Milmar NETKANÁ TEXTILIE HNĚDO-ČERNÁ UV STABILIZ. 70 g/m2
1 670 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Netkaná agrotextilie hnědo-černé barvy je díky dvoubarevnému provedení vhodná pod různé dekorační materiály jako podklad pod kůru, zabraňuje růstu plevelů a nadměrnému výparu z půdy. Hmotnost 70g / m2.

NOHEL GARDEN Textilie STARTEX k rychlení bílá 1,6 x 10 m-23%
72 Kč 55 Kč

Výprodej

Netkaná textilie je vhodná k zakrývání zeleninových záhonů s cílem dosažení rychlejšího vzcházení a vývoje rostlin. Chrání před nepříznivými vlivy prostředí, ptactvem, drobnou zvěří a dalšími škůdci

AGRO CS Mulčovací netkaná textilie černá - více rozměrů
125 Kč 118 Kč

Mulčovací netkaná textilie je výborně propustná textilie usnadňující práci na zahrádce. Zabraňuje prorůstání plevele. Užívá se k mulčování okrasných zahrad a k úpravám veřejných ploch. Je velmi propustná pro vodu a vzduch. Usnadňuje pěstování ovoce a zeleniny v záhonech.

AGRO CS Mulčovací netkaná textilie - více velikostí
335 Kč

AGRO Mulčovací netkaná textilie je porézní tkanina, která svým určením zabraňuje prorůstání plevele, výborně propouští vodu i vzduch, snižuje odpar vody, je odolná vůči UV záření, nepraská mrazem, snižuje nutnost používání herbicidů a výrazně zkracuje čas potřebný na údržbu záhonů.

Nature Textilie proti plevelu 2,1 x 25 m černá
1 981 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mulčovací textilie od Nature je zcela nepostradatelná pro všechny vášnivé zahradníky a zahrádkáře! Textilii tvoří tkaný materiál z vysokohustotního polypropylenu (PP), jenž půdě pomáhá udržet si svou vlhkost.

NOHEL GARDEN Textilie STARTEX k rychlení bílá 1,6 x 5 m-21%
41 Kč 32 Kč

Výprodej

Netkaná textilie je vhodná k zakrývání zeleninových záhonů s cílem dosažení rychlejšího vzcházení a vývoje rostlin. Chrání před nepříznivými vlivy prostředí, ptactvem, drobnou zvěří a dalšími škůdci.

shumee Bavlněné plátno 1,45x20 m zelené
1 442 Kč

Naše vysoce kvalitní látka, která se prodává po 20 metrech, má širokou škálu použití. Buďte kreativní a vytvořte si vlastní oděvy, závěsy nebo domácí dekorace. Díky její šířce 1,45 m z ní můžete snadno vytvořit a vystřihnout většinu střihů. Plátno je 100% bavlna, což je zárukou příjemného a přirozen

shumee Nature Textilie proti plevelu 1 x 10 m černá
798 Kč
+ doprava zdarma

Polypropylenová mulčovací textilie Nature 6030300 je nepostradatelná pro všechny nadšené zahradníky a zahrádkáře. Tkaný polypropylenový (PP) materiál této mulčovací textilie umožňuje půdě zachovat svou vlhkost. Tato mulčovací textilie je opravdu účinná při potlačení růstu plevele, ale zároveň umožňu

Nature Textilie proti plevelu 1 x 10 m černá
822 Kč

Polypropylenová mulčovací textilie Nature 6030300 je nepostradatelná pro všechny nadšené zahradníky a zahrádkáře. Tkaný polypropylenový (PP) materiál této mulčovací textilie umožňuje půdě zachovat svou vlhkost.

Nature Textilie proti plevelu 1 x 10 m zelená
879 Kč

Polypropylenová mulčovací textilie Nature 6030305 je nepostradatelná pro všechny nadšené zahradníky a zahrádkáře. Tkaný polypropylenový (PP) materiál této mulčovací textilie umožňuje půdě zachovat svou vlhkost.

Nature Textilie proti plevelu 1 x 25 m černá
1 254 Kč

Tato textilie proti plevelu je nepostradatelným pomocníkem na zahradu, který vám pomůže udržet plevel pod kontrolou! Agrotextilie je vyrobena z tkaného polypropylenu s vysokou hustotou 100 g/m². Potlačí růst plevele, zatímco půda si zachová svou vlhkost.

Nature Textilie proti plevelu 1 x 25 m zelená
1 380 Kč

Tato textilie proti plevelu od značky Nature je nepostradatelným pomocníkem na zahradu, který vám pomůže udržet plevel pod kontrolou! Agrotextilie je vyrobena z tkaného polypropylenu s vysokou hustotou 90 g/m². Potlačí růst plevele, zatímco půda si zachová svou vlhkost.

