AllServices Plácačka na mouchy a jiný hmyz
11 Kč

Plácačka na mouchy a jiný hmyz – využijte na mouchy a jiný létavý či lezoucí hmyz klasiku našich babiček – plácačku na mouchy. Ekologicky a levně likvidujte dotěrný hmyz Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

AllServices Past na myši dřevěná sklapovací
12 Kč

Past na myši – dřevěná sklapovací past na myši. Opatří se vhodnou návnadou, pak natáhne a zajistí. Jako návnadu lze použít sýr, salám, slaninu, oříšky, případně i sladce vonící potraviny. Umístění pasti je vhodné všude tam, kde se vyskytují myši, ale mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Papírna Moudrý Mololapka na potravinové moly 1 ks
16 Kč

Mololapka na potravinové moly – Jedná se o klasickou mucholapku, do které je přidany´ feromon na potravinové moly. Ten se z lepové plochy postupně uvolňuje a láká samečky čtyř druhů potravinovy´ch molů.

Živná sůl pro kvasinky
18 Kč

Živná sůl pro vinné kvasinky je komplexní činidlo na maximální stimulaci růstu a rozmnožování kvasinek v moštu.

PROPHER Feroset tetra
19 Kč

Slouží k signalizaci výskytu vajíček (pyralidae), jejichž housenky jsou významnými škůdci potravin rostlinného původu.

Vinné kvasinky
19 Kč

Aktivní sušené vinné kvasinky na kvašení moštu a rmutu.

Floraservis Mospilan 20 sp - více velikostí
21 Kč

Postřikový systémově působící insekticid ve formě vodou rozpustného prášku určen ý k hubení širokého spektra živočišných škůdců v ochraně rostlin, zejména působících škody sáním a požerem.

Papírna Moudrý Mololapka na šatní moly 1 ks
31 Kč

Mololapka na šatní moly - cílem lapače  je přerušení reprodukce šatních molů, a tím i napadení oděvů, kožichů a jiných textilií larvami. Mololapka je určena pro místa v domácnosti, kde se mohou vyskytovat šatní moly a je vhodná k ochraně oděvů, kožichů a jiných textilií.

BROS granule proti mravencům 60 g + 20 % ZDARMA
34 Kč

Bros granule proti mravencům - výrobek na likvidaci mravenců ve formě granulované návnady. Díky pečlivě vybraným složkám je výrobek pro hmyz velmi atraktivní, což zaručuje jeho vysokou účinnost již po prvním použití. Mravenci zanesou jed do hnízda, což vede k likvidaci celé kolonie.

BROS háček proti molům na oděvy - 1 ks
34 Kč

Háček proti molům -  tento háček účinně chrání vaše oděvy, látky a kožichy před poškozením moly. Závěs lze používat v šatnících, skříních, zásuvkách, kufrech apod. Závěs dává oděvům příjemnou levandulovou vůni a je vhodný do každé domácnosti.

BROS zrno na myši a potkany 100 g
38 Kč

BROS zrno na myši a potkany 100 g - jedová nástraha na bázi pečlivě vybraných chutných obilných zrn, pro hlodavce, které mají rádi zrní je velmi dobře stravitelná, obsahuje látku, která brání náhodného požití lidmi a domácími zvířaty

BASF Polyram wg - více velikostí
39 Kč

Postřikový fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelných granulí proti plísni bramborové v porostu brambor, strupovitosti u jádrovin, plísní révové v révě a rzi karafiátové na karafiátech.

Ekolas Deratizační stanička eris
40 Kč

Jednoduchá, bezpečná a hygienická aplikace vysoce účinných přípravků určených pro hubení myší, potkanů a krys. Uzamykatelná stanička, vhodná do interiéru a exteriéru. Po spotřebování nástrahy v staničke, je možné novou nástrahu do staničky doplnit.

BROS granule na myši a potkany 100 g
43 Kč

BROS granule na myší a potkany 100 g - oblíbený a osvědčený jed pro likvidaci myší uvnitř budov a hubení potkanů uvnitř i v okolí. Návnada v podobě sáčku s granulemi (vůně kukuřice) hlodavce silně láká a účinkuje již po prvním požití. Výjmečně atraktivní jed na myši a potkany s vůní zrna…

Floraservis Florapur
44 Kč

Přípravek neutralizuje zbytky pesticidů a hnojiv v postřikovači a tím snižují riziko nežádoucího poškození následně ošetřovaných rostlin.

