Allegria degustační menu v Žižkovské věži pro dva
2 999 Kč

Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií si můžete dopřát právě teď. V 66 metrech nad zemí se nechte hýčkat a rozmazlovat, unikátní restaurace Oblaca je Vám plně k dispozici. Nechte se okouzlit a vychutnejte si naše degustační menu v Žižkovské věži pro dva.

Allegria večeře v Tančícím domě
2 250 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Večeře v Tančícím domě, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria degustační menu na Kampě
2 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustační menu na Kampě, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria prohlídka zámku Zbiroh s gastronomickým zážitkem
1 540 Kč

Máte rádi historii a dobré jídlo? Vyrazte tedy spolu se svým doprovodem na cestu do minulosti, konkrétně do 12. století, kdy vznikl zámek Zbiroh! Poznejte taje tohoto zámku, kde pobýval Alfons Mucha se svou rodinou. Svoji cestu časem zakončíte v zámecké krčmě, kde Vás pohostíme.

Allegria cheeseburger plný chutí na náplavce
939 Kč

Posezení přímo na náplavce na venkovní zahrádce s výhledem na Karlův most je ve slunných dnech ideálním zážitkem. Strávíte zde pohodový čas buď u stolu s pohodlnými křesly a nebo na lehátkách přímo u řeky Vltavy. Náplavka je místo, které žije, proto v některých dnech si budete moci…

Allegria oběd v Grand Cru
1 590 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Oběd v Grand Cru, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria luxusní gastronomie staré Prahy
3 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní gastronomie staré Prahy, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria za koktejly na Žižkovskou věž
990 Kč

Přijďte ochutnat koktejlové menu, nesoucí název „Zpět ke kořenům“. Budeme se snažit vám detajlně přiblížit charakter a paletu chutí použitých bází. Zpět ke kořenům se tedy vrátíme pouze v otázce umocnění kvality chutí. Připijte si s námi… „na zdraví“!

Allegria degustace rumů pro dva - GOLD Praha
2 180 Kč

Novinka

Představujeme zážitkový poukaz Degustace rumů pro dva – GOLD, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria angusfarm - večeře pro dva
1 600 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Angusfarm – večeře pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria 4chodové degustační menu na zámku
1 700 Kč

Jestli jste milovníky gurmánských zážitků ve spojení s krásou historických prostor a přírody, pak jste v novogotickém zámečku Chateau St. Havel na správném místě. Působí zde také známý kuchař Ondřej Slanina. Pod jeho rukama vznikají delikatesní menu, která se skládají pouze z čerstvých,…

Allegria degustace skotské sladové whisky
1 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustace skotské sladové whisky, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria vlastnoruční vaření piva u Vás doma do 100 km od Hradce Králové
5 100 Kč

Za pivem už nemusíte nikam jezdit. Zůstanete v domácích papučích a pivo si uvaříte ve vlastní kuchyni. Zkušený sládek, který vás naučí, jak si v domácích podmínkách uvařit dobrý český ležák, přijede až k vám domů. V průběhu kurzu s vámi uvaří testovací desetilitrovou várku mladiny a naučí…

Allegria vlastnoruční vaření piva u Vás doma do 50 km od Hradce Králové
4 330 Kč

Za pivem už nemusíte nikam jezdit. Zůstanete v domácích papučích a pivo si uvaříte ve vlastní kuchyni. Zkušený sládek, který vás naučí, jak si v domácích podmínkách uvařit dobrý český ležák, přijede až k vám domů. V průběhu kurzu s vámi uvaří testovací desetilitrovou várku mladiny a naučí…

Allegria 4chodové degustační menu na zámku s víny Praha
2 800 Kč

Jestli jste milovníky gurmánských zážitků ve spojení s krásou historických prostor a přírody, pak jste v novogotickém zámečku Chateau St. Havel na správném místě. Působí zde také známý kuchař Ondřej Slanina. Pod jeho rukama vznikají delikatesní menu, která se skládají pouze z čerstvých,…

Allegria autentický kurz vietnamské kuchyně Praha
5 590 Kč

Naučte se vařit vietnamská jídla tak, jak to dokáže pouze Vietnamec. Dozvíte se, jak vybírat i zacházet se surovinami podle vietnamské tradice a zažitých zvyklostí i triků a také to, jaké elementy jsou při výběru surovin pro konkrétní jídlo klíčové a proč do něj patří. Hlavně na Vás ale…

Allegria degustace a pražení kávy
11 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustace a pražení kávy, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria degustace klobás a uzenin Praha
990 Kč

Domácí uzeniny té nejlepší jakosti, pivo jako křen z malého pivovaru a krásné prostředí – to vše čeká jenom na Vás v útulném podniku Bůůček – řeznictví & bistro. Tak se přijďte přesvědčit na vlastní chuťové pohárky. Bůůček – řeznictví & bistro, to je neodolatelný zážitek pro Vaše pupíky!

