10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
TrueLife Invio BW Double TrueLife Invio BW Double
TrueLife Invio BW Double

Multifunkční ohřívačka a sterilizátor v jednom TrueLife Invio BW double je určen pro 2 kojenecké lahve. Kromě funkce rychlého ohřevu mléka a dětských příkrmů je ohřívač také vybaven praktickou funkcí sterilizace.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
TrueLife Invio BW Single TrueLife Invio BW Double
TrueLife Invio BW Single

Elektrická ohřívačka TrueLife Invio BW single je vybavena vysokorychlostním a rovnoměrným ohříváním, několika úrovněmi preferované teploty a funkcí Keep Warm pro dlouhodobé udržení teploty. To vše za tichého chodu a se snadnou údržbou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LOVI Ohřívač lahví TrueLife Invio BW Double
LOVI Ohřívač lahví

Ohřívač lahví LOVI 4 v 1 – ohřívá, udržuje teplotu, rozmrazuje a sterilizuje párou. Rychlé a rovnoměrné ohřátí. Intuitivní ovládání na přehledné obrazovce. 4 funkce ve třech módech. BOTTLE, HOT, DINNER . Univerzální – kompatibilní s většinou kojeneckých lahví dostupných na trhu. Bezpečný – automatické vypnutí při absenci vody v režimu HOT. V balení odměrka na vodu. Moderní design.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tommee Tippee Ohřívačka kojeneckých lahví Easi-Warm Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka
Tommee Tippee Ohřívačka kojeneckých lahví Easi-Warm

Ohřívačka Tommee Tippee Easi-Earm umožňuje rychlé a pohodlné ohřívání kojeneckých lahviček a skleniček s příkrmy. Přístroj ohřívá mléka i příkrmy na teplotu těla bez rizika ohřátí na příliš vysokou teplotu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka
Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka

Vždy dávkuje specifický poměr receptury a vody přímo pro vaši značku/typ receptury. Funguje se všemi typy a tvary lahví do výšky 16 cm. Snadno se čistí, všechny odnímatelné části jsou vhodné do myčky na nádobí. Jednoduché nastavení a použití se všemi digitálními ovládacími prvky.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Babymoov Cestovní ohřívač Moov & Feed Mineral Beige Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka
Babymoov Cestovní ohřívač Moov & Feed Mineral Beige

Ohřívá mateřské i kojenecké mléko pro miminko – ohřívač Babymoov Cestovní ohřívač Moov & Feed Mineral Beige je vybavený topným tělesem z nerez oceli, bezpečným víkem se zámkem i 2500mAh nabíjecí baterií a jistě ho ocení všichni moderní rodiče. Objem ohřívače je 340 ml.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Babymoov Milky Now Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy Premium
Babymoov Milky Now

Ohřívač a dávkovač vody Milky Now značky Babymoov je praktickou pomůckou pro rodiče. Používání ohřívače vám urychlí a usnadní přípravu mléka či čaje pro vaše dítě. S funkcí udržování teploty vody můžete láhev připravit okamžitě kdykoliv během dne i noci.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Baby Brezza Instant Formula Warmer – ohřívač vody Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy Premium
Baby Brezza Instant Formula Warmer – ohřívač vody

BabyBrezza Instant Warmer je revoluční způsob, jak okamžitě připravit teplou kojeneckou láhev v 1 jednoduchém kroku. Okamžitý ohřívač vydává teplou vodu na požádání a udržuje požadovanou teplotu vody celý den a noc – takže je vždy připraven, když ji potřebujete.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy Premium Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy Premium
Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy Premium

Rychlý ohřívač lahví Philips AVENT SCF358 je připraven k použití za pouhé 3 minuty. Ohřívač brání přehřátí mléka a dětské stravy, ideální teplotu udrží až 60 minut. Je vybaven také praktickou funkcí rozmrazování zásobníků na mléku a pokrmy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy rychlý SCF355 Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy rychlý SCF355
Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy rychlý SCF355

Ohřívač lahví a dětské stravy značky Philips AVENT rychle a bezpečně ohřeje mateřské mléko, sušené mléko i dětské příkrmy. Technologie ohřevu teplé lázně, která ohřívá láhev na mléko. Přístroj disponuje i funkcí rozmrazování, což se hodí při nutnosti rozmrazit dítěti jeho pokrm nebo mléko.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Baby Brezza Safe+Smart – ohřívač lahví Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy rychlý SCF355
Baby Brezza Safe+Smart – ohřívač lahví

Jednoduché rozmrazování: Bezpečné rozmrazování zmraženého mateřského mléka v sáčcích. Snadno použitelný ovládací panel umožňuje nastavení ohřívače, ať už do něj vložíte studené mléko nebo mléko pokojové teploty.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Lionelo Ohřívačka Therm up GO Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy rychlý SCF355
Lionelo Ohřívačka Therm up GO

Praktický přenosný ohřívač láhví od značky Lionelo ideální na procházky nebo cestování. Pasuje na většinu láhví a udrží teplotu mléka až 24 hodin.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL