Philips Avent Brčko do hrnečku s ohebným brčkem 2 ks
179 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní zaklapávací brčka do hrnečku s ohebným brčkem Avent. Snadno se čistí, možno mýt v myčce nebo sterilizovat a při cestách je chráněno před znečištěním. V balení 2 ks


Nuk FC Kiddy Cup Dětská láhev 300ml
239 Kč

200 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

NUK FC Kiddy Cup Dětská láhev 300ml vhodná pro děti, které okusují měkká pítka. Láhev je nekapající a kompatibilní se všemi FC Cup komponenty.


Twistshake Láhev s brčkem 360 ml 12+m
263 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Twistshake láhev s brčkem představuje ideální řešení pití pro rostoucí, aktivní dítě.

Je netekoucí a dítě jej může snadno samostatně používat díky jedinečnému tažnému víčku.

Láhev se skládá z několika částí pro snadné čištění.

Kompatibilní s Twistshake láhvemi s pítky, délka brčka je přizpůsobena láhvi pro děti (360 ml).

Výrobek lze mýt v horní části myčky na nádobí.


LOVI Hrníček 360 MINI 210ml Indian summer
239 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

První Hrníček 360 MINI 210ml Indian summer, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 210ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


LOVI Hrníček 360 MINI 210ml s úchyty BUDDY BEAR
239 Kč
+ doprava zdarma

První Hrníček 360 MINI 210ml s úchyty BUDDY BEAR z nové kolekce BRUM BRUM, ze kterého pijete stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 210ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


LOVI Hrníček 360 JUNIOR 250ml s úchyty BUDDY BEAR
259 Kč
+ doprava zdarma

První Hrníček 360 JUNIOR 250ml s úchyty BUDDY BEAR z nové kolekce BRUM BRUM, ze kterého pijete stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 250ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


Canpol babies Nevylévací hrníček TOYS 250 ml
129 Kč
+ doprava zdarma

Nevylévací hrníček TOYS je jedním z hrníčků z kolekce Haberman pro Canpol babies. Obsahuje unikátní nevylévací ventil, který umožňuje dítěti samostatně pít bez rozlévání tekutiny. Je určen dětem starším 9-ti měsíců. Objem 250 ml.


Nuk Magic Cup&Space Set
399 Kč
+ doprava zdarma

Set NUK Magic Cup&Space Set nabízíme jak v neutrální variantě, tak v růžové pro všechny princezny. Součástí setu je Magic cup – hrneček o objemu 230 ml, Space silikonový dudlík pro děti od 6 do 18 měsíců a stužka na dudlík.


Nuk hrnek Trainer Cup 230ml
269 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

NUK Trainer Cup 230 ml nabízí měkké pítko, je bezpečný proti vytečení a vhodný pro děti od 6 měsíců. Díky ergonomicky tvarovaným držadlům se bude vašim malým pokladům snadno držet.


LOVI Nevylévací hrníček FOLKY 250ml
189 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nevylévací hrníček FOLKY 250ml s tvrdším oranžovým pítkem 12m+. Silikonový ventil umožňuje regulaci síly sání podle potřeby a věku dítěte. Hrníček neobsahuje BPA.


Canpol babies Nevylévací hrníček BUNNY & COMPANY 200 ml
109 Kč
+ doprava zdarma

Nevylévací hrníček je jedním z hrníčků z kolekce Haberman pro Canpol babies Obsahuje unikátní nevylévací ventil, který umožňuje dítěti samostatně pít bez rozlévání tekutiny. Je určen dětem starším 9-ti měsíců. Objem 200 ml.


Canpol babies Hrníček 360 Jungle
229 Kč
+ doprava zdarma

První hrníček, ze kterého bude vaše děťátko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Krásný design kolekce JUNGLE s motivem lemurů. Speciální těsnící systém umožní pití po celém obvodu hrníčku. Doporučeno pro děti od 6. měsíce. Objem 270ml. Neobsahuje BPA.


Twistshake Láhev pro děti 360ml 12+m
260 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Twistshake Láhev pro děti 360ml 12+m, která roste s Vaším dítětem – mění se pouze typy víček nebo saviček. Jedná se o nejdůmyslnější láhev na světě. Smíchejte oblíbené ovoce s vodou a protřepejte! Sledujte jak mixér ovoce během okamžiku vytvoří zdraví nápoj.


Twistshake Hrnek učicí 230ml 4+m
234 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Twistshake Učící hrnek 230ml 4+m, který roste s Vaším dítětem – mění se pouze typy víček nebo saviček. Jedná se o nejdůmyslnější láhev na světě. Smíchejte oblíbené ovoce s vodou a protřepejte! Sledujte jak mixér ovoce během okamžiku vytvoří zdraví nápoj.


Suavinex Druhá lahvička s oušky BOOO 270ml
309 Kč
+ doprava zdarma

Suavinex Druhá lahvička s oušky usnadňují přechod z kojenecké láhve na pití z hrníčku či sklenice. Druhá láhev má ergonomický tvar a držadla vhodná pro drobné dětské ruce, které umožní její snadné uchopení. Netekoucí savička zabraňuje vytékání tekutiny z lahvičky. Pro děti od 4 měsíců. Objem 270ml.


Suavinex 360 Hrníček BOOO
349 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Suavinex 360 Hrníček BOOO je perfektní pro učení samostatného pití pro batolata a přechod ke klasickému hrnečku, což je důležitým krokem ve vývoji dětí se naučit pít bez vaší pomoci. S tímto učícím hrnečkem si vaše dítko zlepší svoje schopnosti, protože hrneček umožňuje pít bez rozlití tekutiny z jakékoliv části horního okraje díky ventilu.


