BROS past na octomilky + náplň 15 ml - 1 ks
109 Kč

Past na octomilky – past na monitorování přítomnosti octomilky obecné. Hmyz je do pasti nalákán atraktantem a díky speciálnímu provedení pasti zůstává uvnitř. Produkt je možné použít ve vnitřních i venkovních prostoráchNeobsahuje insekticidy.

BROS háček proti molům na oděvy - 1 ks
34 Kč

Háček proti molům -  tento háček účinně chrání vaše oděvy, látky a kožichy před poškozením moly. Závěs lze používat v šatnících, skříních, zásuvkách, kufrech apod. Závěs dává oděvům příjemnou levandulovou vůni a je vhodný do každé domácnosti.

BROS zrno na myši a potkany 100 g
38 Kč

BROS zrno na myši a potkany 100 g - jedová nástraha na bázi pečlivě vybraných chutných obilných zrn, pro hlodavce, které mají rádi zrní je velmi dobře stravitelná, obsahuje látku, která brání náhodného požití lidmi a domácími zvířaty

BROS hasičák na vosy a sršně - 300 ml
97 Kč

Hasičák na vosy – výrobek na likvidaci vosích a sršních hnízd lze díky své speciální konstrukci ventilu možné aplikovat z velmi bezpečné vzdálenosti, až 5 m, což snižuje riziko přímého kontaktu s hmyzem. Výrobek účinkuje okamžitě a zachovává si účinnost po několik dní.    

BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 +100 ml
88 Kč

BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 +100 ml – odpuzovač krtků, psů a koček ve formě prášku zajišťuje dokonalou ochranu zahrad a dětských hřišť. Zápach účinně odpuzuje zvířata, ale není nepříjemný pro lidi.

BROS spirály proti komárům 10 ks
53 Kč

BROS spirály proti komárům 10 ks – dým z doutnající spirály účinně odpuzuje obtěžující komáry a muchničky. Svítící spirála chrání během letních večerů po mnoho hodin (až 8 hodin). Je vhodný pro venkovní použití.  

BROS BROS proti molům šatním
68 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoce účinný prostorový sprej na hubení šatních molů. Přípravek působí na dospělé moly i jejich larvy.

BROS granule na myši a potkany 100 g
43 Kč

BROS granule na myší a potkany 100 g - oblíbený a osvědčený jed pro likvidaci myší uvnitř budov a hubení potkanů uvnitř i v okolí. Návnada v podobě sáčku s granulemi (vůně kukuřice) hlodavce silně láká a účinkuje již po prvním požití. Výjmečně atraktivní jed na myši a potkany s vůní zrna…

BROS přípravek proti mechům, řasám a lišejníku - 500 ml
113 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bros přípravek proti mechům, řasám a lišejníku – přípravek je určen k odstraňování mechu, lišejníku a řas ze stavebních prvků, jako jsou zdi, ploty, terasy, dlažba, náhrobní kameny apod.      

BROS karbid granulátor 500 g
81 Kč

BROS karbid granulátor 500 g – granulovaný prostředek určený k plašení krtků a odpuzování. Je určen k ochraně zahrad, v areálech letišť, zemních hydrologicko-technických konstrukcí a sportovních objektů.

BROS mucholapka na okno - 4 ks
44 Kč

Okenní mucholapka – mucholapka neobsahuje chemické insekticidy a použité lepidlo je odolné vůči UV záření, což zaručuje jeho dlouhodobou životnost. Díky barevnému vzoru na mucholapce je zachycený hmyz méně viditelný a to je v domácnosti velkou výhodou.

BROS náhradní náplň do pasti na octomilky - 15 ml
47 Kč

Náhradní náplň do pasti na octomilky -  díky náhradní náplni do lapače octomilek můžete jeho životnost prodloužit o dalších 30 dní. Náplň na hubení octomilek je 100% přírodní návnadový roztok a nepředstavuje riziko ani při použití v blízkosti potravin.

BROS nástraha na mravence 10 g - 1 ks
67 Kč

Bros nástraha na mravence – gel v nástrahové stanici pro likvidaci mravenců zahradních ve vnitřních prostorách, balkónech, terasách, chodnících nebo příjezdových cestách. Gel účinně láká mravence dovnitř a odtud je jed hmyzem zanesen do mraveniště, kde zlikviduje celou kolonii.    

BROS sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu - 400 ml
71 Kč

Sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu – univerzální sprej s vysokou účinností pro likvidaci létajícího a lezoucího hmyzu ve vnitřních prostorách. Výrobek obsahuje elektrostatické částice, které podstatně zvyšují jeho účinnost.

BROS elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní pro děti 40 ml
166 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BROS elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní pro děti 40 ml - náhradní tekutá náplň s obsahem insekticidního přípravku pro Elektrický odpařovač proti komárům pro děti do zásuvky. Náplň o objemu 40ml vystačí až na 60 klidných nocí bez komářího bzukotu a štípanců.

