Simple Solution Enzymatický odstraňovač zápachu a nečistot pro psy 750ml

Simple Solution Enzymatický odstraňovač zápachu a nečistot pro psy 750ml

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.
Přípravek k odstranění zápacha a nečistot pro psy. Vhodný na pelíšky, pohovky, polstrování auta, koberce, čalounění, textil.
Celý popis
219 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
195 Kč
Od prodejce MALL

Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 993354

Popis

Enzymatický odstraňovač zápachu a nečistot pro psy

– Unikátní pro-bakterie, které produkují čisticí enzym

 • Vyvinuto speciálně k odstranění nečistot a zápachu jako jsou psí moč, výkaly a zvratky
 • Odstranění zápachu působí preventivně proti dalšímu značkování
 • Bezpečné používání kolem domácích mazlíčků i dětí při dodržení návodu k použití

Vhodné povrchy:

 • Pelíšky, pohovky, polstrování auta, koberce, čalounění, textil

Nevhodné povrchy:

 • Kůže, vlna

Funguje na tyto nečistoty:

 • Moč, výkaly, zvratky, krev, struvity, špína, káva, džus, víno, jídlo, tráva.

Většina čisticích prostředků na trhu obsahuje detergenty a fosfáty, které pouze maskují zápach vůněmi nebo odstraňují nečistoty. Po čase se ale špína a zápach vrátí. Simple Solution se liší využíváním pro-bakterií produkujících enzymy. Enzymy se aktivují až kontaktem se špínou nebo zápachem, jen tehdy pro-bakterie produkují enzymy rozkládající organické látky, které zcela zničí nečistoty. Úplné odstranění skvrn a pachu omezuje např. další přeznačkovávání stejného místa.

 • Obsahuje unikátní pro-bakterie produkující enzymy rozkládající nečistoty jako jsou moč, výkaly nebo zvratky
 • Při dodržení návodu je bezpečné využívání v okolí domácích mazlíčků a dětí.

Návod k použití:

Před použitím odstraňte možnou část nečistoty, protřepejte sprej a otestujte reakci s barvou na málo viditelné části čištěného povrchu. Nepoužívejte na vlnu nebo kůži.

 • Aplikujte sprej na znečistěné místo, aby byl povrch zcela nasycen tekutinou. Při čištění koberce aplikujte na 2× větší oblast kvůli možnému rozšíření nečistoty.
 • Vyčkejte 10 minut než enzymy rozloží organické proteiny. Poté vysajte přebytečnou tekutinu tkaninou, která neobarví povrch.
 • Nechte místo přirozeně uschnout (24 – 48h). Po uschnutí zmizí skvrny i zápach.

Když místo uschne a pach přetrvává, pravděpodobně se prostředek nedostal ke zdroji zápachu. Aplikujte znovu v dostatečném množství, aby se tekutina dostala k místu původu zápachu.

Stroje na čištění koberců: Extrémně znečištěná místa ošetřujte jednotlivě. Pro ostatní oblasti přidejte 120 ml na každé 4 l čistící tekutiny na koberce.

Ošetření textilu před praním: Aplikujte na postiženou oblast a nechte působit 10 minut před praním.

Pro čištění pevných povrchů jako jsou dřevěné podlahy, dlaždice a lino použijte Simple Solution Hardfloor Stain + Odour Remover.

Složení:

 • Aniontové povrchově aktivní látky max. 5%, vůně, hexyl cinnamal. Čištěná voda, přírodní nepatogenní bakterie, denaturovaný ethanol.

Varování:

 • Vyvarujte se kontaktu s očima. Při zasažení proplachujte oko vodou 15 minut, při přetrvání problému vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte prostředky mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

Doporučujeme dokoupit: