10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ZOPA Sportovní kočárek Move Hauck Runner black/neon 2022 yellow
ZOPA Sportovní kočárek Move

Kočárek Zopa Move byl navržen tak, aby byl schopen vyhovět veškerým požadavkům rodičů i dětí. Otočné sportovní sezení dává dětem na výběr, zda chtějí objevovat svět nebo být v kontaktu s rodiči. O pohodlný odpočinek se postarají polohovatelná zádová opěrka, kterou lze dát do úplného lehu, a polohovatelná opěrka na nohy. Klid během odpočinku a také ochranu před nepříznivým počasím poskytne prodloužitelná stříška s možností větrání.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hauck Runner black/neon 2022 yellow Hauck Runner black/neon 2022 yellow
Hauck Runner black/neon 2022 yellow

Hauck Runner ideální kočárek na běhání, do terénu ale i do města. Má velká nafukovací kola, polohovací madlo, aretovací přední kolo a pro spící ratolest samozřejmě polohování zad téměř do roviny. Lze jej jednoduše složit, takže vám v kufru auta nezabere mnoho místa.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Kinderkraft stroller Grande PLUS Hauck Runner black/neon 2022 yellow
Kinderkraft stroller Grande PLUS

Sportovní kočárek GRANDE PLUS značky Kindekraft je skvělým parťákem do města. Kočárek je vhodný již od narození do 22 kg, takže vám vydrží několik let. Systém CLICK & FOLD umožní jednoduše složit kočárek jednou rukou. Odpružení všech 4 kol zajistí vašim dětem pohodlí během procházky i po dlažebních kostkách.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hauck Disney Sport 2020 Lionelo Sportovní kočárek Annet
Hauck Disney Sport 2020

Hauck Sport 2020 kočárek. Extra lehký kočárek do města. Ideální na každodenní používání v MHD.Velký nákupní košík. Perfektní na dovolené nebo jako druhý kočárek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hauck Travel N Care Lionelo Sportovní kočárek Annet
Hauck Travel N Care

Lehký sportovní kočárek Travel N Care značky Hauck je skvělým kočárkem nejen na cestování. Kompaktní a bezpečný kočárek je vhodný do města, na hory i k moři. Rodiče na cestách ocení snadné složení jednou rukou. Kočárek vhodný do letadla (v závislosti na předpisech jednotlivých přepravců).

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Sportovní kočárek Annet Lionelo Sportovní kočárek Annet
Lionelo Sportovní kočárek Annet

Sportovní kočárek Annet značky Lionelo má nadčasový design a díky jeho agilitě se s ním můžete vydat kamkoliv. Je lehounký, snadno ovladatelný s odpruženými koly. Možnost polohování až do lehu oceníte především během opočinku vašeho dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Béžový/Hnědý Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Béžový/Hnědý
Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Béžový/Hnědý

Trojkombinace nabízí hlubokou korbičku, sportovní sedačku a zároveň autosedačku.

můžete mít 27.5.

MoMi Kočárek ESTELLE Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Béžový/Hnědý
MoMi Kočárek ESTELLE

Sportovní kočárek ESTELLE značky MoMi nabízí maximální pohodlí a moderní styl v jednom. Lehký a lehce ovladatelný kočárek se snadno skládá a je možné jej pomocí tyče vézt jako kufr, což z něj dělá skvělý kočárek na cesty.Start changes here.. Kočárek vhodný do letadla (v závislosti na předpisech jednotlivých přepravců).

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Joie Litetrax Pro Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Béžový/Hnědý
Joie Litetrax Pro

Čtyřkolový sportovní kočárek Litetrax Pro. Jeho praktičnost a komfortní výbava jsou výzvou i pro ty nejnáročnější malé pasažéry. Moderní design kombinovaný s jednoručním skládáním dělá z tohoto kočárku ten, který musíte mít.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hauck Duett 2 black Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Šedý
Hauck Duett 2 black

Kočárek Hauck Duett 2 je ideální pro sourozence. Horní sportovní korba lze snadno přeměnit na hlubokou korbu a Duett 2 tak může být použitý pro novorozence a staršího sourozence.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Joie Mytrax pro Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Šedý
Joie Mytrax pro

Čtyřkolový sportovní kočárek Mytrax pro. Jeho praktičnost a komfortní výbava jsou výzvou i pro ty nejnáročnější malé pasažéry. Moderní design kombinovaný s jednoručním skládáním dělá z tohoto kočárku ten, který musíte mít.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Šedý Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Šedý
Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Šedý

Trojkombinace nabízí hlubokou korbičku, sportovní sedačku a zároveň autosedačku.

můžete mít 27.5.