BROS Insekticid BROS zelená síla proti komárům a klíšťatům - 50 ml
59 Kč

Bros zelená síla proti komárům a klíšťatům – kapalina na bázi rostlinných složek odpuzuje komáry, muchničky a klíšťata. Tento produkt neobsahuje DEET , má příjemnou čerstvou vůni a nezanechává na oblečení nebo pokožce masné skvrny. Účinná ochrana po dobu 6 hodin okamžitě po aplikaci!

BROS náplň do elektrického strojku proti komárům 40 ml
99 Kč

BROS náplň do elektrického strojku proti komárům 40 ml -  náhradní náplň do elektrického odpařovače je tekutá náplň do odpařovače je určená k ochraně místností proti komárům, mouchám a jinému létajícímu hmyzu.

BROS oboustranně lepový pás 5 m
72 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BROS oboustranně lepový pás 5 m – Zastavte housenky dřevokazných motýlů a další hmyz v poškozování okrasných i ovocných dřevin s lepovým pásem BROS. Přípravek slouží k sledování výskytu škodlivých housenek. Zároveň jim zabraňuje v okusování dřevin a v jejich dalším rozmnožování.

BROS samolepka proti mouchám - 2 ks
48 Kč

Okenní samolepka – produkt ve formě dekorativní samolepky potažené aktivní složkou, která likviduje mouchy a ostatní létající hmyz a je vhodná také do dětských pokojů, protože obsahuje hořkou ochrannou látku, která brání náhodnému použití. Obrázek dekorativního motýla je pokryt aktivní l…

BROS elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní 40 ml
140 Kč

BROS elektrický  odpařovač proti komárům s tekutou náplní 40 ml – je určen k ochraně místnosti proti komárům, mouchám a jinému létajícímu hmyzu. Insekticidní páry z náplně chrání místnost před komáry po celou noc s vydrží po dobu 60 dní.  Součástí balení je náhradní tekutá náplň.

BROS spray proti komárům a vosám pro děti 90 ml
72 Kč

BROS spray proti komárům a vosám pro děti 90 ml - sprej s příjemnou vůní a ochranou před štípnutím od komárů a před bodnutím vosou, který je vhodný zejména pro alergiky, pro osoby s citlivou pokožkou a děti starší než jeden rok.

BROS sprej na oděvy proti klíšťatům - 90 ml
72 Kč

Bros sprej na oděvy proti klíšťatům – tento inovativní prostředek vás ochrání před klíšťaty a onemocněními, které přenáší, jako jsou například lymská borelióza nebo klíšťová encefalitida.

BROS BROS LAPAČ VOS A MUCH s přípravkem
154 Kč

Slouží k chytání vos v místnosti. Lapače zavěste v určité vzdálenosti od místa relaxace, terasy, otevřeného okna tak, aby hmyz prolétal kolem, než dorazí k místu, které chcete chránit.

BROS granule proti mravencům 60 g + 20 % ZDARMA
34 Kč

Bros granule proti mravencům - výrobek na likvidaci mravenců ve formě granulované návnady. Díky pečlivě vybraným složkám je výrobek pro hmyz velmi atraktivní, což zaručuje jeho vysokou účinnost již po prvním použití. Mravenci zanesou jed do hnízda, což vede k likvidaci celé kolonie.

BROS Insekticid BROS zelená síla proti komárům a klíšťatům - 90 ml
83 Kč

Bros zelená síla proti komárům a klíšťatům – kapalina na bázi rostlinných složek odpuzuje komáry, muchničky a klíšťata. Tento produkt neobsahuje DEET , má příjemnou čerstvou vůni a nezanechává na oblečení nebo pokožce masné skvrny. Účinná ochrana po dobu 6 hodin okamžitě po aplikaci!

BROS Insekticid BROS zelená síla proti mouchám a komárům - 300 ml
79 Kč

Bros zelená síla proti mouchám a komárům – sprej na bázi rostlinného původu pyrethru – insekticidu, získaného z květů dalmatských chryzantém je vhodný na likvidaci much, komárů, vos a dalšího létajícího hmyzu v interiérech. Proč zelená síla?

BROS sprej čištič mšic 250 ml
44 Kč

BROS sprej čištič mšic 250 ml – ekologický přípravek pro hygienu a čištění pokojových rostlin. Odstraňuje z rostlin mrtvé mšice, prach a usazeniny .

BROS sprej proti mouchám a komárům - 400 ml
72 Kč

Sprej proti mouchám a komárům – produkt ve formě spreje pro likvidaci létajícího hmyzu ve vnitřních prostorách s velmi vysokým účinkem. Kombinace několika látek zaručuje okamžitý účinek produktu a smrtící účinek proti mouchám a komárům, tzv knock-down effect.

BROS sprej proti mravencům - 150 ml
58 Kč

Bros sprej proti mravencům – sprej účinně likviduje všechny druhy mravenců a jeho speciální složení zaručuje okamžitou likvidaci hmyzu se smrtícím účinkem knock-down a také má dlouhodobý účinek v místě použití.    

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ochrana rostlin.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ochrana rostlin výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ochrana rostlin akce.