Allegria střelba ze 7 zbraní - Balíček START
1 190 Kč

Už jako malí jste milovali scény z filmů, kde proti sobě v přestřelce stojí bandita a hlavní hrdina? Chcete si zkusit střelbu z revolveru, brokovnice či pistole? Pak je tento zážitek šitý vám na míru. Pod dohledem zkušených instruktorů se naučíte správně mířit a zasáhnout cíl.

Allegria indoor skydiving Praha
1 500 Kč

Zkuste Indoor skydiving a zažijte na vlastní kůži úžasný pocit z volného pádu v první skydiving aréně “Hurricane Factory” v ČR a východní Evropě. V bezpečí větrného tunelu Vám proud vzduchu, o rychlosti až 280 km/hod, pomůže vznášet se jako pták a zažít vzrušující pocit z letu.

Allegria double bodyboarding
1 580 Kč

Užijte si pořádnou porci zábavy i adrenalinu na surfařských vlnách přímo v Praze. Pokud jste vždy snili o tom, že se projedete na surfařské vlně, ale bojíte se, že byste to hned na začátku nezvládli, máme tu zážitek přesně pro Vás! Seznamte se se surfingem díky bodyboardingu. Přijďte si…

Allegria tandemový seskok s DVD + CD Hořovice
5 490 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Tandemový seskok s DVD + CD, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria bungee jumping z nejvyššího mostu v ČR Chomutov
1 599 Kč

Užijte si pořádnou porci adrenalinu a skočte do toho po hlavě! Ať už jste vyznavačem podobných zážitků, nebo se chcete hecnout a zažít pocit, kdy vám celé tělo zalije adrenalin, tak je Bungee jumping trefou do černého. Užijte si let volným pádem a zažijte to vzrušení těsně před seskokem.

Allegria indoor skydiving - 9 minut letu Praha
4 300 Kč

Zkuste Indoor skydiving a zažijte na vlastní kůži úžasný pocit z volného pádu v první skydiving aréně “Hurricane Factory” v ČR a východní Evropě. V bezpečí větrného tunelu Vám proud vzduchu, o rychlosti až 280 km/hod, pomůže vznášet se jako pták a zažít vzrušující pocit z letu.

Allegria čím střílí nejlepší střelci světa?
4 490 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Čím střílí nejlepší střelci světa?, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria střelba z kuše Velký Osek
1 899 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Střelba z kuše, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria indoor surfing
1 790 Kč

Přijďte si chytit svou přílivovou vlnu při zážitku Indoor surfing. A nemusíte si kvůli tomu brát dovolenou a cestovat na Hawai… stačí přijet do Prahy, převléct se do plavek, dát si na beach baru drink, chytnout prkno a skočit do vln – čekají jen na vás.

Allegria nejznámější zbraně 2. světové války
3 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Nejznámější zbraně 2. světové války, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria indoor skydiving - 6 minut letu Praha
2 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Indoor skydiving – 6 minut letu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria střelecký kurz Comando
1 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Střelecký kurz Comando, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria flyride
1 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Flyride, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria wakeboard na vleku pro 2 s instruktorem Jedovnice
1 100 Kč

Milujete jízdu na prkně a nemůžete se od něj odpoutat? Vyzkoušejte wakeboarding – prkno na vodě! Je to skvělé spojení vodního lyžování a snowboardingu. Svezete se na vodním vleku a vyzkoušejte otočky, jumpy i slalom. Je to adrenalinová jízda pro Vás dva, během které si báječně zařádíte.

Allegria jízda sportovní motorovou lodí
990 Kč

Dokonalá adrenalinová jízda těsně nad vodní hladinou a pocit, když se unášíte tryskovou rychlostí v motorové jetové lodi se dvěma motory o výkonu 320 koní, to je jízda sportovní motorovou lodí Yamaha AR230 HO. Posaďte se za volant a ovládněte vodní živel. Tuhle pecku si můžete užít již od…

Allegria flyboarding
1 500 Kč

Novinka

Představujeme zážitkový poukaz Flyboarding, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria dron race pro dva
5 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dron race pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria výcvik se speciální jednotkou S.W.A.T.
3 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Výcvik se speciální jednotkou S.W.A.T., který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria junior Paintball pro dva
1 400 Kč

Paintball už dávno není hra jen pro dospělé. Představujeme vám junior paintball – zábavu , kterou si můžete užít se svými ratolestmi i vy nebo si jej mohou užít se svojí partou. Hra je naprosto bezpečná a vhodná už pro děti od 6ti let věku.

Allegria střelba z kuše a foukaček Velký Osek
2 199 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Střelba z kuše a foukaček, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria akrobatický let s letadlem Bulldog
4 550 Kč

Vyzkoušejte maximální adrenalinový zážitek s akrobatickým letadlem Bulldog. Zkušený pilot vám předvede výkruty a manévry, při kterých vám adrenalin stoupne na maximum. Akrobatický let patří k největším zážitkům, tak to zkuste.

Allegria indoor surfing - 0,5 hodiny na vlně
950 Kč

Novinka

Přijďte si chytit svou přílivovou vlnu při zážitku Indoor surfing – ½ hodiny na vlně. A nemusíte si kvůli tomu brát dovolenou a cestovat na Hawai… stačí přijet do Prahy, převléct se do plavek, dát si na beach baru drink, chytnout prkno a skočit do vln – čekají jen na vás.