BROS mucholapka na okno - 4 ks
44 Kč

Okenní mucholapka – mucholapka neobsahuje chemické insekticidy a použité lepidlo je odolné vůči UV záření, což zaručuje jeho dlouhodobou životnost. Díky barevnému vzoru na mucholapce je zachycený hmyz méně viditelný a to je v domácnosti velkou výhodou.

BROS sprej čištič mšic 250 ml
44 Kč

BROS sprej čištič mšic 250 ml – ekologický přípravek pro hygienu a čištění pokojových rostlin. Odstraňuje z rostlin mrtvé mšice, prach a usazeniny .

AGRO CS Sviluška STOP 2 x 2 g
50 Kč 47 Kč

AGRO Sviluška STOP je dlouhodobě působící kontaktní přípravek s hloubkovým účinkem proti sviluškám. Přípravek Nissorun 10 WP účinně působí na vajíčka, larvy a nymfy a dospělce sterilizuje. Dlouhodobě účinkuje na svilušky na jádrovinách, peckovinách, révě, okrasných rostlinách a dřevinách apod.

BROS náhradní náplň do pasti na octomilky - 15 ml
47 Kč

Náhradní náplň do pasti na octomilky -  díky náhradní náplni do lapače octomilek můžete jeho životnost prodloužit o dalších 30 dní. Náplň na hubení octomilek je 100% přírodní návnadový roztok a nepředstavuje riziko ani při použití v blízkosti potravin.

BASF Cabrio top - více velikostí
48 Kč

Postřikový fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelných granulí s lokálně systemickým účinkem proti plísni révové a padlí révovému.

BROS samolepka proti mouchám - 2 ks
48 Kč

Okenní samolepka – produkt ve formě dekorativní samolepky potažené aktivní složkou, která likviduje mouchy a ostatní létající hmyz a je vhodná také do dětských pokojů, protože obsahuje hořkou ochrannou látku, která brání náhodnému použití. Obrázek dekorativního motýla je pokryt aktivní l…

BASF Signum - více velikostí
50 Kč

Vynikající přípravek proti houbovým chorobám ovoce a zeleniny, vysoce účinný univerzální fungicid do peckovin.

AGRO CS Mšice - Molice STOP - více velikostí
55 Kč 52 Kč

AGRO Mšice – Molice STOP je velmi efektivní insekticid působící na všechna vývojová stadia škůdců. Přípravek Mospilan 20 SP působí jako dotykový a požerový jed. Má dlouhodobý reziduální (zbytkový) účinek.

Floraservis Kuprikol 50 - více velikostí
52 Kč

Fungicid do brambor, révy vinné a chmele,… Postřik proti houbovým chorobám – plíseň bramborová, plíseň na rajčatech, plíseň okurková, plíseň révová.

Formitox extra
53 Kč

Insekticidní nástraha k hubení mravenců pronikajících z venku budov.

SIRNÉ KNOTY 250g
53 Kč

Síra je důležitým prostředkem ošetřování moštu a vína. Sířením lze krátkodobě zamezit kvašení moštu.

Floraservis Agil 100 ec - více velikostí
53 Kč

Selektivní postřik na plevele ve formě emulgovatelného koncentrátu určený k postemergentnímu hubení plevelů, jednoděložných jednoletých a vytrvalých plevelů.

CHEMOBAL Křída ferdo plus
53 Kč

Insekticidní přípravek ve formě křídy. Slouží k ochraně proti mravencům v uzavřených prostorách.

BROS spirály proti komárům 10 ks
53 Kč

BROS spirály proti komárům 10 ks – dým z doutnající spirály účinně odpuzuje obtěžující komáry a muchničky. Svítící spirála chrání během letních večerů po mnoho hodin (až 8 hodin). Je vhodný pro venkovní použití.  

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ochrana rostlin.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ochrana rostlin výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ochrana rostlin akce.