Malý batoh se hodí na kratší výlety či vycházky po městě. Pohodlně do něj uložíte peněženku, telefon i svačinu a do větších batůžků naskládáte třeba i pláštěnku nebo notebook. Malý batoh by měl mít především dobře umístěné kapsy na drobnosti, které udrží pořádek.

Zobrazit více

Jaký je optimální objem malého batohu?

Malé batohy do města, na výlety i na sport mají objem cca 3 až 30 l.

Batoh 10 litrů

  • Batoh na kratší vycházky či sport. Pohodlně do něj uložíte klíče, peněženku, svačinu, pláštěnku i pití. Můžete ho také využít jako běžecký batoh.

Batoh 15 litrů

  • Univerzální batoh na procházky i celodenní výlety do města i do přírody. Vložíte do něj láhev, peněženku, svačinu či kompaktní pláštěnku.

Batoh 25 litrů

  • Malé turistické batohy, do kterých uložíte vše potřebné i na jeden až dvoudenní výlety.

Základem malého batohu je dostatek kapes

  • Malý batoh by měl mít dostatek vnitřních i venkovních kapes, které zajistí pořádek a přehlednost. Hodí se přihrádka či poutko na klíče, kapsy na drobnosti a batohy okolo 30 l mohou mít i speciální boční kapsu na vložení láhve či vnitřní kapsu na notebook. U malých batohů, které chcete vzít na běhání, je nutností kapsa na hydrovak.
-35%
Osprey Pogo 24L II racing red
4x

Osprey Pogo 24L II

1 699 Kč
1 099 Kč
Akce

Malí cestovatelé už nemusí dospělákům závidět – pravý městský batoh mohou mít i oni díky zmenšenému 24l modelu Osprey Pogo 24 II s vychytávkami jako je kapsa na tablet, kapsa na dokumenty, polstrovaná kapsička na brýle nebo elektroniku, organizér, karabinka na klíče nebo nouzová píšťalka.

Od prodejce MALL
-20%
Deuter Futura 24L SL black

Deuter Futura 24L SL

3 490 Kč
2 789 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Deuter Futura 24 SL je dámský promyšlený batoh. Přes svůj menší objem díky nápadité konstrukci dokonale splňuje nároky pro celodenní túry i ferraty.

Od prodejce MALL
-34%
Deuter Walker 16 Anthracite-Black

Deuter Walker 16

1 590 Kč
1 039 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Městský batoh o objemu 16 l disponuje skvělým odvětráváním díky Airstripes systému a vytvarovanými ramenními popruhy. Obsahuje prostor pro vložení dokumentů a 2 boční kapsy na lahve s vodou. Deuter Walker 16 má víko na přezku.

Od prodejce MALL
Osprey Axis 18 II, Cardinal Red
12x

Osprey Axis 18 II

1 899 Kč
1 649 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Batoh o objemu 18 l disponuje praktickou kapsou na 15,4'' notebook a další dokumenty. Je opatřen bezpečnostními reflexními prvky a pavoukem na uchycení bundy či helmy. Osprey Axis 18 II najde využití nejen ve městě, ale i při cestování.

Od prodejce MALL
Tatonka Baix 12 blue
2x

Tatonka Baix 12

1 899 Kč
1 639 Kč

Lehký batoh o objemu 12 l disponuje bočními kapsami, které jsou ideální na vložení lahví s vodou. Součástí je poutko na blikačku a helmu nebo velká přední kapsa na bundu. Je opatřen hrudním a bederním páskem. Tatonka Baix 12 je vhodný na cyklistiku i výlety.

Od prodejce MALL
Tatonka Husky Bag Jr 10 blue

Tatonka Husky Bag Jr

1 029 Kč

Dětský batoh od 4 let o objemu 10 l disponuje boční kapsou na vložení lahve s vodou. Součástí jsou anatomicky tvarované ramenní popruhy a bezpečnostní reflexní prvky. Tatonka Husky Bag Jr je vhodný pro každodenní použití

Od prodejce MALL
Osprey Daylite teakwood yellow
1x

Osprey Daylite

1 599 Kč
1 419 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Městský batoh o objemu 13 l disponuje samostatnou kapsou na notebook. Součástí je boční kapsa vhodná na lahev s vodou a dvě samostatné kapsy na zip. Osprey Daylite má boční kompresní popruhy.

Od prodejce MALL
Tatonka Rolltop Pack Jr 14 blue

Tatonka Rolltop Pack Jr 14

1 399 Kč
1 309 Kč

Dětský batoh o objemu 14 l disponuje bočními kapsami na vložení lahve s vodou. Je vyroben z částečně recyklovaného materiálu. Součástí jsou anatomicky tvarované ramenní popruhy a bezpečnostní reflexní prvky. Tatonka Rolltop Pack Jr 14 je vhodný pro každodenní použití.

Od prodejce MALL
Deuter Kikki coolblue-midnight 8L
2x

Deuter Kikki 8L

1 150 Kč
1 049 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský batůžek o objemu 8 litrů disponuje dvěma bočními kapsami, které jsou vhodné na vložení lahví s vodou. Součástí jsou polstrovaná záda a anatomicky tvarované ramenní popruhy. Deuter Kikki 8L je ideální na výlety.  

Od prodejce MALL
Osprey Daylite Cinch Pack black

Osprey Daylite Cinch Pack

1 289 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Městský batoh o objemu 15 l disponuje odvětrávaným zádovým systémem AirScape. Je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu. Součástí jsou perforované a odlehčené ramenní popruhy. Osprey Daylite Cinch Pack je opatřen dvěma řadami materiálových ok.

Od prodejce MALL
Deuter UP Seoul 16L modrá

Deuter UP Seoul 16L

2 850 Kč
2 779 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Srdce UP Seoul 16L značky Deuter bije pro město i pro přírodu současně. Šetří životní prostředí, protože na jeho výrobu je použito zhruba 37 PET lahví. Ergonomicky tvarovaný zádový systém Contact back obepne záda a rovnoměrně rozdělí obsah batohu. 

Od prodejce MALL
-15%
Boll Raven 25-29 Grenadine

Boll Raven 25-29 Grenadine

2 495 Kč
2 099 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální batoh Boll Raven 25–29 s propracovaným a funkčním designem s novým zádovým systémem B8 je vhodný jak na outdoorové aktivity, tak i do města.

Od prodejce MALL

Malé batohy (do 30 l)

Malý batoh poslouží jak při kratších výletech do přírody či po městě, tak i při běhání a dalších sportech. Měli byste do něj pohodlně uložit klíče, telefon, peněženku i svačinu či pití.

Malé batohy do města

  • Malé batohy do města jsou často vybaveny kapsou na notebook, využijete je tak i na pracovních schůzkách či při cestách do školy.

Malý batoh na kolo

  • Malé batohy na jízdní kola mají aerodynamický tvar, aby co nejlépe přilnuly k tělu.

Malý dámský batoh

  • Malý batůžek do města využijí hlavně ženy, které do něj dají pár důležitých nezbytností. Hodí se také speciální přihrádka na zrcátko a pudřenku. Malé dámské batohy můžete najít jako sportovní doplněk a v koženém provedení se hodí také místo kabelky.

→ Populární malé batohy na turistiku vybírejte u výrobců Deuter, Osprey, Loap, Boll a dalších.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Malé batohy (do 30 l).
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Malé batohy (do 30 l) výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Malé batohy (do 30 l) akce.