Živná sůl pro kvasinky
18 Kč
+ doprava zdarma

Živná sůl pro vinné kvasinky je komplexní činidlo na maximální stimulaci růstu a rozmnožování kvasinek v moštu.

BACTI ZA ZAZIMOVAČ žump a septiků
230 Kč
+ doprava zdarma

Bacti ZA zazimovač žump a septiků je prostředek určený pro rozklad organických nečistot, usazenin a kalů v žumpách a septicích. Dávkuje se jednorázově před zimou a udrží Váš septik čistý během celé zimy. Přípravek je ideální na chaty, chalupy a místa, kde není možnost během zimy ošetřovat Váš septik

Vinné kvasinky
19 Kč
+ doprava zdarma

Aktivní sušené vinné kvasinky na kvašení moštu a rmutu.

Floraservis ENVISEP - žumpy, septiky
114 Kč
+ doprava zdarma

Prostředek určený k rozkladu organických nečistot v žumpách a septicích. V každém gramu přípravku se nachází 5 bilionů bakterií, které dokáží efektivně rozložit veškerý organický odpad.

Bacti SO sifony-odpady - více velikostí
89 Kč
+ doprava zdarma

Přírodní bakteriální-enzymatický výrobek pro zkapalnění organických nečistot a usazenin v sifonech a odpadních potrubích s funkcí odstranění zápachu.

Floraservis Žumpur - více velikostí
73 Kč
+ doprava zdarma

Biologický a ekologický přípravek určený pro zkapalnění organické hmoty. Směs enzymů a bakterií do septiků, jímek, odpadních nádrží a žump, které výrazně snižují zápach, čištění a údržbu. Přípravek je vhodný také pro čištění odpadních vod.

Floraservis ENVILINE - odpady, sifony
106 Kč
+ doprava zdarma

Přípravek slouží k efektivnímu uvolnění ucpaného odpadního potrubí. Bakterie aplikované přes umyvadlo, dřez, vanu nebo sprchový kout se usadí v potrubí, kde postupně zlikvidují veškerý organický odpad, tvořen zejména tuky a zbytky potravin.

Tükrös na čeření vína
104 Kč
+ doprava zdarma

Minerální čeřič vína Tükrös obsahuje směs minerálů vulkanického původu, které víno nejen dokonale vyčistí, ale také obohatí o biologicky důležité stopové prvky.

Floraservis ENVIFISCH - akvária
89 Kč
+ doprava zdarma

EnviFish produkuje biologicky čistou vodu v akváriích. Přípravek je směsí enzymů a mikrobů speciálně určených pro čištění akvárií. Každý gram obsahuje přibližně jeden bilion vybraných bakterií a enzymů.

Bio Baktoma 4v1 Bakteriální směs
366 Kč

100% přírodní bakteriální směs pro žumpy -septiky, sifony, domovní čističky odpadních vod a suché záchody.

  • Odebere zápach ze septiku nebo žumpy -Rozloží usazeniny a kaly -Jméno tuhý organický odpad na vodu -Rozloží i toaletní papír Šetří peníze za vývoz septiku či žumpy -Nepretržité čištění s
Floraservis ENVIWASTE - domovní ČOV
114 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prostředek určený k rozkladu organických nečistot v domovních čistírnách odpadních vod. Zajistí bezporuchový chod čistírny odpadních vod, předchází ucpávání potrubí a zamezí tvorbě nepříjemných pachů.

BACTI ZR ZAZIMOVAČ jezírek a rybníčků
517 Kč
+ doprava zdarma

Pro zimní ošetření Vašeho jezírka nebo rybníčku. Přírodní bakteriální-enzymatický výrobek pro udržení čistých rybníků a jezírek bez řas, zelené vody a organického znečištění.

Bio Baktoma UK Bakteriální směs
366 Kč

100% přírodní bio-aktivní směs pro váš kompost.

  • Přírodní bio-enzymatický výrobek pro urychlení zrání vašeho zahradního kompostu při kompletním zachování živin. Zachovávají výživové hodnoty kompostu Vhodný pro veškerý rostlinný a domácí bio odpad -Kompostuje bez zápachu a plísní -Kvalitní kompo
Floraservis ENVIDRY - suché WC
114 Kč
+ doprava zdarma

Prostředek určený k rozkladu organických nečistot v suchých záchodech. V každém gramu přípravku se nachází 5 bilionů bakterií, které dokáží efektivně rozložit veškerý organický odpad uvnitř suchého WC.

Floraservis ENVIPOND - jezírka
154 Kč
+ doprava zdarma

Přípravek je určen k čištění jezírek, zamezení tvorby řas a projasnění vody. EnviPond obsahuje bakterie do jezírek, je vynikající na nastartování jezírka a biologických filtrací.

Floraservis Latrin
158 Kč
+ doprava zdarma

Biologický a ekologický přípravek LATRIN rozpouštějící a degradující fekálie v suchým záchodě nebo hnojništi. Směs enzymů a bakterií zamezuje tvorbě zápachu.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ochrana rostlin.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ochrana rostlin výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ochrana rostlin akce.