10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

PIKATEC

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pikatec Šampon Ceramic Pikatec Hloubkový čistič povrchů
Pikatec Šampon Ceramic

Vysoce účinný nanopřípravek pro vyčištění a odstranění nečistot z karoserie vozu před aplikací Ceramic Nano Armour. Zároveň slouží k udržování povrchu karoserie po aplikaci a k prodloužení životnosti ochranných politur.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Ochrana textilu Pikatec Hloubkový čistič povrchů
Pikatec Ochrana textilu

Ochranný prostředek, který extrémně chrání všechny textilní povrchy z přírodního vlákna. Vhodný také na broušenou kůži, semiš nebo umělé kůže typu alcanatara. Přípravek obalí vlákno a to je pak chráněné proti poškození ať už mechanickému či chemickému. Je výborně hydrofobní. Využití 10m2.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Hloubkový čistič povrchů Pikatec Hloubkový čistič povrchů
Pikatec Hloubkový čistič povrchů

Nano Depht Cleaner je velmi účinný čistič vnitřních i venkovních povrchů s regeneračním účinkem. Čistí a obnovuje lakované plochy, plasty, textil, ale i problematické gumové materiály. Výborně se hodí pro čištení fleků na sedadlech. Může se využít i při tepování. Využití 15–20 m2.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Čistič plastů Pikatec Odstraňovač vodního kamene
Pikatec Čistič plastů

Vysoce účinný čistič plastů se hodí kamkoliv do interiéru i exteriéru. Na čistění znečištěných a zašlých plastových výrobků, van, sprchových koutů, bazénů, hydromasážních van, rámů oken, plastového nábytku, různých krytů a krytek pro vnitřní a vnější využití. Využití 6 – 20m2.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Odstraňovač vodního kamene Pikatec Odstraňovač vodního kamene
Pikatec Odstraňovač vodního kamene

Nano Calcium Remover je velmi účinný přípravek, který se hodí na všechny skleněné, nerezové a hliníkové materiály v interiéru i exteriéru, kde se tvoří vodní kámen a těžce odstranitelné vápenné a minerální usazeniny. Dokáže odstranit i zoxidované povrchy kovů.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Čistič plastů Pikatec Odstraňovač vodního kamene
Pikatec Čistič plastů

Vysoce účinný čistič plastů se hodí kamkoliv do interiéru i exteriéru vozu na čistění znečištěných a zašlých plastových prvků. Využití 6 m2.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Odstraňovač hmyzu Pikatec Aplikační houbička z mikrovlákna
Pikatec Odstraňovač hmyzu

Vysoce účinný přípravek pro odstranění zbytků hmyzu z karoserie vozidel. Odstraňovač hmyzu Nano Insect Remover se používá jak před aplikací ochranných politur, tak i pro následnou údržbu ošetřeného vozu především v letních měsících.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Aplikační houbička z mikrovlákna Pikatec Aplikační houbička z mikrovlákna
Pikatec Aplikační houbička z mikrovlákna

Aplikační Pad z mikrovlákna – Výborně se hodí k nanášení větších ploch karoserie.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Dvouvrstvá houbička Pikatec Aplikační houbička z mikrovlákna
Pikatec Dvouvrstvá houbička

2ks dvouvrstvé houbičky, která se výborně hodí k nanášení politur na strukturované materiály, k aplikaci ochrany na kůži, nebo i na čištění ploch.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Sada pro kuchyně a domácnosti Pikatec Sada pro kuchyně a domácnosti
Pikatec Sada pro kuchyně a domácnosti

Sada nanokosmetiky PIKATEC pro ošetření kuchyní a dalších částí domácností. Obsahuje ochranné politury na keramické povrchy a dlažby (obklady včetně spár), na lakované povrchy skříněk a pracovních desek, ochranu nerezových materiálů a ochranu sklo-keramických varných desek. Celkově vystačí na 28 m2.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Pikatec Odstraňovač polétavé rzi Pikatec Sada pro kuchyně a domácnosti
Pikatec Odstraňovač polétavé rzi

Vysoce účinný přípravek pro odstranění rezavých teček (polétavé rzi) z karoserie vozidel. Speciální prostředek, který nepoškozuje lak vozu. Objem 150ml vystačí na několik použití díky vysoké účnnosti.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Silikonová stěrka Pikatec Sada pro kuchyně a domácnosti
Pikatec Silikonová stěrka

Silikonová stěrka na setření vody. Nejrychlejší způsob, jak osušit karoserii vozu či skla. Jemná silikonová stírací lišta dokonale kopíruje členitý tvar karoserie.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Střední sada pro domácnost - Large pack Pikatec Střední sada pro domácnost - Large pack
Pikatec Střední sada pro domácnost - Large pack

Revoluční nano sada pro ochránění téměř všech povrchů v domácnosti na 2 roky. Obsahuje ochranné politury na keramické povrchy a dlažby, plastové vybavení, nerezové materiály, skela a zrcadla, ochranu textilních i kožených sedaček, lakovaných povrchů a přírodních dřev. Sada vystačí na ošetření 66 m2.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Čistič Kamene Pikatec Střední sada pro domácnost - Large pack
Pikatec Čistič Kamene

