Hannah Great 5,0 Blue Uni
1 890 Kč 1 299 Kč

Samonafukovací karimatka disponuje systémem vlnových přepážek, které minimalizují tepelné ztráty. Je vyrobena z odolného materiálu a díky tloušťce 5 cm zajistí pohodlný spánek. Hannah Great 5,0 Blue Uni má v balení opravnou sadu a vak na sbalení.

Therm-A-Rest Karimatka NeoAir Venture 2020 Pine R
2 632 Kč 2 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nafukovací karimatka disponuje ventilem WingLock se zpětnou blokací se rozšířeným otvorem. Je opatřena konstrukcí WaveCore, která vytváří vzduchové buňky a zadržuje teplo. Therm-A-Rest Karimatka NeoAir Venture 2020 Pine R je snadno sbalitelná.

Therm-A-Rest Karimatka NeoAir Venture 2020 Pine L
3 032 Kč 2 939 Kč

Nafukovací karimatka disponuje ventilem WingLock se zpětnou blokací s rozšířeným otvorem. Je opatřena konstrukcí WaveCore, která vytváří vzduchové buňky a zadržuje teplo. Therm-A-Rest Karimatka NeoAir Venture 2020 Pine L je snadno sbalitelná.

Therm-A-Rest Karimatka NeoAir Xlite 2020 Lemon Curry R
4 999 Kč 4 839 Kč

Nafukovací karimatka disponuje ventilem WingLock se zpětnou blokací. Má konstrukci Triangular Core Matrix, která minimalizuje tepelné ztráty. Součástí balení je kompresní obal, nafukovací vak a opravná sada. Therm-A-Rest Karimatka NeoAir Xlite 2020 Lemon Curry R je snadno sbalitelná.

Vango karimatka Aotrom Standard Anthracite
1 949 Kč 1 689 Kč

Nafukovací karimatka zajistí váš klidný spánek a dodá potřebný komfort. Vnější materiál je voděodolný. Disponuje ventilkem Flush Fit, který slouží pro rychlé nafouknutí i vyfouknutí. Vango karimatka Aotrom Standard Anthracite je sbalitelná do velmi malých rozměrů.

Husky Karimatka Fatty 10 modrá
1 790 Kč 1 439 Kč

Praktická nafukovací karimatka disponuje 10 cm izolační vrstvou a je pohodlná i na nerovných površích. Je snadno sbalitelná a lehká. Husky Karimatka Fatty 10 modrá zajistí pohodlný a nerušený spánek na všech výletech, na které se vydáte. Součástí balení je sada na opravu.

Yate Scout

Yate Scout

Hodnocení: 3
1 499 Kč

Nafukovací karimatka Yate Scout poskytuje díky odděleným komorám lepší pohodlí a izolaci. Díky velmi nízké hmotnosti je vhodná například po cyklistiku nebo vysokohorskou turistiku.

Therm-A-Rest NeoAir Trekker Lime Punch
4 588 Kč 2 919 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Therm-a-rest NeoAir Trekker je univerzální nafukovací karimatka tloušťky 6,3 cm. Kombinace technologií ThermaCapture a Triangular Core Matrix je docíleno nižší hmotnosti a tepelné izolace vhodné od jara do podzimu. Transportní vak a repair kit jsou součástí balení.

Husky Funny 10 Modrá

Husky Funny 10 Modrá

Hodnocení: 4,9
1 290 Kč 1 039 Kč

Husky Funny 10 je pohodlná, sbalitelná nafukovací karimatka s velmi komfortní tloušťkou 10 cm. Díky této tloušťce dokáže vyrovnat i větší nerovnosti podkladu.

Husky Funny 10 Zelená

Husky Funny 10 Zelená

Hodnocení: 4,2
1 290 Kč 1 039 Kč

Husky Funny 10 je pohodlná, sbalitelná nafukovací karimatka s integrovanou pumpou. Tloušťka 10 cm vyrovnává nerovnosti a zaručuje tak komfortní spaní.