Allegria degustace rumů pro dva - Platinum Praha
2 580 Kč

Novinka

Představujeme zážitkový poukaz Degustace rumů pro dva – Platinum, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria degustace vína ve Vinografu
1 650 Kč

Novinka

Představujeme zážitkový poukaz Degustace vína ve Vinografu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria degustační menu od Ondry Slaniny
2 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustační menu od Ondry Slaniny, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria degustační menu pro 2 v zámecké restauraci
2 300 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustační menu pro 2 v zámecké restauraci, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria degustační večeře pro dva v cihelně
1 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustační večeře pro dva v cihelně, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria farmářské degustační menu
2 790 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Farmářské degustační menu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria indická degustace v Zátiší
2 660 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Indická degustace v Zátiší, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria kurzy vaření Ola Kala
2 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Kurzy vaření Ola Kala, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria myslivecké pokušení
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Myslivecké pokušení, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria pokušení V Zátiší - all inclusive
3 599 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pokušení V Zátiší – all inclusive, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria pravá Itálie – 5chodové degustační menu
1 499 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pravá Itálie – 5chodové degustační menu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria pravá Itálie – 5chodové menu s lahví vína
1 999 Kč

Přijměte pozvání do stylové středomořské restaurace Pastař. Nabídneme Vám poctivou italskou gastronomii servírovanou na nejvyšší úrovni. Budovu, kde se restaurace nachází, najdete v historické zástavbě jen přes most od Národního divadla. Poznejte unikátní spojení restaurace a italského…

Allegria procházka pražskými pivnicemi
2 520 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Procházka pražskými pivnicemi, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria romantická večeře pod krápníky
2 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Romantická večeře pod krápníky, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria sladké pokušení v Café Palace
1 199 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Sladké pokušení v Café Palace, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria soukromá degustace vín pro čtyři Praha
7 590 Kč

Novinka

Představujeme zážitkový poukaz Soukromá degustace vín pro čtyři, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria tříchodová večeře na lodi s živou hudbou
4 485 Kč

Novinka

Představujeme zážitkový poukaz Tříchodová večeře na lodi s živou hudbou, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria večeře a relax v pivní lázni
2 540 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Večeře a relax v pivní lázni, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria 3chodové menu v Grand Cru all-inclusive
3 190 Kč

Představujeme zážitkový poukaz 3chodové menu v Grand Cru all-inclusive, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria autentický kurz vietnamské kuchyně Praha
6 590 Kč

Naučte se vařit vietnamská jídla tak, jak to dokáže pouze Vietnamec. Dozvíte se, jak vybírat i zacházet se surovinami podle vietnamské tradice a zažitých zvyklostí i triků a také to, jaké elementy jsou při výběru surovin pro konkrétní jídlo klíčové a proč do něj patří. Hlavně na Vás ale…

Allegria autentický kurz vietnamské kuchyně Praha
3 990 Kč

Naučte se vařit vietnamská jídla tak, jak to dokáže pouze Vietnamec. Dozvíte se, jak vybírat i zacházet se surovinami podle vietnamské tradice a zažitých zvyklostí i triků a také to, jaké elementy jsou při výběru surovin pro konkrétní jídlo klíčové a proč do něj patří. Hlavně na Vás ale…

Allegria champagne party pro novomanžele
13 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Champagne party pro novomanžele, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria čokoládové workshopy v Chocotopii-20%
990 Kč 792 Kč

Výprodej

Místní chocolatier Vám ukáže výrobu belgických pralinek a vyzkoušíte si cacao sniffing – inhalaci kakaového prášu s různými příchutěmi. Také vám nabídne k degustaci několik různých druhů čokolády a dozvíte se spoustu zajímavých informací ze světa čokolády.

Allegria degustace čokolády pro 2 s dárkem
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustace čokolády pro 2 s dárkem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria degustace kanadských vín pro 2 osoby
1 380 Kč

Novinka

Představujeme zážitkový poukaz Degustace kanadských vín pro 2 osoby, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria degustace klobás a uzenin Litoměřice
990 Kč

Domácí uzeniny té nejlepší jakosti, pivo jako křen z malého pivovaru a krásné prostředí – to vše čeká jenom na Vás v útulném podniku Bůůček – řeznictví & bistro. Tak se přijďte přesvědčit na vlastní chuťové pohárky. Bůůček – řeznictví & bistro, to je neodolatelný zážitek pro Vaše pupíky!

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zážitkové poukazy - gurmánské.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zážitkové poukazy - gurmánské výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zážitkové poukazy - gurmánské akce.