Therm-A-Rest NeoAir Venture Grasshopper
2 288 Kč

1 949 Kč

Therm-a-rest NeoAir Venture je lehká a skladná nafukovací karimatka tloušťky 5 cm ve stylu Fast and Light. Technologií WaveCore je docíleno nízké hmotnosti a sbalitelnosti. Transportní vak je součástí balení.


Therm-A-Rest NeoAir Trekker Lime Punch
3 954 Kč

3 746 Kč
+ doprava zdarma

Therm-a-rest NeoAir Trekker je univerzální nafukovací karimatka tloušťky 6,3 cm. Kombinace technologií ThermaCapture a Triangular Core Matrix je docíleno nižší hmotnosti a tepelné izolace vhodné od jara do podzimu. Transportní vak a repair kit jsou součástí balení.


Yate Buřtovka 6 trubic
1 050 Kč
999 Kč

Yate Buřtovka je komfortní nafukovací matrace, která poskytuje výborné pohodlí. Je vhodná pro letní turistiku, cyklistiku a kempování. Matraci lze nafouknout ústy nebo ruční pumpou.


Husky Funny 10 Zelená
1 290 Kč

1 210 Kč

Husky Funny 10 je pohodlná, sbalitelná nafukovací karimatka s integrovanou pumpou. Tloušťka 10 cm vyrovnává nerovnosti a zaručuje tak komfortní spaní.


CAMP Essential Light Mat
1 490 Kč

1 377 Kč

Camp Essential Light Mat je ultralehká kompaktní karimatka, která potěší každého, kdo hlídá každý gram v batohu. Se svými 315g se jedná o jednu z nejlehčích karimatek na trhu.


Therm-A-Rest NeoAir Voyager Smokey Pine
2 677 Kč

2 134 Kč
+ doprava zdarma

Therm-a-rest NeoAir Voyager je lehká a skladná nafukovací karimatka tloušťky 6,3 cm vhodná od jara do podzimu. Kombinací technologií WaveCore a ThermaCapture je docíleno nižší hmotnosti a sbalitelnosti. Transportní vak a repair kit jsou součástí balení.


Therm-A-Rest NeoAir Xlite
4 588 Kč

4 129 Kč
+ doprava zdarma

Unikátní nafukovací karimatka NeoAir Xlite se skvělou tepelnou izolací. Patentovaná technologie Triangular Core Matrix™ funguje jako tepelný reflektor, který odráží chlad ze země a naopak vrací teplo produkované lidským tělem zpět.


Therm-A-Rest BaseCamp AF Gray
2 430 Kč

2 168 Kč
+ doprava zdarma

Velmi pohodlná karimatka Therm-A-Rest BaseCamp AF pro celoroční využití. Je vyrobena z lehké a měkké tkaniny, bez vlivu na pevnost a odolnost materiálu.


High Peak Tulsa
950 Kč

855 Kč

High Peak Tulsa je lehké nafukovací lehátko. 6 nafukovacích komor o tloušťcě 6,5 cm využijete na víkendových akcích.


High Peak Dayton
999 Kč

899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

High Peak Dayton je nafukovací karimatka se zabudovanou pumpou na nafukování. Tloušťka 7,5 cm je vhodná i pro zimní táboření.


Therm-A-Rest NeoAir All Season SV Gecko
4 588 Kč

4 239 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Therm-a-rest NeoAir All Season SV je lehká a skladná nafukovací karimatka tloušťky** 6,3 cm** ve stylu Fast and Light. Kombinace technologií ThermaCapture a SpeedValve je docíleno nižší hmotnosti a rychlého nafouknutí a vyfouknutí. Transportní vak a repair kit jsou součástí balení.


Husky Fatty 10 Zelená
1 790 Kč

1 680 Kč

Husky Fatty je širší verzí karimatky Funny. Jedná so o lehkou a skladnou nafukovací karimatku. Tloušťka 10 cm skvěle izoluje od země a vyrovnává erovnosti. RipStop úprava materiálu zvyšuje její odolnost. Součástí karimatky je integrovaná nožní pumpa a boční výpustný ventil


Yate Buřtovka s izolací 6 trubic
1 390 Kč

1 255 Kč

Yate Buřtovka s vnitřní izolací je nejnovější model nafukovací matrace. Je vhodná nejen pro letní turistiku a cyklistiku, ale také pro vysokohorskou turistiku a horolezectví. Matraci lze nafouknout ústy nebo ruční pumpou.


Husky Karimatka Funny 10 červená
1 290 Kč

1 210 Kč

Nafukovací karimatka disponuje 10 cm izolační vrstvou a je pohodlná i na nerovných povších. Je snadno sbalitelná a zajistí, že vám nebude od podlahy zima. Husky Karimatka Funny 10 červená najde využití na různých výletech a při kempingu.


Easy Camp Hexa Mat
690 Kč

410 Kč

Nafukovací karimatka obsahuje vzduchový ventil pro nasávání vzduchu a integrovanou nožní pumpu. Disponuje svou lehkostí, měkkostí a pohodlností. Easy Camp Hexa Mat se snadno přepravuje díky ochrannému vaku.


Yate Glacier Air Mat
2 550 Kč

2 297 Kč
+ doprava zdarma

Samonafukovací karimatka Yate Glacier Air Mat nabízí skvělý teplotní komfort i pohodlí. Je vybavena novým ventilem REVERSE, který urychluje nafukování a vyfukování. V kombinaci s nízkou váhou a objemem po sbalení se tak stává správnou volbou pro vysokohorskou turistiku.


Yate Scout
1 490 Kč

1 341 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nafukovací karimatka Yate Scout poskytuje díky odděleným komorám lepší pohodlí a izolaci. Díky velmi nízké hmotnosti je vhodná například po cyklistiku nebo vysokohorskou turistiku.