Mulčovací textilie, fólie a zatravňovací rohože

NOHEL GARDEN Textilie KONTEX mulčovací černá 3,2x10m
18x

NOHEL GARDEN Textilie KONTEX mulčovací černá 3,2x10m

449 Kč
424 Kč

Netkaná textilie proti plevelům v okrasných výsadbách, vhodná k mulčování jahod, zeleninových a okrasných záhonů i jako podklad pod okrasné chodníky, dlažbu apod.

Od prodejce MALL
NOHEL GARDEN Textilie KONTEX mulčovací černá 1,6x10m
27x

NOHEL GARDEN Textilie KONTEX mulčovací černá 1,6x10m

249 Kč
229 Kč

Černá netkaná textilie proti plevelům v okrasných výsadbách vhodná k mulčování jahod, zeleninových a okrasných záhonů i jako podklad pod okrasný chodník, dlažbu apod. Zamezuje prorůstání plevele. Je propustná pro vodu a vzduch, zároveň omezuje odpařování vody. Udržuje půdní vláhu a podporuje růst kořenového systému, tím i růst celé rostliny. Umožňuje opakované použití. Balení obsahuje textilii a 6 ks plastových kolíků určených pro upevnění textilie k zemi.

Od prodejce MALL
shumee Voálová tkanina 1,45 x 20 m bílá

shumee Voálová tkanina 1,45 x 20 m bílá

1 433 Kč
Výprodej

Tato vysoce kvalitní voálová tkanina může být použita pro různé zdobení aplikací, jako jsou záclony a závěsy, krásné akcenty pro svatební markýzy, atd. Průsvitná tkanina umožňuje propouštět dostatek světla, poskytuje tak ohromující vizuální efekt a vytváří romantickou atmosféru všude tam, kde se pou

Partner: Shumee
shumee Voál textilie 1,45 x 20 m krémová

shumee Voál textilie 1,45 x 20 m krémová

1 433 Kč
Výprodej

Tato vysoce kvalitní voálová tkanina může být použita pro různé zdobení, jako jsou záclony a závěsy, krásné akcenty pro svatební markýzy atd. Průhledná tkanina umožňuje prosvítání dostatku světla, které poskytuje ohromující vizuální efekt a vytváří romantickou atmosféru všude, kde se používá.

Partner: Shumee
AGRO CS Mulčovací netkaná textilie černá 1,6 x 5 m
2x

AGRO CS Mulčovací netkaná textilie černá - více rozměrů

28 Kč

Mulčovací netkaná textilie je výborně propustná textilie usnadňující práci na zahrádce. Zabraňuje prorůstání plevele. Užívá se k mulčování okrasných zahrad a k úpravám veřejných ploch. Je velmi propustná pro vodu a vzduch. Usnadňuje pěstování ovoce a zeleniny v záhonech.

Partner: Agro CS

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mulčovací textilie, fólie a zatravňovací rohože.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mulčovací textilie, fólie a zatravňovací rohože výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mulčovací textilie, fólie a zatravňovacírohože akce.