jedné satelitní družice a vhodný pro připojení jednoho satelitního přijímače. Výstupní F konektor, zisk 58 – 63 dB.

AB LNB01 Single konvertor

AB LNB01 Single konvertor

Hodnocení: 4,3
149 Kč

LNB konvertor AB LNB01 Single je určený pro příjem signálu z jedné satelitní družice a připojení jednoho satelitního přijímače.

AB LNB01 Twin konvertor

AB LNB01 Twin konvertor

Hodnocení: 5
407 Kč

LNB konvertor AB LNB01 Twin je určený pro příjem signálu z jedné satelitní družice a připojení dvou satelitních přijímačů.

LNB konvertory

LNB konvertor přijímá a zesiluje satelitní signál z družice, instaluje se do ohniska paraboly satelitu. Vybírejte ho podle počtu satelitních přijímačů v domácnosti, podle zisku a šumového čísla.

Jaký LNB konvertor vybrat podle parametrů?

Pro příjem z jedné družice a připojení jednoho satelitního přijímače se používá LNB konvertor typu Single. S parabolou průměru 80 cm mají nejvyšší zisk. Pro příjem signálu z více družic je třeba zakoupit více konvertorů.

  • Počet výstupů – volte podle počtu satelitních přijímačů v domácnosti
  • Zisk konvertoru – výkon konvertoru, doporučený zisk je min 60 dB
  • Šumové číslo (v dB) – čím menší, tím citlivější konvertor, pro standardní použití stačí 0,3 dB
  • Podpora Multifeed – více LNB konvertorů na jedné parabole, přijímá signál z více družic

LNB konvertor Twin vs. Quad

  • Každý satelitní tuner potřebuje výstup na konvertoru. Pokud má tuner dva výstupy (pro dvě TV či dva satelitní přijímače), označuje se jako Twin.
  • Jako Quad se označuje konvertor, který má čtyři výstupy. Využijete v případě, kdy máte doma 4 satelitní tunery (satelitní přijímače či televizory).

LNB Monoblok

LNB monoblok je speciální konvertor, který integruje dva konvertory a jeden přepínač. Monoblok (duoblok) umožňuje přijímat signál ze dvou družic. Zpravidla má pevně nastavený příjem pro družici Astra 1 a Astra 3.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné LNB konvertory.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii LNB konvertory výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii LNB konvertory akce.