Easy Camp Hexa Mat
740 Kč 509 Kč

Nafukovací karimatka obsahuje vzduchový ventil pro nasávání vzduchu a integrovanou nožní pumpu. Disponuje svou lehkostí, měkkostí a pohodlností. Easy Camp Hexa Mat se snadno přepravuje díky ochrannému vaku.

Therm-A-Rest Karimatka NeoAir Xlite 2020 Lemon Curry L - zánovní-36%
5 788 Kč 3 659 Kč

Zánovní

Nafukovací karimatka disponuje ventilem WingLock se zpětnou blokací. Má konstrukci Triangular Core Matrix, která minimalizuje tepelné ztráty. Součástí balení je kompresní obal, nafukovací vak a opravná sada. Therm-A-Rest Karimatka NeoAir Xlite 2020 Lemon Curry L je snadno sbalitelná.

High Peak Dayton
999 Kč 829 Kč

Nafukovací karimatka o tloušťce 7,5 cm disponuje integrovanou nožní pumpou. Svrchní materiál je velmi příjemný na dotek. Obsahuje 23 horizontálních vzduchových komor. Zajišťuje klidný a nerušený spánek během noci. High Peak Dayton najde využití nejen při kempování.

Yate Glacier Air Mat
2 550 Kč 2 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Samonafukovací karimatka Yate Glacier Air Mat nabízí skvělý teplotní komfort i pohodlí. Je vybavena novým ventilem REVERSE, který urychluje nafukování a vyfukování. V kombinaci s nízkou váhou a objemem po sbalení se tak stává správnou volbou pro vysokohorskou turistiku.

Yate Buřtovka 6 trubic

Yate Buřtovka 6 trubic

Hodnocení: 4
1 050 Kč 999 Kč

Yate Buřtovka je komfortní nafukovací matrace, která poskytuje výborné pohodlí. Je vhodná pro letní turistiku, cyklistiku a kempování. Matraci lze nafouknout ústy nebo ruční pumpou.

Husky Fatty 10 Zelená

Husky Fatty 10 Zelená

Hodnocení: 4,3
1 790 Kč 1 439 Kč

Husky Fatty je širší verzí karimatky Funny. Jedná so o lehkou a skladnou nafukovací karimatku. Tloušťka 10 cm skvěle izoluje od země a vyrovnává erovnosti. RipStop úprava materiálu zvyšuje její odolnost. Součástí karimatky je integrovaná nožní pumpa a boční výpustný ventil

Husky Karimatka FEEZY 6

Husky Karimatka FEEZY 6

Hodnocení: 5
1 290 Kč 999 Kč

Nafukovací karimatka o výšce 6 cm disponuje podélnými komorami, které optimálně rozkládají váhu. Poskytuje dobrou tepelnou izolaci a má chytrý ventil pro snadné vyfouknutí. Husky Karimatka FEEZY 6 zajistí pohodlný a nerušený spánek na všech výletech, na které se vydáte.

Husky Karimatka FURY 5 červená
1 190 Kč 899 Kč

Nafukovací karimatka o výšce 5 cm disponuje Ripstop úpravou, která zvyšuje odolnost. Je protiskluzová a voděodolná. Husky Karimatka FURY 5 červená zajistí pohodlný a nerušený spánek na všech výletech, na které se vydáte.

Nafukovací karimatky

Nafukovací karimatky do stanu jsou pohodlnější než klasické pěnové. Poskytnou lepší oporu těla, jsou termoizolační a pohodlnější. Hodí se na delší stanování nebo kempování.

Nafukovací karimatka pro dva

Nafukovací karimatka pro dva se používá při kempování minimálně. U karimatek jde především o skladnost a možnost sbalit vše do batohu. Pro dva zakupte spíše velkou nafukovací matraci.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nafukovací karimatky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nafukovací karimatky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nafukovací karimatky akce.