AgroBio Atak fumigátor
438 Kč

Insekticidní dýmovnice určená k hubení škodlivého a obtížného hmyzu v uzavřených prostorách.

Floraservis Vertimec 018 ec - více velikostí
123 Kč

Postřikový insekticidní a akaricidní přípravek ve formě emulgovatelného koncentrátu určený k hubení svilušky chmelové ve chmelu, svilušek, vrtalek (Liriomyza spp.) a třásněnek včetně třásněnky západní v okrasných rostlinách, okurce, paprice a rajčeti.

UNICHEM RATIMOR měkká návnada Brodifacoum
79 Kč

Ratimor měkká návnada je požerový jed na myši, krysy a potkany. Návnada určená na hubení hlodavců, ve formě měkké návnady (polštářky s pastou ve speciální filtrační fólii).

Floraservis Neemazal ts - více velikostí
316 Kč

Přípravek proti mšicím, vrtalkam, pilatkám, třásněnky, molice, sviluškám, zobonosce a podkopníčekom ve formě rostlinného extraktu ze semen tropického stromu Antelaea Azadirachta.

Floraservis Hf mycol
193 Kč

Biologický přípravek, směs rostlinných výtažků a rostlinných olejů fenyklu, které zvyšují vnitřní odolnost rostlin proti padlí a plísni šedé.

Bacti ZS žumpy-septiky - více velikostí
88 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Biologický a ekologický přípravek do žump, septiků, potrubí a čističek, latrín. Odstraňuje zápach, rozkládá fekálie.

Floraservis Imidasect
218 Kč

Nástraha ve formě gelu k přímému použití proti rusů domácích (Blattella germanica), šváb obyčejnému (Blatty orientalis), šváb hnedopásavému (Supella longipalpa), šváb americkému (Periplaneta amaricana) a jejich nymfám.

Vinné kvasinky
19 Kč

Aktivní sušené vinné kvasinky na kvašení moštu a rmutu.

Bacti SO sifony-odpady - více velikostí
89 Kč

Přírodní bakteriální-enzymatický výrobek pro zkapalnění organických nečistot a usazenin v sifonech a odpadních potrubích s funkcí odstranění zápachu.

Forestina Biool
106 Kč

Prostředek s fyzikálním působením na živočišné škůdce. Účinkuje na: molice, housenky, svilušky, mšice, třásněnky, puklice a mnoho dalších škůdců.

Bayer Garden Previcur energy zelenina
104 Kč

Systémový kombinovaný fungicidní přípravek působící proti půdním a listovým chorobám, které způsobují padání klíčních rostlin, nekrózy kořenů, pat stonků a choroby nadzemních částí rostlin.

Ekolas Deratizační stanička beta
171 Kč

Jednoduchá, bezpečná a hygienická aplikace vysoce účinných přípravků určených pro hubení myší, potkanů a krys. Uzamykatelná stanička, vhodná do interiéru a exteriéru. Po spotřebování nástrahy v staničke, je možné novou nástrahu do staničky doplnit.

Floraservis Mospilan 20 sp - více velikostí
21 Kč

Postřikový systémově působící insekticid ve formě vodou rozpustného prášku určen ý k hubení širokého spektra živočišných škůdců v ochraně rostlin, zejména působících škody sáním a požerem.

Floraservis Rootmost - více velikostí
88 Kč

RootMost je přírodní kořenový stimulátor na bázi mořských řas bohatý na bioaktivní látky, které výrazně podporuj tvorbu kořenového systému a jemného kořenového vlásnenia.

UNICHEM Ratimor plus granule bromadiolón
70 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rodenticid ve formě granulí je kvůli svému složení vhodný především k likvidaci domácích myší a černých a šedých potkanů ​​v obytných prostorech a hospodářských budovách.

BROS BROS proti molům šatním
68 Kč

Vysoce účinný prostorový sprej na hubení šatních molů. Přípravek působí na dospělé moly i jejich larvy.

Bayer Předjarní postřik - více velikostí
91 Kč

Předjarní postřik představuje kombinaci přípravků Mero Stefes a Karate Zeon 5 CS určená na jarní ošetření ovocných a okrasných dřevin proti přezimujícím škůdcům (např. mšice, sviluška ovocný, měřit jabloňový, štítenky, atd.).

Floraservis MOSPILAN 20 SP rozprašovač
66 Kč

Postřikový systémově působící insekticid v rozprašovači určen ý k hubení širokého spektra živočišných škůdců v ochraně rostlin, zejména působících škody sáním a požerem.

Floraservis GENERATION PAT měkká návnada
61 Kč

Nový přípravek proti hlodavcům se zcela novou účinnou látkou, bez existující rezistence u myší a potkanů, ve formě měkké návnady (polštářků).

Ekolas Deratizační stanička eris
40 Kč

Jednoduchá, bezpečná a hygienická aplikace vysoce účinných přípravků určených pro hubení myší, potkanů a krys. Uzamykatelná stanička, vhodná do interiéru a exteriéru. Po spotřebování nástrahy v staničke, je možné novou nástrahu do staničky doplnit.

UNICHEM EFFECT univerzální insekticid - aerosol
113 Kč

Účinný prostředek s okamžitým působením, který nás spolehlivě ochrání před mouchami a komáry nebo vosami, působí také proti molům, muškám, roztočům a lezoucímu hmyzu (mravenci, šváby, rybenky, rusy,…).

Neudorff Loxiran mravenčí bufet
219 Kč

Doplňovací návnadová dóza s přírodním insekticidem je určena k odstranění mravenců na terasách, balkonech a obytných prostorech.

Kretox odpuzovač krtků
185 Kč

Tekutý biocidní přípravek na odpuzování krtků je určen k ochraně zahrad, sportovních ploch apod.

Bayer Garden Teldor 500 sc - více velikostí
139 Kč

Postřikový fungicidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu k ochraně révy vinné a jahodníku proti plísni šedé a peckovin proti moniliovým hnilobám.

PROPHER STOPSET ŽLUTÉ lepové desky
63 Kč

Lepové desky na odchyt škodlivého hmyzu, jako jsou molice, smútivky, vrtule, létající image mšic, dřepčíci, minující motýli, třásněnky, zobonosek.

Floraservis Žumpur - více velikostí
73 Kč

Biologický a ekologický přípravek určený pro zkapalnění organické hmoty. Směs enzymů a bakterií do septiků, jímek, odpadních nádrží a žump, které výrazně snižují zápach, čištění a údržbu. Přípravek je vhodný také pro čištění odpadních vod.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ochrana rostlin.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ochrana rostlin výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ochrana rostlin akce.