Canpol babies Láhev se širokým hrdlem Párty 240 ml
119 Kč
+ doprava zdarma

Tvarovaná polypropylénová láhev z kolekce Canpol babies PÁRTY o objemu 240 ml se velmi dobře plní, myje a drží při krmení. Láhev neobsahuje BPA. Vaše děťátko bude sát z této lahve stejně přirozeně jako od vašeho prsu.


Suavinex První lahvička s oušky BOOO 150ml
299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Suavinex První lahvička s oušky usnadňují přechod z kojenecké láhve na pití z hrníčku či sklenice. První láhev má ergonomický tvar a držadla vhodná pro drobné dětské ruce, které umožní její snadné uchopení. Netekoucí savička zabraňuje vytékání tekutiny z lahvičky. Pro děti od 4 měsíců. Objem 150ml.


LOVI Hrníček 360 JUNIOR 250ml RABBIT
259 Kč
+ doprava zdarma

První Hrníček 360 JUNIOR 250ml RABBIT, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 250ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


Lifefactory Dětská láhev 250 ml
397 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lifefactory Dětská láhev 250 ml je praktická stylová skleněná lahev na dětské nápoje, ideální pro každodenní použití. Snadná údržba, odolné borosilikátové sklo, neklouzavý obal z lékařského silikonu, lze mýt v myčce i vyvařit bez nutnosti snímání obalu. Pro děti od půl roku.


Lifefactory láhev klasický uzávěr 475 ml barevné varianty
499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Skleněná Lifefactory láhev s klasickým uzávěrem 475 ml na nápoje opatřená ochranným silikonovým obalem. Z několika barevných variant si vybere opravdu každý. Láhev je vyrobená sodnovápenatého skla bez BPA a PBS – nepřejímá pachy a zachovává původní chuť nápojů a potravin.


Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml krab
255 Kč

207 Kč
+ doprava zdarma

AVENT Hrneček pro první doušky Premium 260 ml krab je netekoucí dětský hrneček pro děti cca od 1 roku věku. Odolný i vůči rostoucím dětským zoubkům, s praktickými měkkými držadly. 0% BPA. Ideální první krok pro pití z hrnečku.


Twistshake Láhev pro batolata 300ml 8+m
247 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Twistshake Láhev pro batole 300ml 8+m, která roste s Vaším dítětem – mění se pouze typy víček nebo saviček. Jedná se o nejdůmyslnější láhev na světě. Smíchejte oblíbené ovoce s vodou a protřepejte! Sledujte jak mixér ovoce během okamžiku vytvoří zdraví nápoj.


Suavinex Hrníček s brčkem BOOO
329 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Suavinex Lahvička BOOO s brčkem je ideální, když vaše dítě roste a stává se samostatným. Systém proti rozlití tekutiny a zatahovací slámka činí hrníček vhodný pro domácí použití, ale také pro výlety a cestování. Lahvička má vhodný tvar pro drobné dětské ruce, který umožní její snadné uchopení. Měkká silikonová slámka chrání mléčné zuby a zároveň odolává prokousnutí.


Canpol babies Hrníček sportovní se slámkou a závažím 350ml
189 Kč
+ doprava zdarma

Nový systém slámky se závažím usnadní pití i dětem, které hrníček se slámkou při pití naklánějí. Závaží udrží slámku vždy ponořenou pod hladinu nápoje. Vhodné pro děti od 12m. Ideální na cestování nebo procházky. Objem 350 ml. Láhev neobsahuje BPA.


Suavinex Hrníček na učení BOOO
289 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Suavinex Hrníček na učení BOOOergonomický tvar a ouška, pro dobrý úchop. Ouška jsou odnímatelná pro přirozený přechod na běžný hrníček či sklenici. Nerozlitná savička zabraňuje odkapávání tekutiny a skvrnám. Tvrdost přizpůsobena proti prokousnutí, zároveň příjemná a bezpečná pro drobná dětská ústa a zoubky.


Canpol babies Láhev se širokým hrdlem Párty 120 ml
129 Kč

109 Kč
+ doprava zdarma

Tvarovaná polypropylénová láhev z kolekce Canpol babies PÁRTY o objemu 120 ml se velmi dobře plní, myje a drží při krmení. Láhev neobsahuje BPA. Vaše děťátko bude sát z této lahve stejně přirozeně jako od vašeho prsu.


Munchkin Latch - Hrneček pro první doušky 125ml
259 Kč
+ doprava zdarma

Exkluzivně

Zjednodušte si přechod od kojenecké lahve s Latch hrnečkem. Jeho hubička je na stejném harmonikovém základu jako Latch savičky, takže se pohybuje podle potřeb dítěte. Navíc má hrneček odpojitelná držátka.


LOVI Hrníček tréninkový RETRO 150ml 6m+
149 Kč
+ doprava zdarma

První Hrníček tréninkový RETRO 150ml 6m+, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 150ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


Lifefactory láhev klasický uzávěr 650 ml barevné varianty
597 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální skleněná Lifefactory láhev s klasickým uzávěrem 650 ml na nápoje opatřená ochranným silikonovým obalem. Láhev je vyrobená ze skla bez BPA a PBS. Sklo je nejvhodnější materiál pro uchování pokrmů, jelikož nepřejímá pachy a zachovává původní chuť nápojů a potravin.