Nádobí na camping by mělo být odolné, lehké a praktické, aby na cestách nebylo zbytečnou zátěží. Kempingové nádobí nemusí být jen ešus nebo plecháček. Praktické jsou také outdoorové hrnce, pánve nebo konvičky na kávu.

Zobrazit více

Ešus patří k základní výbavě každého cestovatele

Ešus je univerzální nádoba o objemu 0,5 – 2 litry vhodná na ohřev jídla i vaření. Pro svoji všestrannost a skladnost je ešus oblíbený především u pěších cestovatelů nebo trampů.

  • Ešus nerez – nerezové ešusy jsou odolnější, avšak mají vyšší hmotnost.
  • Ešus hliníkový – lehké ešusy za nízkou pořizovací cenu.

Plecháček odolá i vysokým teplotám

Tzv. plecháčky mohou být plechové, smaltové, nerezové nebo hliníkové hrnky odolné proti nárazu, ideální na horké nápoje. K dostání jsou hrnky o objemu 250 – 750 ml.

→ Kempingové hrnky a termohrnky uchovají teplý nápoj po dobu až několika hodin.

Kempingová sada nádobí je cenově výhodná

Pokud si rádi i na cestách dopřejete pohodlné stolování se vším všudy, zaměřte se na nabídky kempingových sad nádobí, které mnohdy vystačí pro celou rodinu.

  • Kempingové talíře hluboké i mělké jsou obvykle vyrobeny z tvrzeného plastu.
  • Outdoorové příbory jsou lehké, odolné a praktické. K dostání jsou také oboustranné příbory – na jednom konci je lžíce a na druhém vidlička.
  • Outdoor pánve a hrnce z nerezu nebo hliníku slouží k přípravě náročnějších pokrmů. Oproti klasickým kuchyňským hrncům nebo pánvím u nich lze rukojeti demontovat nebo složit, kvůli úspoře místa. Využití najdou především při cestování obytným autem.
  • Outdoor konvice jsou ideální k efektivnímu ohřevu vody pro přípravu horkých nápojů.

Láhve na vodu

  • Láhve na vodu jsou nezbytným vybavením pro každý výlet. Oblíbené jsou odolné láhve z tvrzeného plastu se širokým hrdlem, díky kterému se snadno plní vodou. K dostání jsou také hliníkové nerezové láhve.

Skládací kanystr na vodu

Skládací kanystr se hodí pro doplnění zásob vody. V případě nevyužití jej snadno složíte naplocho, takže nezabere žádné místo v batohu.

TIP!

Outdoorové termosky slouží k uchování a transportu horkách nápojů. V termonádobách můžete přepravovat také horké pokrmy, vydrží teplé mnoho hodin.


Jak vybírat outdoorové nádobí?

U výběru campingového nádobí rozhoduje především materiál, který ovlivňuje hmotnost a vlastnosti nádobí.

  • Plastové nádobí na camping – hrnky, talíře, kelímky, misky aj. jsou lehké, odolné proti nárazu a pořídíte je za rozumnou cenu.
  • Hliníkové outdoor nádobí – ešusy, hrnce nebo konvičky odolávají vysokým teplotám a mají nízkou hmotnost.
  • Nerezové nádobí na camping – kvalitní nerezové nádobí má lepší tepelnou vodivost, méně se připaluje, nevýhodou však může být vyšší hmotnost i cena.

Skladnost je dalším důležitým parametrem při výběru outdoorového nádobí. Ať už jej ponesete v batohu nebo povezete v autě, úsporu místa oceníte. Vybírejte kousky, které lze vrstvit do sebe a mají skládací nebo odnímatelné rukojeti.

Snadná údržba je také plusovým bodem při výběru cestovního nádobí. Doporučujeme nepřilnavé povrchy, které se snadno čistí i v náročnějších podmínkách.

Info:

Ne vždy je možné rozdělat v přírodě oheň, proto byste měli být vybaveni spolehlivým outdoorovým vařičem.


Popron.cz Plecháček s mapou světa

Popron.cz Plecháček s mapou světa

222 Kč

Plecháčky známe všichni už z kuchyní našich babiček. Má na sobě kolem dokola mapu, která znázorňuje, jak vypadal svět na počátku 20. století.

