Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Djeco Přemístitelné samolepky pro nejmenší Oblečení NATULINO Letní spací pytel s nohavicemi, velikost M (12m+), NATURALS MINT, GOTS
Djeco Přemístitelné samolepky pro nejmenší Oblečení

Krásné přemístitelné samolepky pro nejmenší, s kterými si užijete spoustu zábavy! Děti mohou holčičku a kluka oblékat do různých druhů oblečení a poté hledat správné místo pro konkrétní samolepku podle obrysů. Ideální na cesty.

můžete mít 30.3.

NATULINO Letní spací pytel s nohavicemi, velikost M (12m+), NATURALS MINT, GOTS NATULINO Letní spací pytel s nohavicemi, velikost M (12m+), NATURALS MINT, GOTS
NATULINO Letní spací pytel s nohavicemi, velikost M (12m+), NATURALS MINT, GOTS

Prémiové dětské spací pytle ušité ze 100% organické bavlny s certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard). Organická bavlna poskytuje vynikající propustnost vzduchu, čímž se snižuje nebezpečí přehřátí. Vysoce kvalitní organická bavlna s certifikátem GOTS je šetrná k dětské pokožce.

můžete mít 30.3.

Little Dutch Navlékací korále Květiny a motýli NATULINO Letní spací pytel s nohavicemi, velikost M (12m+), NATURALS MINT, GOTS
Little Dutch Navlékací korále Květiny a motýli

Originální dřevěné navlékací korále ve tvaru a s potiskem motivů ze života na louce. Dítě si při navlékání květin, ptáčků, motýlka či berušky může vymýšlet příběhy, které kamarádi na louce zažívají a vytvářet nové a nové kombinace výsledného náhrdelníku.

můžete mít 30.3.

Little Dutch kousátko DUHA NATULINO Spací pytel pro miminko jaro/podzim, S (0 -6 měsíců)
Little Dutch kousátko DUHA
  • odpovídá kolekci Pure & Nature – speciálně navržen pro malé prstíky – silikonové kousátko – věk: vhodné pro děti od 4 měsíců.

můžete mít 30.3.

NATULINO Spací pytel pro miminko jaro/podzim, S (0 -6 měsíců) NATULINO Spací pytel pro miminko jaro/podzim, S (0 -6 měsíců)
NATULINO Spací pytel pro miminko jaro/podzim, S (0 -6 měsíců)

Proč vybrat právě náš spací pytel NATULINO? Spací pytle Natulino jsou ideální a pro dítě jednoznačně nejbezpečnější alternativou tradičních přikrývek, deček či zavinovaček.

můžete mít 30.3.

Little Dutch Muchláček motýl aktivity | Květiny a motýli NATULINO Spací pytel pro miminko jaro/podzim, S (0 -6 měsíců)
Little Dutch Muchláček motýl aktivity | Květiny a motýli

Nový motýlí kamarád. S touto měkkou hračkou je toho tolik k vidění a objevování. Od roztomilých praskajících křídel po chrastící zvuk a od bavlněných knoflíků po barevné štítky. Tento veselý motýlek jistě podnítí zvědavost vašeho dítěte. Připojte figurínu nebo naše malé spojovací kroužky.

můžete mít 30.3.

Little Dutch Zatloukačka pink - new Little Dutch Holínky Květiny a motýli vel. 26/27
Little Dutch Zatloukačka pink - new

Proč dřevěnou Zatloukačku:

rozvíjí motoriku dítěte zatloukání nedělá rámus kvalitní dřevěný materiál montesorri hračka (rozvíjí nové poznatky a dovednosti u dítěte)

Sada obsahuje:

dřevěné kladívko 6 zatloukacích dílků zatloukací desku příjemné dětské motivy

Rozměry: 22 × 13 × 9 cm

Dřevěná zat…

můžete mít 30.3.

Little Dutch Hrnek 200 ml 6m+ Květiny a motýli Little Dutch Holínky Květiny a motýli vel. 26/27
Little Dutch Hrnek 200 ml 6m+ Květiny a motýli

Hrnek s krásným potiskem má pítka na obou stranách, takže dítě může začít pít bez ohledu na to, ze které strany jej uchopí. Krátká pítka jsou doporučována pro zdravý výoj úst a zubů dítěte. Držadla umožňují snadné uchopení dětskými ručičkami. Víčko brání vytečení obsahu hrnku při přenášení.

můžete mít 30.3.

Little Dutch Holínky Květiny a motýli vel. 26/27 Little Dutch Holínky Květiny a motýli vel. 26/27
Little Dutch Holínky Květiny a motýli vel. 26/27

Většina batolat zbožňuje skákání v kalužích po dešti.

můžete mít 30.3.

Little Dutch dřevěná pokladna mint NATULINO Spací pytel pro děti, NATURALS ROSE, jaro/podzim, L (12 - 18 měsíců), GOTS
Little Dutch dřevěná pokladna mint

Bez pokladny nemůže fungovat žádný dětský obchod. Pokladna v krásném dřevěném provedení obsahuje skener, číslovaná tlačítka, bankovky a mince, zásuvku na peníze, platební terminál a platební kartu.

můžete mít 30.3.

NATULINO Spací pytel pro děti, NATURALS ROSE, jaro/podzim, L (12 - 18 měsíců), GOTS NATULINO Spací pytel pro děti, NATURALS ROSE, jaro/podzim, L (12 - 18 měsíců), GOTS
NATULINO Spací pytel pro děti, NATURALS ROSE, jaro/podzim, L (12 - 18 měsíců), GOTS

Prémiové dětské spací pytle ušité ze 100% organické bavlny s certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard). Organická bavlna poskytuje vynikající propustnost vzduchu, čímž se snižuje nebezpečí přehřátí. Vysoce kvalitní organická bavlna s certifikátem GOTS je šetrná k dětské pokožce.

můžete mít 30.3.

Těhotenská rolnička Dámský náhrdelník těhotenská rolnička ELEGANT NATULINO Spací pytel pro děti, NATURALS ROSE, jaro/podzim, L (12 - 18 měsíců), GOTS
Těhotenská rolnička Dámský náhrdelník těhotenská rolnička ELEGANT

Těhotenská rolnička neboli mexická bola je určená pro nastávající maminky, které tento šperk nosí na svém bříšku. Při chůzi tato rolnička vydává uklidňující a jemný zvuk, ten je miminko schopné vnímat už od 20 týdne těhotenství.

můžete mít 30.3.