Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 925710002

IMAC Plastová miska proti hltání s protiskluzem 31,5 x 9 cm růžová

IMAC Plastová miska proti hltání s protiskluzem 31,5 x 9 cm růžová

Miska je přizpůsobena tak, aby psa donutila jíst pomaleji, jelikož je rozdělena na více částí a pejskovi tak déle trvá, než jídlo z misky sní. Miska je opatřena protiskluzem. Celý popis
Produkt se již neprodává
159 Kč
Prodává MALL
159 Kč

Popis

Každý pejsek miluje jídlo. Když se před něj dostane plná miska dobrot, začne jíst jako urvaný ze řetězu. Tento způsob stravování on miluje, ale jeho tělu neprospívá. Hltavě do sebe dostane připravené jídlo, ale jeho žaludku a trávení to nijak nesvědčí. Pro řešení tohoto problému byly vyrobeny protiskluzové plastové misky proti hltání, které mají zvláštní vnitřní strukturu. Uvnitř má miska různé prohlubně a překážky, do kterých zapadá jídlo, které pak pejsek musí dostat ven.

Miska donutí psa změnit průběh stravování a donutí ho jíst pomaleji. Jeho strava je najednou rozdělena do více dávek, aniž byste mu museli dávat jídlo postupně. Plastová miska proti hltání s protiskluzem tímto zabraňuje možnosti udušení při jídle, hltání a přejídání, jelikož pes jí pomaleji a stihne si uvědomit pocit nasycení. Zlepšuje i trávení, snižuje riziko nadýmání a zkroucení žaludku. Miska proti hltání prospěje vašemu pejskovi a před nepříjemnými pohyby ji chrání protiskluzová vrstva.

Barva:

  • Oranžová, růžová, zelená

Velikost:

  • 31,5 × 9 cm

Objem:

  • 2000 ml

Doporučujeme dokoupit: