Masážní přístroje obvykle kombinují několik účinků. Oblíbená je zejména ultrazvuková špachtle, která odstraňuje odumřelé kožní buňky, prokrvuje pokožku a usnadňuje vstřebávání krémů. Masážní váleček neboli roller je ideální na lymfatickou masáž a aplikaci krémů či sér. Velmi praktický je také elektrický kartáček, který je jemný, ale důkladně odstraní nečistoty z obličeje.

Zobrazit více

Ruční masážní přístroje

 • Speciální tvar pro použití v obličeji a na krku. Masáž se provádí tažením a tlakem.
 • Po masáži je pleť vypnutá, více produkuje kolagen.
 • Masáž zlepšuje krevní oběh.
 • Přístroje zmírňují tmavé kruhy pod očima, zmenšuje otoky.

Roller

Ruční přístroj, jedná se o speciálně navržený masážní váleček o různé velikosti. Masáž se provádí na sucho nebo s použitím hydratačního krému. Po masáži jsou mimické svaly uvolněné, pleť je prokrvená a jemné vrásky vyhlazené.

Masážní destička na obličej

Masážní destička ošetří větší plochy. S pomocí destičky pleť prohřejete, sjednotíte tón pleti, vyhladíte vrásky a zpevníte obličejové kontury.

Přístrojová masáž obličeje

 • Přístroj je poháněn bateriemi nebo doplněn o adaptér.
 • Účinný pomocník s čistícím kartáčem a vyměnitelnými aplikátory pro různé ošetření.
 • Vyčištění pleti, odstranění černých teček.
 • Odstranění odumřelých buněk.
 • Prokrvení pleti a její prozáření.
 • Lepší vstřebání a roztírání pleťových krémů.

Sonický kartáček na obličej

Sonický kartáček pracuje na principu vibrace ultrazvukových frekvencí. Šetrné rozevírá póry a čistí je. Zpravidla obsahuje více nástavců pro čištění pleti, odlíčení, masáž, nanesení podkladového krému aj.

Vibrační masážní váleček

Vibrační masážní váleček přispívá k revitalizaci pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, zmenšuje otoky a projasňuje pleť. Zmírňuje kruhy pod očima a je vhodný i pro aplikaci krémů.

Vibrační čistící kartáček na obličej

Vibrační čistící kartáček spojuje masáž a hloubkové čištění pleti. Stimulací krevního oběhu dochází ke zpevnění kontur, vyhlazení vrásek a sjednocení tónu pleti.

Vakuový čistič na póry

Vakuový čistič je výkonný přístroj, který odstraní černé tečky v obličeji, vyčistí ucpané póry, provádí lifting, ošetří a zmírní akné. Zpravidla obsahuje sadu nástavců pro různé použití.

TIP!

Největším nepřítelem prozářené pleti v obličeji je stres. Ulevit je třeba celému tělu pravidelnou relaxací. Prohlédněte si masážní přístroje na celé tělo.


Galvanická žehlička na obličej

Galvanická žehlička na obličej je ionizační přístroj. Na obličej působí ionizační a vibrační masáž, ta uvolňuje póry. Po ošetření se do pleti lépe vstřebávají výživné látky z krémů a masek. Výživné látky ––pronikají hlouběji do pokožky a jsou účinnější, masáž podporuje prokrvení a lymfatický systém.

Kde použít ionizační přístroj

Rty – přístroj zajišťuje dokonalé prokrvení rtů.

Tváře – vyhlazení spadlých tváří v oblasti čelisti.

Oblast očí – vyhlazení očních vrásek.

Brada – podpora ochablého svalstva.

Krk – vyhlazení pleti. Dekolt – odstranění pigmentových skvrn.

LED přístroje pro ošetření pleti

Přístroje generují světlo různé vlnové délky a provádí fotonovou LED terapii. Obvykle však kombinují několik technologií – Biowave proud pro stimulování kolagenových vláken, ionizaci pro uvolnění pórů, vibrační masáž pro prokrvení, červené světlo pro podporu přirozené tvorby kolagenu a modré světlo s antibakteriálním a protizánětlivým účinkem.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvukový masážní přístroj provádí hloubkové čištění pleti, je známý i pod názvem ultrazvuková špachtle. Vysokofrekvenční vibrace odstraňují odumřelé buňky, pleť je prokrvená, vyhlazená a má mladistvý vzhled. Přístroj je prevencí vzniku černých teček, pupínků a akné.

