Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Janod Námořní plavba 2v1 300 dílků NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost L (18/24m+), NATURALS LATTE, GOTS
Janod Námořní plavba 2v1 300 dílků

Dvojité puzzle od firmy Janod – námořní plavba zaoceánskou lodí. Plujte ve dne společně se 100 kousků puzzle, ale také v noci s 200 kousky puzzle. Objevujte, co se děje na velké lodi plující přes moře přes den. Jak se kdo baví. Tančí se, jí se, koupou se lidé v bazénu?

můžete mít 30.3.

Hess Chrastítko přírodní – šedá NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost L (18/24m+), NATURALS LATTE, GOTS
Hess Chrastítko přírodní – šedá

Vysoce kvalitní dřevěné chrastítko povzbuzuje fantazii a zaujme svým moderním designem. Hravým způsobem trénuje obratnost dítěte.

můžete mít 30.3.

NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost L (18/24m+), NATURALS LATTE, GOTS NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost L (18/24m+), NATURALS LATTE, GOTS
NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost L (18/24m+), NATURALS LATTE, GOTS

Prémiové dětské spací pytle ušité ze 100% organické bavlny s certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard). Organická bavlna poskytuje vynikající propustnost vzduchu, čímž se snižuje nebezpečí přehřátí. Vysoce kvalitní organická bavlna s certifikátem GOTS je šetrná k dětské pokožce.

můžete mít 30.3.

Janod Atelier Sada Maxi Malování s čísly Jednorožci 7+ Těhotenská rolnička MummyBell těhotenská rolnička neboli mexická bola Poselství - metalická zelená
Janod Atelier Sada Maxi Malování s čísly Jednorožci 7+

Malování podle čísel nejvíce připomíná omalovánky, jak je známe ještě ze školky. Samozřejmě, že ne úplně stejné. Místo barevného vzoru, který byste měli obkreslit, dostanete jen plátno s očíslovanými ploškami. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete k vybarvení dané plošky.

můžete mít 30.3.

Těhotenská rolnička MummyBell těhotenská rolnička neboli mexická bola Poselství - metalická zelená Těhotenská rolnička MummyBell těhotenská rolnička neboli mexická bola Poselství - metalická zelená
Těhotenská rolnička MummyBell těhotenská rolnička neboli mexická bola Poselství - metalická zelená

Těhotenská rolnička neboli mexická bola je určená pro nastávající maminky, které tento šperk nosí na svém bříšku. Při chůzi tato rolnička vydává uklidňující a jemný zvuk, ten je miminko schopné vnímat už od 20 týdne těhotenství.

můžete mít 30.3.

Little Dutch Dětský kufr s kolečky Květiny a motýli Těhotenská rolnička MummyBell těhotenská rolnička neboli mexická bola Poselství - metalická zelená
Little Dutch Dětský kufr s kolečky Květiny a motýli

Krásný a praktický dětský kufr na kolečkách je ideální zavazdlo na dovolenou i na přespání vašeho dítěte u babičky s dědou či u kamaráda. Kufr nabízí dostatek místa na oblečení, plyšovou hračku i další nezbytnosti. Vnitřní kapsa na zip na víku kufru umožňuje bezpečné uložení drobností.

můžete mít 30.3.

Djeco Kufřík pro malé parádnice Djeco Gigant puzzle Henri a kamarádi
Djeco Kufřík pro malé parádnice

Roztomilý kufřík plný důležitých parádnických kousků, které tak budou mít malé slečny vždy po ruce. Designéři Monica San Cristobal a Christophe Gilet připravili pro milovnice šperků opravdovou lahůdky. Všechno, co si malá parádnice může přát v praktickém kufříku.

Rozměr balení: 22 × 15,85 × 7,5 cm

můžete mít 30.3.

Little Dutch plyšová knížka Husa Djeco Gigant puzzle Henri a kamarádi
Little Dutch plyšová knížka Husa

Plyšová knížka Little Dutch Husa se spoustou aktivit, které napomáhají rozvíjet smysly, koordinaci a fantazii miminka. Měkoučká knížka obsahuje nejen plno šustících štítku a tkaniček, ale také bezpečné zrcátko. Plyšová knížka je ideální pro rozvoj jemné motoriky očí a rukou.

můžete mít 30.3.

Djeco Gigant puzzle Henri a kamarádi Djeco Gigant puzzle Henri a kamarádi
Djeco Gigant puzzle Henri a kamarádi

Šest obrázků zvířátek se třemi druhy obtížnosti dle počtu složených dílků 9, 12, 15. Děti rozvíjí jemnou motoriku, prostorové vnímání a mají radost, když zvládají obtížnější úkoly. Rozměry dílků jsou přibližně 10cm a dětem se s nimi dobře pracuje. Pro děti od 3 let. Rozměry balení 33,5 × 25,5 × 6cm.

můžete mít 30.3.

NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost XL (vel. 92/110) NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost XL (vel. 92/110)
NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost XL (vel. 92/110)

Natulino ® Little Warkers je jedinečný spací pytel pro děti se speciálně navrženým tvarem nohavic. Spacáček s nohavičkami je ideální jak pro batolata, která dělají první krůčky, tak pro malé průzkumníky, kteří milují stát ve své postýlce nebo objevovat svět při chůzi po pokoji.

můžete mít 30.3.

Little Dutch Hrnek s brčkem 300 ml 9m+ Námořnický záliv NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost XL (vel. 92/110)
Little Dutch Hrnek s brčkem 300 ml 9m+ Námořnický záliv

Hrnek s krásným potiskem má zaklepávací měkké brčko, které brání vytečení obsahu hrnku při přenášení. Hrnek je součástí designové kolekce hraček a doplňků pro děti Little Dutch Námořnický záliv. Hrnek je snadné rozebrat a umýt v myčce včetně silikonového brčka.

můžete mít 30.3.

Djeco Šablony divoká zvířata NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost XL (vel. 92/110)
Djeco Šablony divoká zvířata

Pět obrázků – šablon zvířat – slona, lva, antilopy, zebry a kajmana, které děti díky šabloně jednoduše namalují. Sada obsahuje 5 šablon o rozměru 20× 20 cm. Plastové šablony jsou snadno omyvatelné a vhodné pro pastelky, fixy, vodovky, sprejové barvy. Pro děti od 4 let. Rozměry balení 22 × 23cm.

můžete mít 30.3.