MEGA BLOKS Mega Construx Vibrant střední box kostek
299 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popusťte uzdu fantazii se stavebnicí MEGA CONSTRUX Vibrant. Variabilní stavebnice pro děti od pěti let umožňuje nejrůznější stavby – žábu, kytaru, nebo koně, postavte co chcete!

MEGA BLOKS Mimoňové Zmrzlinářský vozík-16%
299 Kč 249 Kč

Akce

Postav zmrzlinový vozík, pusť zmrzlinářskou písničku z amplionu na střeše a vydej se společně s Mimoněm na projížďku plnou sladkých dobrot! Sada obsahuje množství doplňků a příslušenství pro maximální zábavu.

MEGA BLOKS Želvy Ninja Michelangelo's NYC Pizzeria-68%
799 Kč 249 Kč

Akce

Když se Michelangelo právě neukrývá v kanalizaci, najdeme ho v Antoniově pizzerii, která se stala jeho druhým domovem. Když ale Mouseři objeví jeho úkryt, je čas na akci! Sklouznutím po provaze se Mikey dostane pomocí Turtle Power k vodárenské věži na střeše pizzerie. Vytažením akčního dílu se dá vodárenská věž převrátit, aby se vylila na Mousery.

MEGA BLOKS Mimoňové Luau hrací set
699 Kč 289 Kč

Příběh se blíží ke konci a je třeba oslavit nové zkušenosti. Jak jinak oslavit dobrý konec než večírkem na pláži! Pozvěte Grua, Mimoně a zbytek skupiny na hudbu a občerstvení pod světly mezi palmami.

MEGA BLOKS Mimoňové laboratoř s vozidlem
499 Kč 299 Kč

Vytvořte své vlastní stavby a rozšiřte si mimoňský svět! Tyto kostičky jsou tematicky laděny ve stylu filmu Já padouch a může z nich být postaveno cokoliv, co jen chcete!

MEGA BLOKS Mega Construx Mimoňové - Gruova ponorka-43%
599 Kč 339 Kč

Akce

Ponoř se s Mimoni do mise s touto hlubokomořskou ponorkou! Seber svou odvahu a vydej se společně s Mimoni na hlubokomořský průzkum! Postav mimoňskou ponorku. Umísti do kabiny jednoho z Mimoňů v neoprenu, zatímco druhý bude řídit ponorku zvenčí díky vzduchové technice.

MEGA BLOKS Mimoňové Vycvikové centrum ninja
429 Kč 369 Kč

Postav mimoní výcvikové centrum pro ninji a připrav se na pořádný trénink. V setu na tebe čeká trio Mimoňů. Každý z nich má vyměnitelné díly včetně montérek, brýlí, rukou a nohou, díky kterým můžeš kombinovat a vylaďovat oblečení a doplňky.

MEGA BLOKS Mimoňové Moto mánie
429 Kč 369 Kč

Přidej se k Mimoňům a rozjeď to na motorce. V setu na tebe čeká trio Mimoňů, se kterými se můžeš rozjet se vstříc novým dobrodružstvím. Každý z Mimoňů má vyměnitelné díly včetně montérek, brýlí, rukou a nohou, díky kterým můžeš kombinovat a vylaďovat oblečení a doplňky.

MEGA BLOKS Mimoňové útěk z vězení
449 Kč 379 Kč

Konečně se je podařilo pochytat! Mimoni sdílí celu ve vězení a bez pochyb plánují cestu ven! Než k tomu dojde, mohou používat posilovnu. Pomozte jim utéct skrze tunel, prokopaný do zdi za plakátem.

MEGA BLOKS Mega Construx Pro GJD25-16%
599 Kč 499 Kč

Akce

Posuňte meze svojí kreativity s těmito 480 kostkami. Vyzkoušejte vaši představivost s tímto velkým balením kostek v maskovacích barvách a klasických tvarech. Tyto kostky dají vašim stavbám nový rozměr. Je to skvělý doplněk pro zkušené stavitele, kteří chtějí rozšířit svůj svět nebo svoji rostoucí sbírku.

MEGA BLOKS Kufr Mimonů

MEGA BLOKS Kufr Mimonů

Hodnocení: 5
700 Kč 549 Kč

Novinka

Herní set ve tvaru kufříku, se kterým si děti užijí spoustu zábavy. Kufřík může sloužit také jako úložny prostor. Kufr obsahuje 16 zásuvných stavebních ploch, které se dají použít k prezentování Mimoňů v různých oblastech. Výška ploch se dá měnit.

MEGA BLOKS Mega Construx Kid GJD23
699 Kč 589 Kč

Se 480 kostkami máte nekonečně možností, jak naplno rozvinout svou kreativitu! Tyto kostky prohlubují představivost a malí stavitelé zajisté vymyslí spoustu originálních příběhů. Set se hodí pro všechny stavitele nebo jen jako rozšíření sbírky.

MEGA BLOKS Mimoňové Zmrzlinářský vůz
999 Kč 799 Kč

Mimoni křičí, když se na scéně objeví jejich oblíbená sladkost. Je to ale léčka! Sestav zmrzlinářský vůz z řady Mega Bloks Já padouch a připomeň si tuhle mimoní rošťárnu! Nalákej Mimoně ke zmrzlinářskému vozu pomocí zmrzlinářské písničky. Chňapni jednoho po druhém a šup s nimi do auta.

MEGA BLOKS Mega Construx Pro GJD26
1 199 Kč 1 079 Kč

Vyzkoušejte vaši představivost s tímto velkým balením kostek v maskovacích barvách, klasických tvarech a s mnoha speciálními díly. Balení obsahuje neuvěřitelných 790 kostek a speciálních dílů. Je to skvělý doplněk pro zkušené stavitele, kteří chtějí rozšířit svůj svět nebo svoji rostoucí sbírku.

MEGA BLOKS Mega Construx Kid GJD24
1 199 Kč 1 079 Kč

Se 790 kostkami máte nekonečně možností, jak naplno rozvinout svou kreativitu. Tyto kostky prohlubují představivost a malí stavitelé zajisté vymyslí spoustu originálních příběhů a staveb. Set se hodí pro všechny stavitele nebo jen jako rozšíření sbírky.

MEGA BLOKS Postav si Sponge Boba
1 599 Kč 1 169 Kč

Velká figurka SpongeBoba o výšce 26 cm ze stavebnice Megabloks. Postavička SpongeBoba může sloužit jako pokladnička na mince. Figurka má polohovatelné ruce a může měnit výrazy.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mega Bloks Micro.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mega Bloks Micro výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mega Bloks Micro akce.