Masážní přístroj na oči

 • Speciální brýle, které pomáhají odstranit kruhy pod očima.
 • Jemná vibrační masáž stimuluje krevní oběh v citlivé oblasti okolí očí.
 • Masáž uvolňuje svalové napětí a redukuje stres.
 • Vyhlazuje jemné vrásky v okolí očí.

→ Pro ošetření citlivé oblasti v okolí očí můžete vybrat specializované přístroje v sortimentu masážní přístroje na oči.

TIP!

Masážní přístroje prokrvují pokožku a dokážou vás zbavit nevzhledné celulitidy i tukových polštářků v problematických partiích. Prohlédněte si přístroje na hubnutí a celulitidu.

-48%
Vigan Vakuový čistič pleti s mikrodermální abrazí Lady TWO
13x

Vigan Vakuový čistič pleti s mikrodermální abrazí Lady TWO

3 490 Kč
1 799 Kč

Udělejte si domácí lifting. Přístroj na čištění a ošetření pleti Vigan Mammoth Lady TWO masíruje a pečuje o pokožku obličeje. Je mimořádně účinný při odstraňování černých teček. V balení najdete 5 různých nástavců, každý pro jiný účel. Bezbolestné použití bez vedlejších účinků.

Od prodejce MALL
-28%
Beurer FC 95
4x

Beurer FC 95

3 000 Kč
2 139 Kč

Profesionální čištění a mikromasáž pleti v pohodlí domova vám zajistí čisticí kartáč Beurer FC 95. Nabízí čištění pleti pomocí 4 různých druhů kartáčků. S jeho pomocí je čištění 6× účinnější než ruční čištění. Kartáček je voděodolný a má 2 úrovně rotace.

Od prodejce MALL
-23%
BeautyRelax BR-1150W
1x

BeautyRelax BR-1150W

2 990 Kč
2 279 Kč

Masážní kosmetický přístroj BR-1150W od značky BeautyRelax ošetřuje vaši pleť ultrazvukovými vlnami, fotonovou terapií, ionizací a vysokofrekvenční mechanickou masáží. Výsledkem je omlazený a prozářený vzhled bezbolestně.

Od prodejce MALL
-33%
BeautyRelax Galvanická mini žehlička
6x

BeautyRelax Galvanická mini žehlička

599 Kč
399 Kč

Další nabídka za 232 Kč

Ionizační pleťový přístroj BR-565R od značky BeautyRelax vám pomůže znovu dosáhnout mladistvého vzhledu. Galvanická žehlička při použití s krémem či sérem výrazně zvyšuje jeho vstřebání do pleti. Ionty proniknou hluboko do pokožky a uvolní tak póry. Vhodné pro všechny typy pleti.

Od prodejce MALL
-20%
BeautyRelax Kosmetický přístroj DermaTwin
1x

BeautyRelax Kosmetický přístroj DermaTwin

2 690 Kč
2 134 Kč

Kosmetický přístroj, který vaši pleť vyčistí a omladí. BeautyRelax DermaTwin nabízí ultrazvukovou špachtli pro hloubkové čištění kožních pórů a váleček s technologií EMS lifting pro stimulaci kolagenních a elastických vláken. Ideální na tonizaci a posílení svalů v obličeji.

Od prodejce MALL
-19%
Homedics Masáž oči EYE-200
23x

Homedics Masáž oči EYE-200

990 Kč
799 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Masážní přístroj na oči oživí unavené a klíživé oči. Homedics Masáž očí EYE REVIVE LUXE nabízí uklidňující teplou masáž s infračerveným světlem s lehkými vibracemi, které zmírňují nateklost, stimulují krevní oběh a redukuje kruhy pod očima.

