Allegria degustační menu v Žižkovské věži pro dva
2 999 Kč

Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií si můžete dopřát právě teď. V 66 metrech nad zemí se nechte hýčkat a rozmazlovat, unikátní restaurace Oblaca je Vám plně k dispozici. Nechte se okouzlit a vychutnejte si naše degustační menu v Žižkovské věži pro dva.


Allegria za koktejly na Žižkovskou věž
990 Kč

Novinka

Přijďte ochutnat koktejlové menu, nesoucí název „Zpět ke kořenům“. Budeme se snažit vám detajlně přiblížit charakter a paletu chutí použitých bází. Zpět ke kořenům se tedy vrátíme pouze v otázce umocnění kvality chutí. Připijte si s námi… „na zdraví“!


Allegria večeře v Tančícím domě
2 580 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Večeře v Tančícím domě, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pravá Itálie – 5chodové degustační menu
1 499 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pravá Itálie – 5chodové degustační menu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria královská večeře v srdci Plzně
1 450 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Královská večeře v srdci Plzně, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria asijská hostina - degustace Café Buddha
2 225 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Asijská hostina – degustace Café Buddha, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria molekulární degustace drinků pro dva
1 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Molekulární degustace drinků pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria kurz výroby čokolády Praha
990 Kč

Novinka

Představujeme zážitkový poukaz Kurz výroby čokolády, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria za tajemstvím Klášterního pivovaru
1 160 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Za tajemstvím Klášterního pivovaru, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria sasazu – Degustační menu JavaZu
3 600 Kč

Představujeme zážitkový poukaz SaSaZu – Degustační menu JavaZu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria zámecké menu s odpočinkem
2 190 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Zámecké menu s odpočinkem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria angusfarm - večeře pro dva
1 600 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Angusfarm – večeře pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria luxusní potěšení V Zátiší
2 200 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní potěšení V Zátiší, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria kurz vaření thajské kuchyně
2 699 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Kurz vaření thajské kuchyně, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria sunset - 5 chodové menu párované s nápoji
2 095 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Sunset – 5 chodové menu párované s nápoji, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria upražte si kávu
2 420 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Upražte si kávu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustace a pražení kávy
11 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustace a pražení kávy, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustace čokolády pro 2 s dárkem
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustace čokolády pro 2 s dárkem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustace prémiových destilátů R. Jelínek
1 490 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustace prémiových destilátů R. Jelínek, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustace skotské sladové whisky
1 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustace skotské sladové whisky, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustační Menu Pánů Trčků z Lípy
2 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustační Menu Pánů Trčků z Lípy, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustační menu pro 2 v zámecké restauraci
2 300 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustační menu pro 2 v zámecké restauraci, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustační menu s vínem od Ondry Slaniny
3 680 Kč

V krásném novogotického zámečku Chateau St. Havel najdete Ondru Slaninu a jeho tým, který se usadil ve zdejší kuchyni, aby Vám mohl připravit degustační menu s tím nejlepším, co na jídelním lístku naleznete. Základ tkví ve využití čerstvých, sezónních surovin, které reprezentují dané roční období.


Allegria degustační večeře v Piano Nobile
3 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustační večeře v Piano Nobile , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria exklusivní večeře v Žižkovské věži pro dva
4 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Exklusivní večeře v Žižkovské věži pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria indická degustace v Zátiší
2 780 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Indická degustace v Zátiší, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria italský piknik pro dva s lahví Prosecca
1 499 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Italský piknik pro dva s lahví Prosecca, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria kurz vaření vietnamské kuchyně
2 899 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Kurz vaření vietnamské kuchyně, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria kurz výroby čokolády pro dva Praha
1 980 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Kurz výroby čokolády pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria kurz výroby čokolády pro rodinu Praha
3 560 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Kurz výroby čokolády pro rodinu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria kurzy vaření Ola Kala
2 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Kurzy vaření Ola Kala, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria luxusní večeře uprostřed Jizerských hor
2 350 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní večeře uprostřed Jizerských hor, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria luxusní večeře v restauraci Piano Nobile
2 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní večeře v restauraci Piano Nobile, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria myslivecké pokušení
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Myslivecké pokušení, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria naučte se vařit pivo
3 790 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Naučte se vařit pivo, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria nyotaimori - body sushi
11 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Nyotaimori – body sushi, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria šokující Středověk
1 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Šokující Středověk, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria plavba po Vltavě s lahví šampaňského
5 280 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Plavba po Vltavě s lahví šampaňského, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pokušení V Zátiší - all inclusive
3 599 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pokušení V Zátiší – all inclusive, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pravá Itálie – 5chodové menu s lahví vína
1 999 Kč

Přijměte pozvání do stylové středomořské restaurace Pastař. Nabídneme Vám poctivou italskou gastronomii servírovanou na nejvyšší úrovni. Budovu, kde se restaurace nachází, najdete v historické zástavbě jen přes most od Národního divadla. Poznejte unikátní spojení restaurace a italského obchůdku.


Allegria profesionální příprava sushi
3 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Profesionální příprava sushi, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria prohlídka palírny Rudolf Jelínek s degustací
1 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Prohlídka palírny Rudolf Jelínek s degustací, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria prohlídka pivovaru s degustací
990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Prohlídka pivovaru s degustací, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria rodinná degustace čokolády včetně dárku
3 015 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Rodinná degustace čokolády včetně dárku, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria rodinný oběd s výletem do oblak
8 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Rodinný oběd s výletem do oblak, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria romantická plavba s piknikem
3 200 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Romantická plavba s piknikem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.