Výborně čistí i pórovité druhy kamene jako je například pískovec. Dokáže odstranit i „zažranou“ špínu. Prostředek je určen k vnitřnímu i venkovnímu vyčistění kamenů a kamenných výrobků. Jedná se především kamenné podlahy, kuchyňské desky, sochy, kamenné dlažby i obklady, zárubně a stavební prvky.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Čistič kol Pikatec Střední sada pro domácnost - Large pack
Pikatec Čistič kol

Velmi silný přípravek k prvotnímu vyčištění a odstranění nečistot disků kol. Nano Clean Wheel odstraňuje i složité nečistoty, které nelze běžným způsobem vyčistit. Vytváří dokonalou přípravu pro následnou aplikaci ochranné vrstvy Nano Protect Wheel. Přípravek lze použít i pro následnou údržbu disků.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Čistič kůže Pikatec Čistič povrchů
Pikatec Čistič kůže

Čistič kůže se hodí na čistění veškerých kožených částí interiéru vašeho automobilu např. sedaček, kožených potahů apod. Využití 6 m2 (záleží na stavu kůže). Výborně čistí a přesto je šetrný – nebere tak sebou i barvu ze sedaček.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Čistič Kůže Pikatec Čistič povrchů
Pikatec Čistič Kůže

Prostředek výborně odstraňuje špínu a skvrny, přitom je šetrný k čištěné kůži. Hodí se na čistění veškerých kožených částí vašeho nábytku jak v interiéru, tak i v exteriéru. Jako jsou například sedací soupravy, kožené potahy židlí či sedaček, kožená obložení nábytku apod. Využití 10m2

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Čistič povrchů Pikatec Čistič povrchů
Pikatec Čistič povrchů

Hodí se na průběžné čistění, zejména odmaštění všech venkovních i vnitřních povrchů, jako jsou nerezové plochy, keramické plochy, plastové, lakované povrchy apod. Zároveň jej velmi doporučujeme k přípravě povrchů před aplikacemi ochran nerezu, keramický obkladů a dlažeb, plastů a lakovaných povrchů.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Dezinfekce Respirátorů a Nano roušek Pikatec Nano-sada na ochranu jízdních kol Ceramic
Pikatec Dezinfekce Respirátorů a Nano roušek

Dezinfekce na roušky, respirátory a nanoroušky. Extra silný vysoce koncentrovaný přípravek určený na sterilizaci roušek a respirátorů, a to i těch z nanovlákna. Na bázi isopropylalkoholu-neucpává membránu. Prokázaná účinnost proti koronaviru. Fotografie je ilustrační, pracujeme na tom. Obsah 150 ml.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Mycí houba Pikatec Nano-sada na ochranu jízdních kol Ceramic
Pikatec Mycí houba

Univerzální houba na mytí povrchů. Je hutná a výborně saje vodu.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Nano-sada na ochranu jízdních kol Ceramic Pikatec Nano-sada na ochranu jízdních kol Ceramic
Pikatec Nano-sada na ochranu jízdních kol Ceramic

Nano set pro přípravu a ochranu povrchů jízdních kol. Přípravky jsou určeny jak na rámy (lesklé i matné), tak i na kovové a chromované části, které se po ošetření méně špiní, velmi snadno udržují a jsou chráněny před poškozením. Sada obsahuje Silný odmašťovač, Odmašťovač a rozlešťovač a Ochranu kol.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Nano-sada na ochranu motorek Ceramic Pikatec Nano-sada na ochranu motorek Ceramic
Pikatec Nano-sada na ochranu motorek Ceramic

Nano set pro přípravu a ochranu povrchů motocyklů. Přípravky jsou určeny jak na rámy, tak i na lakované, plastové a chromované části, které se po ošetření méně špiní, velmi snadno udržují a jsou chráněny před poškozením. Sada obsahuje Silný odmašťovač, Odmašťovač a rozlešťovač a Ochranu motorek.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Ochrana kůže Pikatec Nano-sada na ochranu motorek Ceramic
Pikatec Ochrana kůže

Prostředek k dlouhodobé maximální ochraně všech kožených povrchů. Zabraňuje poškození kůže, odřením, popraskáním, chemickým poškozením a zároveň brání jejímu špinění a obarvení. Hodí se na ochranu veškerých kožených částí vašeho nábytku jak v interiéru, tak i v exteriéru. Využítí 10m2.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pikatec Ochrana na skla Ceramic Pikatec Nano-sada na ochranu motorek Ceramic
Pikatec Ochrana na skla Ceramic

Unikátní nano prostředek, který na skle automobilu vytváří tvrdý a vodoodpudivý keramický štít, díky použití nanočástic oxidů křemíku a zirkonu po dobu 12 měsíců. Chráněný povrch je výrazně tvrdší a odolnější. Díky vysoké hydrofobitě nemusíte od určité rychlosti používat stěrače.

můžete mít 24.5. - 27.5.