Allegria výcvik boje se světelným mečem - 1 hodina Velký Osek
1 999 Kč

Novinka

Světelné meče nás fascinují již od prvních filmových Star Wars. Díky pokroku technologií si nyní můžete splnit svůj dětský sen a stát se na chvíli bojovníkem s tímto nástrojem. Nyní máte možnost naučit se základům ovládání světelného meče a započít tak Váš výcvik.

Allegria simulátor Formule 1 pro dva Praha
3 340 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Simulátor Formule 1 pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria tandemový seskok Plzeň
3 750 Kč

Tandemový seskok v Plzni, letiště Líně z výšky 3000–4200m, který vám poskytne nevšední adrenalinový zážitek. Vše probíhá po pečlivé přípravě pod dohledem skutečných profesionálů s dlouholetou zkušeností a tisíci seskoky. To vše s výhledem na Plzeň a okolí.

Allegria flyboarding - 10 minut
1 699 Kč

Novinka

Když spojíte letní počasí, krásné prostředí u vody a spoustu adrenalinu, vznikne flyboarding. Létání na flyboardu je opravdu jednoduché a užít si ho může opravdu každý. Staňte se delfínem a nebo chcete-li superhrdinou, který se řítí střemhlav do vody a po chvilce z ní vylétne jako šíp…

Allegria hoverboard Orlická přehrada - Radava
1 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Hoverboard, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda na vodním skútru
1 300 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda na vodním skútru, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria junior Paintball pro čtyři
2 800 Kč

Paintball už dávno není hra jen pro dospělé. Představujeme vám junior paintball – zábavu, kterou si můžete užít se svými ratolestmi i vy nebo si jej mohou užít se svou partou. Hra je naprosto bezpečná a vhodná už pro děti od 6 let věku.

Allegria nerf ARENA pro 8 Praha - Nusle
4 400 Kč

Novinka

NERF a nebo nic! Nerf je populární hra pro opravdu všechny věkové kategorie, která je ale oproti paintballu nebo airsoftu bezbolestná. Vzhledem k téměř nulovému riziku vůči věcem kolem je Nerf čím dál tím více populární také mezi dospěláky. Přijďte si k nám vyzkoušet nerf arenu.

Allegria pilotování RC letadel
1 499 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pilotování RC letadel , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria simulátor Formule 1 Praha
1 190 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Simulátor Formule 1, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria simulátor ponorky U-BOAT - 30 minut Praha
1 940 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Simulátor ponorky U-BOAT – 30 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria 2 kola motoskijöringu Smržovka a okolí
1 590 Kč

Novinka

Skijöring je zimní sport, při kterém je člověk na lyžích připoután tažným lanem ke koni, psu (nebo více psům) či motorovému vozidlu. Řidič ovládá crossový motocykl a lyžař se veze za motocyklem drže se za lano, které je upevněno na motocyklu. Vyzkoušejte si nyní tuto disciplínu na…

Allegria akrobatický let v závoďáku Eagle
3 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Akrobatický let v závoďáku Eagle, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria armádní zbraně SSSR
2 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Armádní zbraně SSSR, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria bungee jumping z TV věže v Harrachově Harrachov
1 299 Kč

Užijte si pořádnou porci adrenalinu a skočte do toho po hlavě! Ať už jste vyznavačem podobných zážitků, nebo se chcete hecnout a zažít pocit, kdy vám celé tělo zalije adrenalin, tak je Bungee jumping trefou do černého. Užijte si let volným pádem a zažijte to vzrušení těsně před seskokem.

Allegria dron - létání s nohama na zemi
2 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dron – létání s nohama na zemi, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria flyboarding Davle
1 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Flyboarding, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria indoor skydiving - Hurricane Proflyer Praha
8 400 Kč

Zkuste Indoor skydiving a zažijte na vlastní kůži úžasný pocit z volného pádu v první skydiving aréně “Hurricane Factory” v ČR a východní Evropě. V bezpečí větrného tunelu Vám proud vzduchu, o rychlosti až 280 km/hod, pomůže vznášet se jako pták a zažít vzrušující pocit z letu.

Allegria indoor surfing pro dva
3 300 Kč

Přijďte si chytit svou přílivovou vlnu při zážitku Indoor surfing. A nemusíte si kvůli tomu brát dovolenou a cestovat na Hawai… stačí přijet do Prahy, převléct se do plavek, dát si na beach baru drink, chytnout prkno a skočit do vln – čekají jen na vás.

Allegria jetpack – létání nad vodní hladinou
1 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jetpack – létání nad vodní hladinou, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda v závodním simulátoru pro dva Brno
3 200 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda v závodním simulátoru pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria junior Paintballová hra – pro 2
900 Kč

Novinka

Paintball už dávno není hra jen pro dospělé. Představujeme vám junior paintball – zábavu , kterou si můžete užít se svými ratolestmi i vy nebo si jej mohou užít se svoují partou. Hra je naprosto bezpečná a vhodná už pro děti od 6ti let věku.

Allegria  Kapitánský řidičák
9 100 Kč

Byl Váš dětský sen být kapitánem své lodi? Chtěli jste se stát vládci všech moří jako malá Lucie? Nyní nastal správný čas si tento sen splnit. Prvním krokem je si udělat tzv. kapitánský řidičák. Získáte nejen řidičák na motorové čluny, ale naučíte se i ovládat plachetnice. Třetí pecka je,…

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zážitkové poukazy - adrenalinové.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zážitkové poukazy - adrenalinové výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zážitkové poukazy - adrenalinové akce.