Partner: Popron.cz
Gsi GSI Pivot Spoon

Gsi GSI Pivot Spoon

224 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Použitý materiál odolá vysokým teplotám při přípravě jídla. Využijete ji k promíchávání a nabírání pokrmů. Lžíce má sklápěcí rukojeť pro minimální rozměr při balení. Vyztužená rukojeť a funkční pojistka účinně zabraňují nechtěnému sklopení při vaření.

Partner: Lezec-shop
Lifeventure Ellipse Insulated Mug (Graphite)

Lifeventure Ellipse Insulated Mug (Graphite)

224 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ellipse Insulated Mug je velmi lehký a pevný dvouplášťový hrnek, dodávaný v několika barevných variacích. Odolný plast, ze kterého je hrneček vyroben, je BPA free, takže Vaše nápoje vždy budou chutnat tak, jak mají. Plast nepohlcuje pachy a nápoje si tak vždy zachovají svou chuť i vůni.

Partner: Lezec-shop
Gsi GSI Pivot Tongs

Gsi GSI Pivot Tongs

224 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Použitý materiál odolá vysokým teplotám při přípravě jídla. Využijete je k promíchávání a nabírání pokrmů. Kleště mají sklápěcí rukojeť pro minimální rozměr při balení. Vyztužená rukojeť a funkční pojistka účinně zabraňují nechtěnému sklopení při vaření.

Partner: Lezec-shop
Nalgene Wide Mouth 500 ml Rustic Orange with Iridescent Cap

Nalgene Wide Mouth 500 ml Rustic Orange with Iridescent Cap

225 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

K praktičnosti této láhve přispívá široké hrdlo kdy vymývání či plnění lahve ledem není žádný problém.Design vypadá jednoduše, ale stojí za ním přes padesát let výrobních zkušeností. Rysky vám pomůžou sledovat váš pitný režim, nebo usnadní mixování nápoje (například izotonického).

Partner: Lezec-shop
MSR Alpine Salt & Pepper Shaker

MSR Alpine Salt & Pepper Shaker

229 Kč

Dvoukomorová, odolná, BPA-free nádoba s vodotěsným uzávěrem.

záruka: 2 roky

Výrobce - MSR

Typ - slánka a pepřenka

Hmotnost balení 9,4 g

Partner: Lezec-shop
Kupilka 30140081 14 Small plate Brown - malý hnědý talíř

Kupilka 30140081 14 Small plate Brown - malý hnědý talíř

242 Kč
232 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malý hnědý talíř Kupilka 14 Small Plate Original Brown je lehký, ideální na servírování příloh nebo koláčů ke kávě. Hodí se i do přírody, na chatu či na doma. Je vyrobena z kompozitního materiálu (50% borovicové dřevo a 50% plast), má lepší tepelnou odolnost, vyšší životnost, nevyžaduje údržbu – sn

Kupilka 30140082 14 Small plate Green - malý zelený talíř

Kupilka 30140082 14 Small plate Green - malý zelený talíř

242 Kč
232 Kč

Malý zelený talíř Kupilka 14 Small Plate Conifer Green je lehký, ideální na servírování příloh nebo koláčů ke kávě. Hodí se i do přírody, na chatu či na doma. Je vyrobena z kompozitního materiálu (50% borovicové dřevo a 50% plast), má lepší tepelnou odolnost, vyšší životnost, nevyžaduje údržbu – sn

Nádobí na camping

Outdoorové nádobí využijete na pěších túrách, při autocampingu nebo na pikniku. Nádobí na camping je vyrobeno z lehkých materiálů a dobře odolává nárazům. Sady nádobí pořídíte výhodně pro jednotlivce i celé rodiny.

→ Vybírejte z nabídky ešusů, outdoorových hrnků a talířů nebo pánví či hrnců.

→ Chystáte se na náročnou túru, kde na vaření nebude čas? Vybavte se zásobou jídla na cesty, které pořídíte jako hotovky nebo v dehydrované podobě.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nádobí na camping.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nádobí na camping výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nádobí na camping akce.