10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6798369

Allegria projížďka na Jawě “pérák"

Allegria projížďka na Jawě “pérák"

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Představujeme zážitkový poukaz Projížďka na Jawě “pérák", který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis
2 899 Kč
Zboží od: Allegria
2 899 Kč
S novou kartou za

23.5.2024 - 24.5.2024 na vaší adrese

Popis

Představujeme zážitkový poukaz Projížďka na Jawě “pérák", který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Potštejn

Průběh: po příjezdu na místo konání Vás seznámíme s historií motocyklu jeho ovládáním a jízdními vlastnostmi. Pokud nevlastníte svou helmu, vybereme pro Vás vhodnou velikost a vrhneme se na zkušební jízdu, abyste si mohli vše osahat a případně se poradit s instruktorem. Pak už Vás čeká samotná vyjížďka malebnou krajinnou podhůří Orlických hor. Zážitek je možné obvykle využít PO-ČT a mimo státních svátků v uvedené dny.

Balíček obsahuje: zapůjčení motocyklu Jawa pérák 350 r.v. 1953 (2hod.) instruktáž, seznámení s motocyklem, cvičná jízda, neomezené kilometry, pohonné hmoty, zapůjčení helmy.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: 1. duben – 31. říjen (PO-ČT)

Délka trvání zážitku: 2 hodiny

Počet osob: 1

Doprovod: je možné vzít jednoho spolujezdce (max. váha spolujezdce 75kg), ale žádné pohodlí ho nečeká, největší požitek je jízda sólo :-)

Počasí: má vliv – ideální počasí je beze srážek

Zdravotní stav: osoba zdravotně způsobilá k řízení motorového vozidla kategorie motocykl. Vzhledem ke konstrukci motocyklu max. váha řidiče 95 kg.

Oblečení: vhodné pro jízdu na motocyklu, pevná obuv, dlouhé nohavice, bunda, rukavice.

Poznámka: doporučujeme dovézt si vlastní motopřilbu, kdo nemá, zapůjčíme přilbu vhodné velikosti. Vhodné oblečení a rukavice pro jízdu na motocyklu nezapůjčujeme. Nutné řidičské oprávnění min. sk. A2. Vratná kauce je stanovena na 10 000,– Kč. Zážitek je možné využít pouze v pracovní dny kromě pátku. Motocykl nebude zapůjčen osobám nesplňujícím zákonné podmínky pro řízení motorového vozidla (např. pod vlivem alkoholu a návykových látek, bez držení příslušného řidičského oprávnění, nedostatečné ovládání vozidla).

Platnost poukazu do: 31.12.2022

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.