Allegria středověká žranice
2 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Středověká žranice, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria asijská hostina - degustace Café Buddha
2 225 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Asijská hostina – degustace Café Buddha, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria královská večeře v srdci Plzně
1 450 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Královská večeře v srdci Plzně, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria za koktejly na Žižkovskou věž
990 Kč

Přijďte ochutnat koktejlové menu, nesoucí název „Zpět ke kořenům“. Budeme se snažit vám detajlně přiblížit charakter a paletu chutí použitých bází. Zpět ke kořenům se tedy vrátíme pouze v otázce umocnění kvality chutí. Připijte si s námi… „na zdraví“!


Allegria nyotaimori - body sushi
11 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Nyotaimori – body sushi, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria 4chodové degustační menu na zámku Praha
1 700 Kč

Jestli jste milovníky gurmánských zážitků ve spojení s krásou historických prostor a přírody, pak jste v novogotickém zámečku Chateau St. Havel na správném místě. Působí zde také známý kuchař Ondřej Slanina. Pod jeho rukama vznikají delikatesní menu, která se skládají pouze z čerstvých,…


Allegria luxusní večeře uprostřed Jizerských hor
2 350 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní večeře uprostřed Jizerských hor, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria sunset - 5 chodové menu párované s nápoji
2 095 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Sunset – 5 chodové menu párované s nápoji, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustační menu v Žižkovské věži pro dva
2 999 Kč

Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií si můžete dopřát právě teď. V 66 metrech nad zemí se nechte hýčkat a rozmazlovat, unikátní restaurace Oblaca je Vám plně k dispozici. Nechte se okouzlit a vychutnejte si naše degustační menu v Žižkovské věži pro dva.


Allegria prohlídka pivovaru s degustací
990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Prohlídka pivovaru s degustací, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustace skotské sladové whisky
1 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustace skotské sladové whisky, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria luxusní potěšení V Zátiší
2 200 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní potěšení V Zátiší, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pravá Itálie – 5chodové degustační menu
1 499 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pravá Itálie – 5chodové degustační menu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustační menu v Žižkovské věži s víny
4 499 Kč

Novinka

Špičková gastronomie s nádherným výhledem, to je kombinace, kterou si můžete dopřát právě teď. Restaurace Oblaca je Vám plně k dispozici. Nechte se okouzlit a vychutnejte si naše degustační menu v Žižkovské věži s víny.


Allegria den v muzeu čokolády a marcipánu
1 980 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Den v muzeu čokolády a marcipánu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria italský piknik pro dva s lahví Prosecca
1 499 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Italský piknik pro dva s lahví Prosecca, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria šokující Středověk
1 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Šokující Středověk, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria za tajemstvím Klášterního pivovaru
1 160 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Za tajemstvím Klášterního pivovaru, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Poukaz Allegria - řízkové hody
1 650 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Řízkové hody, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustace klobás a uzenin Praha
990 Kč

Novinka

Domácí uzeniny té nejlepší jakosti, pivo jako křen z malého pivovaru a krásné prostředí – to vše čeká jenom na Vás v útulném podniku Bůůček – řeznictví & bistro. Tak se přijďte přesvědčit na vlastní chuťové pohárky. Bůůček – řeznictví & bistro, to je neodolatelný zážitek pro Vaše pupíky!


Allegria kurz přípravy sushi pro dva Brno
3 100 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Kurz přípravy sushi pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria luxusní gurmánský zážitek
3 900 Kč

Novinka

V restaurace MG si dopřejte pestré 7chodové menu pro dva. Uchvátí Vás krásný výhled na panorama přilehlého malého letiště, romantické prostředí, skvělá obsluha, ale především výhled do otevřené prosklené kuchyně, kde můžete sledovat při práci kuchaře Miroslava Grusze a jeho tým.


Allegria myslivecké pokušení
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Myslivecké pokušení, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria romantická večeře na Kristině Hrádku
1 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Romantická večeře na Kristině Hrádku, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria večeře s odpočinkem v pivní lázni
2 540 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Večeře s odpočinkem v pivní lázni, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustace prémiových destilátů R. Jelínek
1 490 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustace prémiových destilátů R. Jelínek, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pokušení V Zátiší - all inclusive
3 599 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pokušení V Zátiší – all inclusive, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pravá Itálie – 5chodové menu s lahví vína
1 999 Kč

Přijměte pozvání do stylové středomořské restaurace Pastař. Nabídneme Vám poctivou italskou gastronomii servírovanou na nejvyšší úrovni. Budovu, kde se restaurace nachází, najdete v historické zástavbě jen přes most od Národního divadla. Poznejte unikátní spojení restaurace a italského obchůdku.


Allegria profesionální příprava sushi
3 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Profesionální příprava sushi, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria rodinný oběd s výletem do oblak
9 950 Kč

Přijměte naše pozvání na netradiční oběd s celou rodinou. Čeká na Vás mimořádný vyhlídkový let vrtulníkem z privátního letiště, následovaný skvělým obědem v místní MG restauraci. Poznejte příjemné prostředí s profesionální obsluhou a zážitek, který si užije celá Vaše rodina.


Allegria sushi - "Snězte kolik chcete"
2 700 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Sushi – „Snězte kolik chcete“ , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria večeře pro gurmány
1 800 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Večeře pro gurmány, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Poukaz Allegria - degustační menu s fantasií
2 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustační menu s fantasií, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Poukaz Allegria - piknik na Hrádku
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Piknik na Hrádku, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustace klobás a uzenin Litoměřice
990 Kč

Novinka

Domácí uzeniny té nejlepší jakosti, pivo jako křen z malého pivovaru a krásné prostředí – to vše čeká jenom na Vás v útulném podniku Bůůček – řeznictví & bistro. Tak se přijďte přesvědčit na vlastní chuťové pohárky. Bůůček – řeznictví & bistro, to je neodolatelný zážitek pro Vaše pupíky!


Allegria degustace čokolády pro 2 s dárkem
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Degustace čokolády pro 2 s dárkem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria degustační večeře v Tančícím domě s výhledem
3 180 Kč

Novinka

Představujeme zážitkový poukaz Degustační večeře v Tančícím domě s výhledem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria indická degustace v Zátiší
2 780 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Indická degustace v Zátiší, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria molekulární degustace drinků pro dva
1 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Molekulární degustace drinků pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria procházka pražskými pivnicemi
2 520 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Procházka pražskými pivnicemi, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria romantická plavba s piknikem
3 200 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Romantická plavba s piknikem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria romantická večeře v Art Nouveau
4 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Romantická večeře v Art Nouveau, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria sasazu – Degustační menu JavaZu
3 600 Kč

Představujeme zážitkový poukaz SaSaZu – Degustační menu JavaZu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria sladké pokušení v Café Palace
1 199 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Sladké pokušení v Café Palace, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria sushi - rozmanité pochoutky
1 700 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Sushi – rozmanité pochoutky, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: