Rebecca (Muzikál) - CD
199 Kč

Muzikál jako napínavý kriminální příběh? Odpověď zní: Ano! Je vůbec možné, aby se titulní hrdinka neobjevila na scéně? Odpověď zní: Proč ne! Obzvláště, je-li již déle než rok mrtvá.

Soundtrack: CATS (2x LP) - LP
749 Kč

Soundtrack slavného muzikálu Cats. Autorem hudby je legendární Andrew Lloyd Webber a mezi interprety, kteří se na nahrávce objeví, patří například Taylor Swift.

Octet (Original Cast Recording) - CD
449 Kč

Hudební části představení Octet z roku 2019, které se dotýká tématu závislosti a nihilismu v technologickém chaosu 21. století.

Queen, Béjart Maurice: Ballet For Life (Deluxe Edition) - DVD
859 Kč

Ballet for Life dokumentuje hudbu kapely Queen jako inspiraci pro unikátní baletní představení. Ballet for Life je výjimečnou spoluprací mezi třemi pilíři kultury: Queen, Versace a vizionářským choreografem Mauricem Béjartem.

Queen, Béjart Maurice: Ballet For Life - DVD
449 Kč

Ballet for Life dokumentuje hudbu kapely Queen jako inspiraci pro unikátní baletní představení. Ballet for Life je výjimečnou spoluprací mezi třemi pilíři kultury: Queen, Versace a vizionářským choreografem Mauricem Béjartem.

Landa Daniel: Krysař 1996 - 2018 (2x CD) - CD
349 Kč

Dvojalbum zahrnuje nahrávky ze všech tří českých nastudování. Na prvním disku vycházejí vůbec poprvé písně z aktuální inscenace Divadla Kalich. Druhé CD obsahuje highlights z obou předchozích nastudování a připomíná tak i dřívější vynikající umělecké výkony.

Gott Karel: Čas růží - LP
399 Kč

Celkem 31 písniček Karla Gotta z let 1965 až 1992 je součástí muzikála Sagvana Tofiho s názvem Čas růží. Vinylové LP je sestavené ve stylu „To nejlepší z nejlepšího“.

Gott Karel: Čas růží (2x CD) - CD
329 Kč

Celkem 31 písniček Karla Gotta z let 1965 až 1992 je součástí muzikála Sagvana Tofiho s názvem Čas růží. Na 2 CD v autentické muzikálové podobě.

Bílá Lucie: Aida a jiné klenoty - CD
199 Kč

Nikdy nevydané nahrávky z úspěšného muzikálu Aida a největší muzikálové hity Lucie Bílé v ojedinělém kompletu !!! Výběrové album Aida a jiné klenoty mapuje celou kariéru Lucie Bílé na naší muzikálové scéně.

Landa Daniel: Klíč Králů (2013) - CD
249 Kč

Poslední scénické dílo Daniela Landy konečně vychází na CD! Rocková opera Daniela Landy se již od počátku zcela vymanila z veškeré domácí muzikálové produkce, když se před překvapeným premiérovým publikem odehrálo nedokončené dílo.

Plachetka Adam: Impossible Dream - CD
199 Kč

Unikátní CD předního barytonisty Adama Plachetky Impossible Dream je projektem interpreta světového jména a dirigenta Symfonického orchestru Českého rozhlasu Tomáše Netopila.

Johanka z Arku - DVD
199 Kč

Na základě legendy o francouzské národní hrdince vznikl muzikál Johanka z Arku, který se stal největší událostí pražské muzikálové scény roku 2000.

Pohádkové muzikály - CD
99 Kč

Muzikály „Čertův švagr“ a „Tři čarodějnice“. Podle námětu Boženy Němcové napsala Dana Bartůňková, autor hudby Radim Linhart.

Soundtrack: Dracula (Kompletní Vydání) (2x CD) - CD
199 Kč

Muzikál Dracula z autorské dílny Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese měl světovou premiéru 13. října 1995 v pražském Kongresovém centru (dříve Palác kultury) a téměř okamžitě byl nazván českým muzikálem století.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Muzikálová hudba.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Muzikálová hudba výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Muzikálová hudba akce.