Od prodejce MALL
SKG Masážní přístroj na oči E3-EN bílý

SKG Masážní přístroj na oči E3-EN bílý

2 829 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Masážní přístroj E3-EN od značky SKG uleví očím a svalům kolem nich. Shiatsu masáž pro oční okolí uvolní od stresu a únavy, a to z pohodlí vašeho domova. Přístroj lze používat i během spánku, a po připojení přes Bluetooth k mobilnímu telefonu lze přes něj přehrávat i hudbu. K dispozici je několik módů i teplý obklad.

Od prodejce MALL
-21%
BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Fraxlift Prestige
1x

BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Fraxlift Prestige

2 990 Kč
2 353 Kč

Kosmetický přístroj pro ošetření pleti frakční multipolární radiofrekvencí. BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Fraxlift Prestige přímo cílí na remodelaci kolagenových a elastických vláken. Ošetření je neinvazivní a vhodné pro všechny typy pokožky.

Od prodejce MALL
-20%
BeautyRelax Ultrazvuková špachtle BeautyRelax Peel&lift
15x

BeautyRelax Ultrazvuková špachtle BeautyRelax Peel&lift

1 890 Kč
1 510 Kč

Ultrazvuková špachtle s aplikační hlavicí z ušlechtilé nerez oceli. BeautyRelax Ultrazvuková špachtle BeautyRelax Peel&lift generuje ultrazvukové vlny o frekvenci 24 tisíc pulzů za vteřinu, které při kontaktu s pletí působí do hloubků pórů a důkladně ji vyčistí. Přístroj je šetrný k pokožce a jeho použití je bezpečné a bezbolestné.

Od prodejce MALL
-20%
Beurer FC40
15x

Beurer FC40

799 Kč
632 Kč

Díky masážnímu přístroji Beurer FC40 se vašemu obličeji dostane náležité péče. Prostřednictvím tří výměnných nástavců důkladně zbavuje pleť nečistot a dopomáhá k jejímu zdravému vzhledu.

Od prodejce MALL
-21%
BeautyRelax Kosmetický přístroj Fraxlift
5x

BeautyRelax Kosmetický přístroj Fraxlift

3 990 Kč
3 147 Kč

Další nabídka za 2 832 Kč

Kosmetický přístroj nové generace pro nejnáročnější klienty. BeautyRelax Fraxlift nabízí neinvazivní ošetření s omlazujícím efektem. Pracuje s technologií FMR (pokročilá frakční multipolární radiofrekvence) – efektivní, moderní a komfortní způsob ošetření pleti.

Od prodejce MALL
-20%
BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Multicare iLift
3x

BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Multicare iLift

3 690 Kč
2 952 Kč

Kosmetický přístroj pro vysoce účinné ošetření pleti. BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Multicare iLift nabízí funkce 5 přístrojů v jednom – EMS pulzní lifting, fotonovou terapii, tepelnou terapii, galvanický proud a radiofrekvence. Automatické programy vás provedou celým procesem.

Od prodejce MALL

Masážní přístroje na obličej

Profesionální péči o pleť si můžete dopřát i doma. Dostupné jsou nejen ruční masážní přístroje, ale i přístroje na domácí facelift, ultrazvukové masážní přístroje nebo galvanická žehlička. Pro odstranění odumřelých buněk a lepší vstřebání krémů doporučujeme ultrazvukovou špachtli, která také pomáhá v obnově pleti, prokrvení a s léčbou akné.

Přístroj proti vráskám

Účinným přístrojem proti vráskám je přístroj, který kombinuje hned několik technologií. Výborné výsledky má fototerapie v kombinaci s hloubkovým čištěním pleti. Prokrvená pokožka podpořená červeným světlem produkuje více kolagenu a pleť je vypnutá. Prohlédněte si BeautyRelax či Remington.

Masážní přístroj Beurer

Masážní přístroje Beurer najdete jako univerzální přístroje, které jsou vhodné pro ošetření celého těla, nebo úzce specializované pomocníky. Ti pomáhají s ošetřením konkrétních partií, aby bylo zaručeno nejlepších výsledků při prokrvení pokožky v místě ošetření.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Masáže obličeje.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Masáže obličeje výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Masáže obličeje akce.