Počet nalezených produktů: 16

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Therm-A-Rest NeoAir Venture Grasshopper
2 600 Kč

1 717 Kč
+ doprava zdarma

Therm-a-rest NeoAir Venture je lehká a skladná nafukovací karimatka tloušťky 5 cm ve stylu Fast and Light. Technologií WaveCore je docíleno nízké hmotnosti a sbalitelnosti. Transportní vak je součástí balení.


Therm-A-Rest NeoAir Trekker Lime Punch
3 900 Kč

3 398 Kč
+ doprava zdarma

Therm-a-rest NeoAir Trekker je univerzální nafukovací karimatka tloušťky 6,3 cm. Kombinace technologií ThermaCapture a Triangular Core Matrix je docíleno nižší hmotnosti a tepelné izolace vhodné od jara do podzimu. Transportní vak a repair kit jsou součástí balení.


Yate Buřtovka 6 trubic

Yate Buřtovka 6 trubic

Hodnocení: 3,5
1 050 Kč
999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Yate Buřtovka je komfortní nafukovací matrace, která poskytuje výborné pohodlí. Je vhodná pro letní turistiku, cyklistiku a kempování. Matraci lze nafouknout ústy nebo ruční pumpou.


Husky Funny 10 Zelená-30%

Husky Funny 10 Zelená

Hodnocení: 5
1 290 Kč

900 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Husky Funny 10 je pohodlná, sbalitelná nafukovací karimatka s integrovanou pumpou. Tloušťka 10 cm vyrovnává nerovnosti a zaručuje tak komfortní spaní.


CAMP Essential Light Mat

CAMP Essential Light Mat

Hodnocení: 4
1 490 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Camp Essential Light Mat je ultralehká kompaktní karimatka, která potěší každého, kdo hlídá každý gram v batohu. Se svými 315g se jedná o jednu z nejlehčích karimatek na trhu.


Therm-A-Rest NeoAir Voyager Smokey Pine
2 600 Kč

2 210 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Therm-a-rest NeoAir Voyager je lehká a skladná nafukovací karimatka tloušťky 6,3 cm vhodná od jara do podzimu. Kombinací technologií WaveCore a ThermaCapture je docíleno nižší hmotnosti a sbalitelnosti. Transportní vak a repair kit jsou součástí balení.


Therm-A-Rest NeoAir Xlite
4 550 Kč

2 998 Kč
+ doprava zdarma

Unikátní nafukovací karimatka NeoAir Xlite se skvělou tepelnou izolací. Patentovaná technologie Triangular Core Matrix™ funguje jako tepelný reflektor, který odráží chlad ze země a naopak vrací teplo produkované lidským tělem zpět.


Therm-A-Rest BaseCamp AF Gray
2 430 Kč

2 189 Kč
+ doprava zdarma

Velmi pohodlná karimatka Therm-A-Rest BaseCamp AF pro celoroční využití. Je vyrobena z lehké a měkké tkaniny, bez vlivu na pevnost a odolnost materiálu.


High Peak Tulsa
950 Kč

855 Kč
+ doprava zdarma

High Peak Tulsa je lehké nafukovací lehátko. 6 nafukovacích komor o tloušťcě 6,5 cm využijete na víkendových akcích.


High Peak Dayton
999 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

High Peak Dayton je nafukovací karimatka se zabudovanou pumpou na nafukování. Tloušťka 7,5 cm je vhodná i pro zimní táboření.


Therm-A-Rest NeoAir All Season SV Gecko
4 550 Kč

4 320 Kč
+ doprava zdarma

Therm-a-rest NeoAir All Season SV je lehká a skladná nafukovací karimatka tloušťky** 6,3 cm** ve stylu Fast and Light. Kombinace technologií ThermaCapture a SpeedValve je docíleno nižší hmotnosti a rychlého nafouknutí a vyfouknutí. Transportní vak a repair kit jsou součástí balení.


Husky Fatty 10 Zelená-30%
1 790 Kč

1 250 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Husky Fatty je širší verzí karimatky Funny. Jedná so o lehkou a skladnou nafukovací karimatku. Tloušťka 10 cm skvěle izoluje od země a vyrovnává erovnosti. RipStop úprava materiálu zvyšuje její odolnost. Součástí karimatky je integrovaná nožní pumpa a boční výpustný ventil


Yate Buřtovka s izolací 6 trubic
1 390 Kč

1 248 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Yate Buřtovka s vnitřní izolací je nejnovější model nafukovací matrace. Je vhodná nejen pro letní turistiku a cyklistiku, ale také pro vysokohorskou turistiku a horolezectví. Matraci lze nafouknout ústy nebo ruční pumpou.


Easy Camp Hexa Mat
709 Kč

669 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Hexa Mat je lehká nafukovací karimatka. Vestavěná nožní pumpa s nízkou hmotností a objemem je ideální pro kempování a na festivaly.


Yate Glacier Air Mat
2 550 Kč

2 297 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Samonafukovací karimatka Yate Glacier Air Mat nabízí skvělý teplotní komfort i pohodlí. Je vybavena novým ventilem REVERSE, který urychluje nafukování a vyfukování. V kombinaci s nízkou váhou a objemem po sbalení se tak stává správnou volbou pro vysokohorskou turistiku.


Yate Scout
1 490 Kč

1 349 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nafukovací karimatka Yate Scout poskytuje díky odděleným komorám lepší pohodlí a izolaci. Díky velmi nízké hmotnosti je vhodná například po cyklistiku nebo vysokohorskou turistiku.