Nature Textilie proti plevelu 1 x 50 m černá
1 869 Kč

Mulčovací textilie od Nature je zcela nepostradatelná pro všechny vášnivé zahradníky a zahrádkáře! Textilii tvoří tkaný materiál z vysokohustotního polypropylenu (PP), jenž půdě pomáhá udržet si svou vlhkost.

Nature Textilie proti plevelu 2 x 5 m černá
822 Kč

Polypropylenová mulčovací textilie Nature 6030301 je nepostradatelná pro všechny nadšené zahradníky a zahrádkáře. Tkaný polypropylenový (PP) materiál této mulčovací textilie umožňuje půdě zachovat svou vlhkost.

Nature Textilie proti plevelu 2 x 5 m zelená
950 Kč

Polypropylenová mulčovací textilie Nature 6030306 je nepostradatelná pro všechny nadšené zahradníky a zahrádkáře. Tkaný polypropylenový (PP) materiál této mulčovací textilie umožňuje půdě zachovat svou vlhkost.

Nature Textilie proti plevelu 3,3 x 5 m zelená
1 151 Kč

Tato textilie proti plevelu je nepostradatelným pomocníkem na zahradu, který vám pomůže udržet plevel pod kontrolou! Agrotextilie je vyrobena z tkaného polypropylenu s vysokou hustotou 90 g/m². Potlačí růst plevele, zatímco půda si zachová svou vlhkost.

Nature Textilie proti plevelu 4,2 x 5 m černá
1 263 Kč

Polypropylenová mulčovací textilie Nature 6030303 je nepostradatelná pro všechny nadšené zahradníky a zahrádkáře. Tkaný polypropylenový (PP) materiál této mulčovací textilie umožňuje půdě zachovat svou vlhkost.

Nature Textilie proti plevelu 5,2 x 5 m černá
1 415 Kč

Polypropylenová mulčovací textilie Nature 6030304 je nepostradatelná pro všechny nadšené zahradníky a zahrádkáře. Tkaný polypropylenový (PP) materiál této mulčovací textilie umožňuje půdě zachovat svou vlhkost.

shumee Bavlněné plátno 1,45x20 m vínové
1 442 Kč

Naše vysoce kvalitní látka, která se prodává po 20 metrech, má širokou škálu použití. Buďte kreativní a vytvořte si vlastní oděvy, závěsy nebo domácí dekorace. Díky její šířce 1,45 m z ní můžete snadno vytvořit a vystřihnout většinu střihů. Plátno je 100% bavlna, což je zárukou příjemného a přirozen

shumee Kompostér na červy, 4 zásobníky, 42x42x60 cm
3 171 Kč
+ doprava zdarma

Jedná se o ekologicky šetrný kompostér s červy a 4 zásobníky. Kompostování s červy umožňuje proměnit vaše odpady ze dvora, zahrady i domácnosti na bohatý kompost pro vaše rostliny. S naším kompostérem bude celý proces rychlejší a jednodušší. Jednoduše přidejte hrst červů a organický odpad do zásobní

shumee Nature Textilie proti plevelu 1 x 10 m zelená
853 Kč
+ doprava zdarma

Polypropylenová mulčovací textilie Nature 6030305 je nepostradatelná pro všechny nadšené zahradníky a zahrádkáře. Tkaný polypropylenový (PP) materiál této mulčovací textilie umožňuje půdě zachovat svou vlhkost. Tato mulčovací textilie je opravdu účinná při potlačení růstu plevele, ale zároveň umožňu

shumee Nature Textilie proti plevelu 1 x 25 m černá
1 218 Kč
+ doprava zdarma

Tato textilie proti plevelu je nepostradatelným pomocníkem na zahradu, který vám pomůže udržet plevel pod kontrolou! Agrotextilie je vyrobena z tkaného polypropylenu s vysokou hustotou 100 g/m². Potlačí růst plevele, zatímco půda si zachová svou vlhkost. Vzhledem ke svým rozměrům o velikosti 1 × 25

shumee Nature Textilie proti plevelu 1 x 25 m zelená
1 340 Kč
+ doprava zdarma

Tato textilie proti plevelu od značky Nature je nepostradatelným pomocníkem na zahradu, který vám pomůže udržet plevel pod kontrolou! Agrotextilie je vyrobena z tkaného polypropylenu s vysokou hustotou 90 g/m². Potlačí růst plevele, zatímco půda si zachová svou vlhkost. Vzhledem ke svým rozměrům o v

shumee Nature Textilie proti plevelu 1 x 50 m černá
1 834 Kč
+ doprava zdarma

Mulčovací textilie od Nature je zcela nepostradatelná pro všechny vášnivé zahradníky a zahrádkáře! Textilii tvoří tkaný materiál z vysokohustotního polypropylenu (PP), jenž půdě pomáhá udržet si svou vlhkost. Mulčovací textilie skvěle potlačuje růst plevele, přitom však nijak nebrání volnému průniku

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Netkané textilie.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Netkané textilie výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Netkané textilie akce.