Country Life Čočka červená celá neloupaná BIO 500 g
43 Kč
+ doprava zdarma

Červená čočka neloupaná je drobná luštěnina, kterou si zamilujete stejně, jako její loupanou variantu. Při vaření se nerozpadne, což oceníte zejména v polévkách a zelenino-luštěninových pokrmech typu kari.


Country Life Fazole mungo 500 g
37 Kč
+ doprava zdarma

Fazole mungo je výtečná exotická luštěnina se specifickou vůní. Jedná se o typickou součást indické a čínské kuchyně. Fazolky jsou chutné jako příloha, v salátu nebo z nich lze připravit výbornou polévku.


Country Life Cizrna 500 g
34 Kč
+ doprava zdarma

Cizrně se také někdy říká římský hrách. Je to luštěnina s jemnou oříškovou chutí a lehce krémovou konzistencí. Můžete ji použít jako přílohu nebo jako základ pomazánek či polévek.


Country Life Čočka červená půlená 500 g
32 Kč
+ doprava zdarma

Červená čočka nemá slupku jako jiné luštěniny a je zbarvená do oranžové. Nemusí se namáčet a je rychle uvařená. Po uvaření se rozpadá a hodí se tak především k přípravě kaše nebo polévky.


Allnature Cizrna 500 g
55 Kč
+ doprava zdarma

Cizrna je vzhledem ke svému složení považována za jednu z nejzdravějších luštěnin, a proto bychom ji měli pravidelně zařazovat do našich jídelníčků.


Allnature Cizrna BIO 500 g
60 Kč
+ doprava zdarma

Cizrna BIO je díky svému nutričnímu složení považovaná za jednu z vůbec nejzdravějších luštěnin. Nechybí v ní cenné minerální látky jako zinek, draslík, hořčík a železo, vitamíny skupiny B, vláknina nebo bílkoviny. Cizrnu lze přidat do polévek, salátů i použít samostatně jako přílohu.


Allnature Fazole adzuki 500 g
49 Kč
+ doprava zdarma

Fazole adzuki jsou v dnešní době oblíbené nejen v asijské kuchyni, ale po celém světě. Je možné je přidávat do polévek, salátů či pomazánek. Vařené fazole adzuki mají sladší ořechovou chuť. Jsou skvělým zdrojem vlákniny, bílkovin, minerální látek a vitamínů skupiny B.


Allnature Fazole mungo 500 g
55 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fazole mungo jsou původně indickou surovinou. Dnes jsou ale oblíbené celosvětově. Uvařené se hodí jako příloha nebo se přidávají do zeleninových polévek, salátů nebo do kuřecích masových směsí. Jsou velmi zdravé.


Allnature Čočka černá beluga BIO 500 g
50 Kč
+ doprava zdarma

Čočka černá beluga BIO obsahuje vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Není třeba ji předem namáčet a po uvaření si zachová tvar i barvu. Je skvělá do salátů, pomazánek, zeleninových nákypů, na obložené mísy i jako příloha.


Allnature Čočka červená půlená BIO 500 g
60 Kč
+ doprava zdarma

Čočka červená půlená BIO obsahuje velké množství zdraví prospěšných látek, jako jsou bílkoviny, vláknina, železo, selen, fosfor nebo zinek.


Allnature Sójový granulát BIO 250 g
39 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sójový granulát vám v kuchyni výborně nahradí maso a díky jeho schopnostem snadno vázat chutě si dokonale pochutnáte. Od pohledu může připomínat mleté maso a ve všech receptech, kde se mleté maso vyskytuje ho můžete použít. Ke startu s vegetariánstvím a veganstvím doporučujeme právě sojový granulát.


Allnature Sójové kostky BIO 120 g
75 Kč
+ doprava zdarma

Sójové kostky jsou oblíbeným produktem pro start s vegetariánstvím nebo veganstvím a i zarytým masožravcům připomínají jejich oblíbený tradiční pokrm. Sója je doslova mimořádná plodina a významný zdroj rostlinných bílkovin a proteinů.


Country Life Fazole adzuki 500 g
39 Kč
+ doprava zdarma

Nazývají se fazole, ale jsou příbuzné spíše mungu. Můžete je namočit a poté vařit. Používají se jako příloha, do salátů, polévek a dokonce se hodí i do sladkých jídel. Mají skvělou oříškovou chuť.


Country Life Fazole bílá velká 500 g
54 Kč
+ doprava zdarma

Fazole výborné chuti a jemné konzistence, vzhledem i chutí se podobá fazoli lima a máslové fazoli. Krásně vyniká v pokrmech. Tato největší fazole má moučnou a nepatrně nasládlou chuť, proto se hodí nejen do slaných jídel, ale i do sladkých pokrmů.


Country Life Fazole červená ledvina BIO 500 g
49 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Červené fazole v biokvalitě s výraznou chutí a větší velikostí. Čím je fazole tmavší, tím má výraznější chuť. Skvělá příloha k rýži nebo kukuřici. Vhodné jako náhrada masa v pokrmu. Široké využití v teplé i studené kuchyni.


Country Life Fazole navy BIO 500 g
47 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Malá fazole bílé barvy a jemné chuti v biokvalitě. Využijete ji při přípravě polévek, salátů, pomazánek nebo příloh.


Country Life Čočka zelená velká BIO
33 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoký obsah vlákniny v čočce podporuje peristaltiku střev. Třebaže je čočka bohatá na sacharidy, její molekuly glukózy se uvolňují pomalu a nevyvolávají náhlé zvýšení hladiny cukrů v krvi. Díky tomu je velmi vhodná pro diabetiky.


Country Life Sójové boby BIO 500 g
33 Kč
+ doprava zdarma

Sója v autentické podobě bobů v biokvalitě. Zkuste si z nich vyrobit domácí sójové mléko nebo je využijte jako chutnou alternativu masa.


Country Life Sójové nudličky 100 g
16 Kč
+ doprava zdarma

Nudličky ze sójové mouky. Hodí se jako náhrada masa v pokrmech. Nudličky do sebe dobře vstřebávají chutě, doporučujeme je tedy marinovat nebo vařit v ochucené vodě.


Country Life Sójové plátky 100 g
16 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plátky ze sójové mouky. Hodí se jako náhrada masa v pokrmech. Kostky do sebe dobře vstřebávají chutě, doporučujeme je tedy marinovat nebo vařit v ochucené vodě.


Rapunzel Bio bílá fazole sterilovaná 400g
41 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bio bílé fazole sterilované Bílé fazole Cannellini ve slaném nálevu jsou vynikajícím řešením pro ty, kterým vadí zdlouhavé namáčení a vaření luštěnin. Tyto fazole není třeba namáčet a vařit, a proto se hodí k rychlé a snadné přípravě pokrmů.


Rapunzel Bio cizrna sterilovaná 400g
38 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bio cizrna sterilovaná Sterilovaná cizrna ve slaném nálevu je vynikající řešení pro ty, kterým vadí zdlouhavé namáčení a vaření luštěnin. Tuto cizrnu není třeba namáčet a vařit , a proto se hodí k rychlé a snadné přípravě pokrmů.


Wolfberry Adzuki BIO semínka na klíčení 200 g
63 Kč
+ doprava zdarma

Adzuki BIO semínka na klíčení 200g Wolfberry. Výživné klíčky adzuki svojí jemnou nasládlou chutí příjemně dochutí třeba salát nebo rýži. Nejvíce je tato fazole využívána v čínské a japonské kuchyni, kde tepelně upravují právě i její výhonky.