AGRO CS Krycí netkaná textilie bílá - více rozměrů
33 Kč 31 Kč

Netkaná textilie bílá je extra lehká zakrývací textilie používající se pro ochranu úrody před vnějšími vlivy. Chrání před ptáky a létajícím hmyzem, před mrazem, větrem a krupobitím. Dále chrání před mrazy a chladem, deštěm, větrem i nadměrným sluncem a zamezuje nadměrnému výparu vody z půdy.

Milmar NETKANÁ TEXTILIE HNĚDO-ČERNÁ UV STABILIZ. 70 g/m2
1 670 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Netkaná agrotextilie hnědo-černé barvy je díky dvoubarevnému provedení vhodná pod různé dekorační materiály jako podklad pod kůru, zabraňuje růstu plevelů a nadměrnému výparu z půdy. Hmotnost 70g / m2.

NOHEL GARDEN Textilie STARTEX k rychlení bílá 1,6 x 10 m-23%
72 Kč 55 Kč

Výprodej

Netkaná textilie je vhodná k zakrývání zeleninových záhonů s cílem dosažení rychlejšího vzcházení a vývoje rostlin. Chrání před nepříznivými vlivy prostředí, ptactvem, drobnou zvěří a dalšími škůdci

Bradas Plachta zakrývací s oky 3x5m vystužená
284 Kč

Bradas Plachta zakrývací s oky 3×5m vystuženáPE plachta 3×5m průhledná vystužená s okyMateriál: PE, 100g/m2Vzdálenost mezi oky: 1mVáha: 1500gNerezavějící okaOchrana proti UV záření, Plachta je odolná vůči povětrnostním podmínkám a plísním.

Bradas Plachta zakrývací s oky 2x3m Leno cristal
130 Kč

Bradas Plachta zakrývací s oky 2×3m Leno cristalPlachta vyztužená mřížkou pro zvýšení pevnosti a životnosti. Dvojité vyztužené hrany. Rohy posíleny gumou. Očka umístěné na celém obvodu pro snadnou montáž. Vhodné na zakrytí kde je třeba aby procházelo světlo – pařeniště, foliovníky, atd.

AGRO CS Krycí netkaná bílá textilie - více velikostí
39 Kč

AGRO Krycí netkaná textilie bílá chrání rostliny při nepříznivém počasí, před mrazy a chladem, deštěm, větrem i nadměrným sluncem a zamezuje nadměrnému výparu vody z půdy. Úspěšně ochraňuje rostliny proti létajícím škůdcům. Je výbornou pomůckou pro urychlení a ochranu sazenic.

AGRO CS Mulčovací netkaná textilie černá - více rozměrů
125 Kč 118 Kč

Mulčovací netkaná textilie je výborně propustná textilie usnadňující práci na zahrádce. Zabraňuje prorůstání plevele. Užívá se k mulčování okrasných zahrad a k úpravám veřejných ploch. Je velmi propustná pro vodu a vzduch. Usnadňuje pěstování ovoce a zeleniny v záhonech.

AGRO CS Mulčovací netkaná textilie - více velikostí
335 Kč

AGRO Mulčovací netkaná textilie je porézní tkanina, která svým určením zabraňuje prorůstání plevele, výborně propouští vodu i vzduch, snižuje odpar vody, je odolná vůči UV záření, nepraská mrazem, snižuje nutnost používání herbicidů a výrazně zkracuje čas potřebný na údržbu záhonů.

AGRO CS Mulčovací textilie tkaná - více velikostí
205 Kč

AGRO Mulčovací tkaná textilie je speciální porézní tkanina, která svým určením zabraňuje prorůstání plevele, výborně propouští vodu i vzduch, snižuje odpar vody, je odolná vůči plísním a bakteriím, snižuje nutnost používání herbicidů a výrazně zkracuje čas potřebný na údržbu záhonů.

Bradas Plachta zakrývací s oky 4x6m vystužená
480 Kč

Bradas Plachta zakrývací s oky 4×6m vystuženáPE plachta 4×6m průhledná vystužená s okyMateriál: PE, 100g/m2Vzdálenost mezi oky: 1mVáha: 2400gNerezavějící okaOchrana proti UV záření, Plachta je odolná vůči povětrnostním podmínkám a plísním.

Nature Textilie proti plevelu 2,1 x 25 m černá
1 981 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mulčovací textilie od Nature je zcela nepostradatelná pro všechny vášnivé zahradníky a zahrádkáře! Textilii tvoří tkaný materiál z vysokohustotního polypropylenu (PP), jenž půdě pomáhá udržet si svou vlhkost.

shumee Nature Mulčovací textilie pro jahody 1,4 x 20 m 6030231
891 Kč
+ doprava zdarma

Tato mulčovací textilie od značky Nature je speciálně určená pro mulčování jahod. Netkaná textilie je vyrobená z černého mikro-perforovaného polyethylenu, který výborně odolává UV záření. Je velmi účinná, uchová vaše plody čisté a umožňuje pronikání vody ke kořenům.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mulčovací textilie, fólie a zatravňovací rohože.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mulčovací textilie, fólie a zatravňovací rohože výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mulčovací textilie, fólie a zatravňovacírohože akce.